Gdzie zagrać i czy ma to sens?

Witam zaczełem gre na midgrad czy jakoś tak, i mam kilka pytań czy nowy gracz bez premium ma sens tam zaczynać?. w sklepach jakies itemy za 1.5k souli. jak sie kogos ocos pytam xD to nawet nie chca odpowiadać. a jak juz to w jakimś dziwnym jezyku .i tu nasuwa sie moje pytanie czy jest sens grać na globalu ? .

Witam zaczełem gre na midgrad czy jakoś tak, i mam kilka pytań czy nowy gracz bez premium ma sens tam zaczynać?. w sklepach jakies itemy za 1.5k souli. jak sie kogos ocos pytam xD to nawet nie chca odpowiadać. a jak juz to w jakimś dziwnym jezyku .i tu nasuwa sie moje pytanie czy jest sens grać na globalu ? .

W dziwnym języku, bo (nie)każdy polak jest egoistą pierwszego stopnia i jeżeli go o coś pytasz, to uważa Cię za skończonego idiotę, myśląc, że chcesz od niego 'fri itans'. Niejeden raz spotkałem się jak zagraniczni mi pomogli w czymś, a wcale nie prosiłem się o nic. To jest coś. Na globalu osobiście nie grałem i nie wiem jak jest, ale polecam Ci serwery prywatne, tam możesz sam się wszystkiego dorobić, chyba że na małym rate serwerze, to wtedy trochę się natrudzisz, ale i tak dasz sobie sam radę.

polaka to ja zadnego tam nie spotkałem xD

Hej, ja tez chetnie zagram jakbys znalazl jakis godny serwer;)

Ja w sumie też bym powrócił do mojej drugie gry MMORPG :)

Grywałem kiedyś na Zhyper Mu teraz ruszył "oficjalny" Hight Exp Server Rebrihgt MU mogę pograć :) PW jak by co.

Balthazar mowisz o Rebirth Mu Online, to z globala open beta. ale jutro się kończy ;) wbilem 15 resów

szybko by nie zbiegać z tematu opisze serwer
Spoty stojaki (~10 mobow w jednym miejscu nie atakują)

na arenie stojaki

wszystko w sklepach(jevele wingi sety etc)

exp 99999

Serwer jutro będzie off, tak więc niewiem czy warto grac, ja nie gram bo nie widze perspektyw na tym serwerze na tą chwile,

Gdyby ktos mial jakis nowy, serwer chetnie dolacze

mnie by interesowało cos o ratach takich jak na globie, tyle ze tam wszyscy juz wyexpieni xD , w sklepach same jakis kosmiczne itemy za 1.5k souli itd xD masakra mi przez 2 dni gry tylko jeden chaos polecial ;D , ogulnie jak sie pytam ludzi czy maja na sell jakies orby czy cos xD to nawet nie odpisuja :D , ida w swoja strone i maja wywalone :D, wydaje mi sie tez ze ta gra umiera na globie , dla tego ze nowych graczy to ja tam zaduzo nie widze;p

chyba ze znalazla by sie grupa ludzi ktorzy by chcieli zagrać na midgrade czy jakos tak ten serwer globalowy ;p ja mam tam 79 lvl Energy elfa wiec mozna expic do tego dziala mu helper wiec idze latwo :)

A mnie coś wczoraj tknęło, żeby obczaić globca :P I szok, że jakiś Titan stoi, a że miałem na yggdrasil, a valhalla z ygg połączyła się w titan rf na 492 to sobie pykne troche^^ Poki co jestem w robocie, a postac sobie expi ^_^

Tylko meila yahoo mi zjadlo i teraz lipa z aktywacja, napisalem do nich, moze cos zaradza.

Kiedyś grałem na Psychic Doomie i Zyper. Polecicie mi jakiś serwer (privy dawajcie PM-em, żeby nie było)? Po latach nie orientuję już gdzie warto posypać. A może oficjal? Co o tym myślicie? Jak to wygląda bez premium?

jak kiedys grales to za niedlugo (chyba) rusza muspellmu

pl low serwer

a jak nie grałeś w mu to zacznij od byle jakiego, a po 2-3 dniach zmien,

wazne ze nie na kazdym serwie jest arena(ja wole jak niema) i spoty, i zalezy jak z cenami, itemami, czy sa w shop etc, kazdy serwer jest inny;)

Bez premium wyglada to raczej ciezko, chociaz na pierwszych lvlach w miare idzie. Osobiscie globala cenie, za to ze to global, ale wbilem tak jak pisalem i polaczków mało. Aczkolwiek paru zaczynających spotkałem.

P.S jak ktos zna ceny itemów to niech sie odezwie, bo lipa a depo zarypane xd

warn_ico.png
Warn za promowanie prywatnego serwera. - Might

Ja pare razy zaczynalem grac w mu ale nigdy nie przysiadlem na 10 min.

Chce miedzy wierszami przemycic, ze modzi na forum to idioci.

Spinaja dupe o prywatne serwery, banuja ludzi, daja warny a tak naprawde dzieje sie co chce.

Zawsze mnie wlasnie zastanawial ten fenomen MU online i do dzis nie wiem dlaczego jest tak popularny ciagle ??

:D

mod_ico.png
Był dokładnie 1 post dotyczący prywatnych serwerów, już nie przesadzaj. - Might

Jeśli chcesz zagrać na pierwszej, moim zdaniem najlepszej wersji MU Online to zapraszam na Psychic-DooM.org Według mnie najlepszy aktualnie serwer, świetnie się gra. Robimy reaktywację z chłopakami zza granicy - Cyndre i kralL

Witam zaczełem gre na midgrad czy jakoś tak, i mam kilka pytań czy nowy gracz bez premium ma sens tam zaczynać?. w sklepach jakies itemy za 1.5k souli. jak sie kogos ocos pytam xD to nawet nie chca odpowiadać. a jak juz to w jakimś dziwnym jezyku .i tu nasuwa sie moje pytanie czy jest sens grać na globalu ? .