[WoW - Burning Legion - EU - Horde] God Boost Me

God, Boost Me! to gildia skupiona na aktywnej realizacji wspólnych celów w PvE. W naszej społeczności najbardziej cenimy przyjaźń i wspólne zaangażowanie w to, co razem tworzymy. Cały czas rekrutujemy solidnych graczy zainteresowanych epickim raidowaniem zarówno bieżącego dodatku, jak i tego, co przeszło już do historii.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeżeli...

- jesteś odpowiedzialnym graczem,
- lubisz zabawę semi-hardcore i zawsze doskonalisz swoje umiejętności,
- na myśl o wyzwaniu i sławie ogarnia Cię ekscytacja,
- grasz aktywnie i odpowiadają Ci nasze dni radiowe (patrz niżej),
- wiesz, że gildia to nie tylko dodatkowy tytuł pod nazwą postaci, ale też pewne zobowiązania


I uważasz, że ...

- Raidy to wielka przygoda, bo lubisz pokonywać wyzwania i przekraczać swoje granice, a jeszcze bardziej kochasz duży łup i chwałę, kiedy wraz z innymi ratujesz cały Azeroth,
- Eksplorowanie lochów czy tryb wyzwań to niezła frajda, bo wychodzisz z założenia, że wspólna zabawa i pokonywanie potworów w ciemnych jaskiniach, to nie tylko szansa na dodatkowe doświadczenie, ale też fantastyczna rozrywka,
- Teamspeak 3 to najlepsza okazja na wymianę zdań, bo zdarza się, że dużo rozmawiasz, i dlatego preferujesz ludzi o otwartym umyśle


Patrząc na to, co otrzymujesz, cieszysz się z tego, że masz...

- Szansę na doświadczenie tego, co World of Warcraft oferuje w pełnym potencjale,
- Grupę fantastycznych ludzi, którzy dzielą wspólne pasje,
- Łup i chwałę, dziecinko, łup i chwałę!


Spełniasz nasze wymagania i twierdzisz, że to właśnie Ciebie szukamy? Przeczytaj nasze zasady oraz prześlij aplikację przez formularz po prawej stronie na http://godboostme.com (przycisk "Apply")! Zapraszamy!

NAZWA: GOD, BOOST ME!
SERWER: BURNING LEGION, EU
STRONA KONFLIKTU: HORDA
DNI RAIDOWE: ŚRODY MIĘDZY 20-24; NIEDZIELE MIĘDZY 16-20 (możliwy jeszcze jeden dzień dodatkowo po premierze Warlords)
AKTUALNY PROGRESS: Siege of Orgrimmar 14/14 HC

Używamy Teamspeak 3

Guild Master - Arnax
PvE Officer - Todaru
PvE Officer - Meqx

Czyli generalnie kolejna gildia, która planuje zarabiać tony golda na perkach. Nie wiem czy Ci się to kolego uda - Cash Flow będzie usunięty wraz z wejściem Warlords of Draenor a zanim Ty nazbierasz ludzi i realnie zarobisz to już będzie za późno.

@Edit

Podania do socjalnej gildii :D

Czyli generalnie kolejna gildia, która planuje zarabiać tony golda na perkach. Nie wiem czy Ci się to kolego uda - Cash Flow będzie usunięty wraz z wejściem Warlords of Draenor a zanim Ty nazbierasz ludzi i realnie zarobisz to już będzie za późno.@EditPodania do socjalnej gildii

Trochę mi smutno, że w taki sposób o tym myślisz :(

Gildia osiągnęła już poziom 2; kolejny już w drodze.

Kolejna masowka, jezeli zalezy ci na tym zeby gildia byla dobra, zorganizuj oficerow od pvp i pve z expem, i achievemntami ktorzy zajma sie danymi grupami. Btw jezeli od czlonkow nie wymagasz doslownie nic a jedynie zeby byli to uwierz mi, ze tak samo nic nie dadza od siebie :).

Udało nam się osiągnąć już poziom trzeci! Chętnych do wspólnej zabawy zapraszamy na naszą stronę internetową

Witam, posiadacie ts3 albo jakiś inny komunikator głosowy ? mam zamiar kupić 60 dni gry ale przed tym chciałbym dopaść dobrą gildię. Posiadam 60+ warriora oraz 40+ mage'a . Daj znać na pw bądź w temacie czy macie jakiś komunikator.

Witam, posiadacie ts3 albo jakiś inny komunikator głosowy ? mam zamiar kupić 60 dni gry ale przed tym chciałbym dopaść dobrą gildię. Posiadam 60+ warriora oraz 40+ mage'a . Daj znać na pw bądź w temacie czy macie jakiś komunikator.

Posiadamy komunikator Teamspeak 3 (jest o tym napisane w pierwszym poście). Wysłałem PW ze szczegółami.

PS. Gildia osiągnęła już czwarty poziom.

Nadal przyjmujecie do gildii ?

Cześć!

Jak najbardziej, cały czas rekrutujemy! Wystarczy, że złożysz krótkie podanie przez naszą stronę internetową http://godboostme.com (jest specjalna aplikacja po prawej stronie) albo napiszesz do mnie Hedd#2533

Gildia osiągnęła już poziom 5! Rozrastamy się w szybkim tempie i nieźle się bawimy. Chcesz dołączyć? Złóż podanie na naszej stronie internetowej http://godboostme.com albo napisz z pytaniami Hedd#2533

Mamy już poziom 8! Dobrze się bawimy i jeśli nie chcesz, aby ta zabawa cię ominęła, to zrób sobie przysługę i dołącz do nas! Więcej informacji znajdziesz na http://godboostme.com

Mały update: Poziom 10 już jest! Nie wysłałeś nam jeszcze podania? Dołącz i sprawdź, co cię ominęło.

Wszystko fajnie, ale nie wspomniałeś, że odrzucacie podania nowych graczy...

Wszystko fajnie, ale nie wspomniałeś, że odrzucacie podania nowych graczy...

Twoje podanie zostało odrzucone ze względu na niekompletną aplikację (taką informację na pewno dostałeś na podany przy rejestracji adres e-mail). W komentarzach zapytaliśmy o kilka rzeczy i nie doczekaliśmy się odpowiedzi zwrotnej w efekcie czego nie pozostawiłeś nam wyboru; czekaliśmy 5 dni. Przepraszam, jeśli coś poszło nie tak, nie taki był nasz zamiar.

Możesz zatem złożyć nowe podanie odpowiadając na każde zadane pytanie w formularzu, co pozwoli nam lepiej się poznać. Gwarantuję, że rozpatrzymy je raz jeszcze :)

Poziom 12 już jest! Nie mamy twojego podania? Odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

DING! Poziom 15 i ciągle rośnie! W najbliższym czasie będziemy tworzyć pierwszą grupę raidową jeszcze przed nowym dodatkiem. Dołącz do nas i przeżyj epicką przygodę!

Trochę minęło od czasu ostatniego wpisu, ale spieszę poinformować, że gildia osiągnęła już poziom 17! Szukasz grupy do wspólnej gry? Wpadnij do nas!

Przed startem nowego dodatku wbiję do gry, na pewno się odezwę, przyda się ekipa na nowy content. Obecnie niestety jestem zniesmaczony polityką Blizzarda, czyli traktowania graczy World of Warcraft jak śmieci, ponieważ rozdają za darmo na lewo i prawo ten tytuł, czy to zwykłym obywatelom czy tym, którzy kupili Diablo 3, nawet cały battlechest. Sam na grę wydałem setki złotych, ponieważ nie kupowałem niedawno, a kiedy wychodziła, wtedy ceny były wysokie, dodatkowo opłacam abonament, a Ci ignoranci jakoś mi Diablo 3 za darmo nie dadzą. Zbiegłem z tematu, wybaczcie. Macie jakiś przesyt danej klasy na nowy dodatek?

Przed startem nowego dodatku wbiję do gry, na pewno się odezwę, przyda się ekipa na nowy content. Obecnie niestety jestem zniesmaczony polityką Blizzarda, czyli traktowania graczy World of Warcraft jak śmieci, ponieważ rozdają za darmo na lewo i prawo ten tytuł, czy to zwykłym obywatelom czy tym, którzy kupili Diablo 3, nawet cały battlechest. Sam na grę wydałem setki złotych, ponieważ nie kupowałem niedawno, a kiedy wychodziła, wtedy ceny były wysokie, dodatkowo opłacam abonament, a Ci ignoranci jakoś mi Diablo 3 za darmo nie dadzą. Zbiegłem z tematu, wybaczcie. Macie jakiś przesyt danej klasy na nowy dodatek?

Yo! Dzięki za zainteresowanie! Na pewno mamy przesyt wszelkiej maści damage dealerów, dlatego każdy tank czy healer to cenny nabytek! Jeżeli już wbijesz to gry, to zapraszamy! :)

Hi! Trochę minęło od ostatniego wpisu tutaj. Aktualnie tworzymy grupę raidową, aby jeszcze coś zdziałać u kresu obecnego dodatku. Poszukiwane klasy to: Tank oraz Damage Dealer (wymienny na Healer) do uzupełnienia obecnego składu 10-man; min. item level 510-515. Utworzona grupa będzie przerabiać też Warlords of Draenor zaraz po premierze. Zainteresowany? Podania można składać tutaj. PS. Mamy już 23 poziom i sporo perków odblokowanych. Zapraszamy!