Payday:The Heist za darmo

Co należy zrobić, aby zdobyć grę ?

Należy posiadać konto steam i dołączyć do tej grupy: http://steamcommunity.com/games/218620/ .

Teraz trzeba poczekać do 18 października i gra zostanie przypisana do naszego konta steam.

Pozdrawiam, miłego czekania! ;)

October to październik, sierpień to august. Więc nie czekamy do osiemnastego sierpnia, a do października.

A po drugie info już było na ten temat Tequ

Zobacz sobie temat:Crimefest

A po drugie info już było na ten temat TequZobacz sobie temat:Crimefest

Był, ale nie było nic o darmowym payday'u. Pisało że za darmo do 18 a chodzi o to że za darmo od 18 ;)

Za pomyłkę z datą przepraszam.

Cytuję:"Payday: The Heist będzie darmowy do 18 października. "

... ehh już myślałem, że mi się przewidziało, jednak jest w październiku ;/.

Idealnie, dokładnie w moje urodziny x)

A to będzie gra czy dodatek sam..

Bo w grę grałem na konsoli, ale sprzedałem bo mi się znudziło :DD

A to będzie gra czy dodatek sam.. Bo w grę grałem na konsoli, ale sprzedałem bo mi się znudziło :DD

Chyba gra z wszystkimi dlc ;)Ale mogę się mylić i to tylko podstawka :D

Zapewne podstawka.

Napisaliby o tym,że wychodzi z DLC.

Był, ale nie było nic o darmowym payday'u. Pisało że za darmo do 18 a chodzi o to że za darmo od 18 Za pomyłkę z datą przepraszam.Cytuję:"Payday: The Heist będzie darmowy do 18 października. "

A ja cytuję z Crimefest:"Payday:The Heist będzie możliwy do pobrania za darmo 18 października.

Więc te twoje pomyłki się powiększyły.

Dowód:"Payday:The Heist free to download during Crimefest on October the 18th.

@TequPlay:To proszę o dowody skoro nie mówimy o tym samym.

Bo akurat dołączenie do grupy jest wymagane jako podliczanie osób w ów evencie:Crimefest.

Tak więc dochodzimy do wniosku,iż jest to ta sama rzecz.

Zapewne podstawka.Napisaliby o tym,że wychodzi z DLC.A ja cytuję z Crimefest:"Payday:The Heist będzie możliwy do pobrania za darmo 18 października.Więc te twoje pomyłki się powiększyły.Dowód:"Payday:The Heist free to download during Crimefest on October the 18th.

Więc nie mówimy o tym samym.

Zapewne podstawka.Napisaliby o tym,że wychodzi z DLC.A ja cytuję z Crimefest:"Payday:The Heist będzie możliwy do pobrania za darmo 18 października.Więc te twoje pomyłki się powiększyły.Dowód:"Payday:The Heist free to download during Crimefest on October the 18th.@TequPlay:To proszę o dowody skoro nie mówimy o tym samym.Bo akurat dołączenie do grupy jest wymagane jako podliczanie osób w ów evencie:Crimefest.Tak więc dochodzimy do wniosku,iż jest to ta sama rzecz.

Ja mówię o temacie na tym forum ;) Więc nie mówimy o tym samym.

@ref. Mam nadzieję że nikt nie będzie miał nic przeciwko, gdy będę raz na jakiś czas refował żeby więcej osób zobaczyło ;)

@ref

Co należy zrobić, aby zdobyć grę ?

Należy posiadać konto steam i dołączyć do tej grupy: http://steamcommunity.com/games/218620/ .

Teraz trzeba poczekać do 18 października i gra zostanie przypisana do naszego konta steam.

Pozdrawiam, miłego czekania! ;)