Dylemat junglera

Witam! Postanowiłem, że chce mainować jungle w SMITE.

Pierwszym bohaterem jakiego kupiłem była Serqet, gra mi się nią przyjemnie, ale jest strasznie papierowa, a damage w early też nie jest jakoś powalający, dopiero w mid/late coś robi.

Postanowiłem zakupić kolejnego junglera, ale mam dylemat między Fenrirem, Kali i Arachne, ale za cholerę nie wiem na co stać te postacie, jak wygląda z mobilnością, gankami, szybkością czyszczenia jungli, damage, przeżywalnością, trudnością ...

Chciał bym, żebyście mi doradzili, który z tych championów byłby najlepszy dla, można powiedzieć, newbie i dlaczego.

Z góry dziękuję.

Chwilę już nie grałem w Smite-a, ale raczej to się nie zmieniło.

-Fenrir jest dobry tylko przeciwko totalnym noob-om które nie potrafią wyłączyć twojego ulta. Brutalize jest potężny w early game, lecz potem używanie go to samobójstwo. Nie polecam.

-Arachne po znacznym osłabieniu pająków już nie jest tak silnym junglerem. Również ma swój odpowiednik brutalize lecz jej ult sprawdza się znacznie lepiej, gdyż ma znacznie mniejszy cooldown i jeśli w miarę umiesz celować nie będziesz miał na co narzekać (To nie takie proste przeciwko silniejszym graczom ).

-Kali jest najsilniejszą postacią z tych 3 moim zdaniem, jednak na starcie ma chyba najsłabszy damage ze wszystkich junglerów. Tu znowu trzeba umieć gankować, gdyż cele wyznaczone przez passive skill dają naprawdę sporą przewagę. Jeśli jednak już ją "rozpędzisz", powinieneś być nie do zatrzymania.

A może jeszcze kogoś innego byście polecili, z dobrą mobilnością, w miarę ładnym dpsem i dobrym gankiem?

Dawno nie grałem, ale ta nordycka trójeczka chyba nadal powinna być niezła na junglerów:

- Thor

- Loki

- Odyn

Każdy z nich ma "doskok" więc szybko można się dostać do przeciwnika, czy uciec. Thor i Odyn mają pod trójką dobre AoE na czyszczenie campów, a Loki ma laleczkę która też przy tym pomaga i ulti każdego świetne do ganków.

Ja polecam

Loki

Jeden z lepszych Junglerów w grze, vanish, świetne ulit z tp, do tego decoy który aggruje moby.

Bakasura

True dmg z 3 skilla - świetny przeciwko tankom, leczenie z dwójki, escape i mega ulti który wypluwa pożarte przez ciebie miniony

Bastet

Najlepszy escape w grze, dotka na dwójce i również świetne ulti. Jak przeciwnik ma 30% hp i stoi pod wieżą, skaczesz, używasz ulti i odskakujesz.

Thanatos

Bardzo duży dmg, ale za to papierowy. Posiada leczenie z 1 skilla, a ulti zabija natychmiast gracza który ma mniej niż 40% hp.''

No i pamiętajmy, że Junglerzy to nie tylko assassini...

Z magicznych bogów to polecam

Freya - Lifesteal na pasywce, na skończonym buildzie tnie tanka w kilka sekund, ulti które zadaje duże obrażenia.

Oczywiście do każdego boga musisz umieć potrafić stworzyć build, jak chcesz to mam na jednym konice 10 lvl w smite to moge cos pograć:D

Jak dla mnie to kali jest numerem jeden wsrod junglerow dla poczatkujacych gdyz ma stuna, skok i niesmiertelnosc na ulcie. Podczas gry nia sa jedynie dwie rzeczy o ktore trzeba sie martwic - czas odpalania ulta i pasywka. Z ulti jest taki problem ze do dobrego uzycia trzeba ryzykowac i czekac jak sie ma malo hp i sie spodziewa focusu od wrogow bo inaczej to ulti zmarnowane (jak ja widze jeszcze czasami kali ktore maja full hp i odpalaja ulta ... to rece opadaja). A co do pasywki to trzeba umiec z niej korzystac z glowa. Masz pasywke na np jakiegos maga to okej, na nim sie skupiasz i go zabijasz i masz cale hp prawie, ale jak masz na jakiegos woja czy tanka to trzeba sie 2 razy zastanowic. I tyle, po za tym ogarniac skille (jak kazda postacia), podstawowe kombo - skok, stun, rzut ostrzami/autoataki zaleznie od fazy gry i tego co wiecej dmg zadaje. Po za tym jest jeszcze nemesis czy mercury ktorzy sa strasznie wkurzajacy jesli ogarniaja ;).

No to grono postaci trochę się zmieniło, Kali, Bastet czy Loki. Oto jest pytanie. Właśnie grałem na jakiegoś Loki, magów i adc karał ładnie. Kiedyś grałem na Bastet, to tymi skokami potrafi zamieszać na polu bitwy...

No i ta Kali, kurde, wydaje się potężna, duży life steal i ten ult :|

Cholera.

Padło na Bastet, bo koty ;D

Jakieś tipy?

Ja polecam LokiJeden z lepszych Junglerów w grze, vanish, świetne ulit z tp, do tego decoy który aggruje moby.BakasuraTrue dmg z 3 skilla - świetny przeciwko tankom, leczenie z dwójki, escape i mega ulti który wypluwa pożarte przez ciebie minionyBastetNajlepszy escape w grze, dotka na dwójce i również świetne ulti. Jak przeciwnik ma 30% hp i stoi pod wieżą, skaczesz, używasz ulti i odskakujesz.ThanatosBardzo duży dmg, ale za to papierowy. Posiada leczenie z 1 skilla, a ulti zabija natychmiast gracza który ma mniej niż 40% hp.''No i pamiętajmy, że Junglerzy to nie tylko assassini... Z magicznych bogów to polecamFreya - Lifesteal na pasywce, na skończonym buildzie tnie tanka w kilka sekund, ulti które zadaje duże obrażenia.Oczywiście do każdego boga musisz umieć potrafić stworzyć build, jak chcesz to mam na jednym konice 10 lvl w smite to moge cos pograć

freya to też assassin :D

freya to też assassin

sam jesteś assasyn ty wielki znafco. Chyba że piszesz mag a czytasz assasyn ale to się nie klei.

Witam! Postanowiłem, że chce mainować jungle w SMITE.

Pierwszym bohaterem jakiego kupiłem była Serqet, gra mi się nią przyjemnie, ale jest strasznie papierowa, a damage w early też nie jest jakoś powalający, dopiero w mid/late coś robi.

Postanowiłem zakupić kolejnego junglera, ale mam dylemat między Fenrirem, Kali i Arachne, ale za cholerę nie wiem na co stać te postacie, jak wygląda z mobilnością, gankami, szybkością czyszczenia jungli, damage, przeżywalnością, trudnością ...

Chciał bym, żebyście mi doradzili, który z tych championów byłby najlepszy dla, można powiedzieć, newbie i dlaczego.

Z góry dziękuję.