Od nowa na PLu

Ktoś chętny do pogrania na luzie? Podchodzę do tej gry drugi raz, na początku się zawiodłem ale spróbuję ponownie. Jak coś to pisać w tym temacie, pw, lub na steam. Pozdrawiam.

ja moge zagrać grałem właśnie od nowa mam mam 20lvl wojownika i 19lvl łowce ale gram teraz magiem nie cały 15lvl chyba :) więc jak coś to pisz tutaj albo gg:25479648

Zawiedziesz się ponownie, jak uber koksy co się im nudzi, będą cie bić... na PL-u nie ma już co robić tylko bić nobków

To w tej grze jest otwarte pvp? W sensie każdy może mnie zaatakować?

To w tej grze jest otwarte pvp? W sensie każdy może mnie zaatakować?

Na arenach tak, otwarte pvp jest jeszcze gdy gildie mają wojnę to wtedy mogą lać się gdzie popadnie oprócz miast.

No to jeśli zajmę się tylko ekspieniem to raczej nikt mnie nie ruszy. Jest nas już troje, jak coś to zapraszam na ts3. Siedzimy na kanale tej stronki.

Hehe są jeszcze wierze, nie wchodzi na wilkołaki bo tam pełno ks magów siedzi

Byłem jak na razie w tym młynie i tam raczej nikogo op nie ma. Najgorzej z tymi złodziejami idzie, jak zrobią się niewidzialni to nie ma sposobu na nich. Przynajmniej jak gra się wojownikiem.

Nie chce zakładać nowego tematu . Warto zacząć jeszcze na PL'u czy nastawić się raczej na Europę ?

Na EU jak i na PL panuje P2W. Jeśli chcesz płacić i to dość sporo to graj :)

Ok ale jakaś odpowiedź co do pytania "który serwer?" Z króciutkim uzasadnieniem :) Z góry dziękuje

EU- Zdecydowanie więcej graczy i szanse są bardziej wyrównane, bo z tego co kojarzę to eu wyszło dość nie dawno :)

No i przeliczeniu IS jest droższy :) Piszę tu o EU.

Tak popatrzyłem na Eu coś populacja " mierna " na PL-u to samo ?

Tak popatrzyłem na Eu coś populacja " mierna " na PL-u to samo ?

Hmm. Na EU gra cała Europa(w tym My) i zapewne US, na PL tylko Polacy. Sam się domyśl o ile tam mniej musi być osób ^^ Gdyby od początku dali wersję EU bez takiego ISa to pewnie gra by się jakoś miała, a tak to większość się na RU i PL nagrała, a widocznie w Europie Zachodniej nie spodobała się gra.

Ktoś chętny do pogrania na luzie? Podchodzę do tej gry drugi raz, na początku się zawiodłem ale spróbuję ponownie. Jak coś to pisać w tym temacie, pw, lub na steam. Pozdrawiam.