Pentagram - Blacktide rekrutacja


Historia Gildii:

Gildia Pentagram powstała z inicjatywy użytkowników gram.pl. Założycielem jej jest jeden z redaktorów Gram, nasz kolega LucasTheGreat. Po sześciu dniach (tj. 30 sierpnia 2012) od daty premiery powstała nasza gildia. Na początku rekrutacja graczy odbywała się właśnie na Gramie. Po paru miesiącach jednak założyliśmy własny gildyjny blog. Jest on nadal nieodzowną częścią portalu gram.pl. Od momentu wprowadzenia Misji Gildyjnych zaczęliśmy wspólne przygody podczas wykonywania np. Guild Bounty czy też Guild Rush. Jest to czas kiedy całą gildią wyruszamy na podbój Tyrii.



Rekrutacja:

Poszukujemy aktywnych graczy PvE, PvP i WvW. Lubiących wyzwania i posiadających dużą dawkę dystansu do siebie i otoczenia. Nie liczy się dla nas ani wiek, ani klasy postaci czy też lvl’e. Stawiamy na aktywność, kulturę osobista i poczucie humoru. Szczególnie cenimy sobie osoby, które lubią przebywać z nami na teamspeak'u wzbogacając swoim głosem i osobowością nasza gildie.


Pentarchowie :

Zizi.8723 –> Zizi

Wrobelmen.5408 –> Wrobelmen

Calak.2174 –> Mitic

Wishmaster.8493 –> Wish



Adres forum Gildii Pentagram:

www.pentagram.gw2.pl



Zapraszamy serdecznie osoby ,które poszukują dobrej zabawy oraz miłej atmosfery.


Film promujący naszą gildię ----->>>>>>>> https://www.youtube.com/watch?v=YcSBhEDgmYc

Oj Fuji, Fuji xD Która to już gildia, który mmo? xD

Powodzenia, dołaczyłbym jakbym grał w GW2, ale na razie brak funduszy. A po za tym ciepie w diabolo trójeczkę bez opamiętania :D

spoko spoko. Ja osboście wróciłem do GW2 bo to jedyny konkrety produkt który może ucieszyć nie jednego gracza. Co do twojej wypowiedzi Samuraj to ja czekam na nowe ligi w PoE i tam ciśniemy z ekipą z GW2 ok 10 osób.

71822491547298299961.png

Tutaj jest dowód że jest nas wielu i wielu tworzy tą gildię :) Zapraszamy kolejne zainteresowane osoby do wspólnej gry. Prosimy o rejestrowanie się na naszej stronie a resztę przekażemy później. Pozdrawiamy serdecznie

warn_ico.png
A tutaj jest dowód warna za double-posta. - Might

Kusisz ;)
Ile teraz stoi GW2? Ok. 80 zł?
No i czy nowy gracz ma tam co robić?

Gildia nadal rekrutuje aktywnych graczy do wspólnej gry szczególnie na serwerze Blacktide. Gramy przede wszystkim tryb PvE a i znajdą się miłośnicy PvP szczególnie Aren. Zapraszamy do pisania podań na naszym blogu www.pentagram.gw2.pl.

W tej chwili posiadamy ok 50 aktywnych graczy którzy grają w dzień w dzień. Zapraszamy serdecznie do wspólnej gry.

Może zaaplikuję, bo w mojej gildii ludzie się porozchodzili po innych (nie miał kto rządzić :D).

Zapraszamy zapraszamy napisz podanie i na pewno rozpatrzymy go pozytywnie:) Każda para rąk oraz doświadczona osoba się przyda w naszej gildii. Nie oznacza to że nie przyjmujemy nowych graczy wręcz przeciwnie wszyscy mają szanse :)

http://livespot.pl/gw2/mini/gildia-pentargram-rekrutuje-aktywnych-graczy-pvppve/

Rekrutacja do gildii Pentagram jest nadal otwarta. Poszukujemy graczy którzy lubią dobrą zabawę oraz miłą atmosferę. Zapraszamy wszystkich graczy PvE jak i PvP do wspólnej gry bo dzięki nam poznasz co to jest jedność. Posiadamy w tej chwili ponad 60 aktywnych graczy dziennie, robimy fractale,instancje,misje gildyjne,PvP,WvWvW i wiele innych eventów. Jeżeli znudziła się wam samotna gra lub gildia w która nic nie dzieje zapraszamy do nas Pentagram przyjmie z wielką przyjemnością. Zapraszamy!!!!

kurcze pogral bym z wami bo kumpel dal mi konto a samemu ciezko mi sie gra i potrezbuje pomocy ^^ tylko jest pewien minus kolega gral na serverze vabi czy cos t akiego czy jest jakas mozliwosc by z wami zagrac czy musze zrobic transfer wydajac real kase ?

Jak wrócę do gry napewno się odezwe… szczególnie że od jakiego czasu planuje powrot. Swoją drogą w jednej gildi już razem byliśmy. :D

Transfer zrobisz za gemy, a je kupisz za golda w grze (chyba tego niezmienili)

kurcze pogral bym z wami bo kumpel dal mi konto a samemu ciezko mi sie gra i potrezbuje pomocy ^^ tylko jest pewien minus kolega gral na serverze vabi czy cos t akiego czy jest jakas mozliwosc by z wami zagrac czy musze zrobic transfer wydajac real kase ?

musisz usunąć wszystkie postacie wtedy będziesz mógł wybrać odnowa serwer. Jeżeli chodzi o PvE to nie ma różnicy bo są mega serwery które się łączą gorzej już w WvWvW.

Fujivarr dzieki wielkie za pomoc :D a kim polecacie grac na poczatek jaka klasa i rasa ...

Piszcie podania po nich otrzymacie możliwość wejścia na ts3 gdzie na pewno znajdziecie kompanów do wspólnej gry i nie tylko. Stronę do rejestracji macie podane wcześniejszych postach. Zapraszam was do dołączenia jak coś chętnie pomogę jak tylko będę mógł.

chcialem napisac podanie ale po rejestracji na stronie czekam do tej pory na aktywacje maila ;/

osoby które chcą dołączyć do gildii a mają problem z rejestracją proszę o pw tam podam namiary na ts3.

Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić wam nowe osiągnięcie naszej gildii która wczorajszego dnia zorganizowała event łączący większość polskich gildii na serwerze Blacktide. Brało w nim udział ok 100 osób największa liczba była oczywiście z naszej gildii ale reszta także popisała się całkiem nieźle. Na tole pozostawiam wam liczbę graczy którzy mieli możliwość wejścia na ts3. Niebawem ukaże się film z tego eventu. Pentagram łączy a nie dzieli.

15476723170049110835.png

mod_ico.png
Tego typu sprawy załatwiamy na PW. Proszę o nie śmiecenie w tematach. - Might

Gildia Pentagram nadal rekrutuje w swoje szeregi. Poszukujemy graczy PvE,PvP. Więcej informacji na naszym blogu oraz prosimy o wysyłanie podań. Zapraszam serdecznie :)

Chciałbym was zaprosić na nasz nowy portal poświęcony naszej gildii zapraszamy serdecznie do wspólnej gry.

http://penta.gram.pl/

warn_ico.png
Podbijanie tematu