"Wciągająca" gra singleplayer

ok walne prosto z mostu bez zbędnego rozpisywania się. Szukam jakiejś gry wciągającej klimatem i fabułą, grafiką też może :)

Mój sprzęt chyba znają wszyscy ale i tak go napisze :( :

amd athlon x64 x2 2000 2,3Ghz

Geforce 9500

1gb ram :P

Gry w które grałem:

- Cała seria Gothic, prócz 4 (bo to już nie jest gothic.)

- Risen 1

- Fable zapomniane opowiesci

- Alien Rage Najlepiej jakby to była gra cRPG, RPG lub sci-fi :)

- Sniper

- AfterFall: Insanity

- Minecraft

- Terraria

Wszystkie części Fallouta, chociaż nowemu graczowi pewnie bardziej do gustu przypadnie 3 i New Vegas.

Deus Ex Bunt Ludzkości - zarąbista gierka cRPG, z znaczną ilością skradania się etc. Fabuła miażdży, serio.

hmm wypróbuje tego Deus Ex Bunt Ludzkości :) Dzięki :P

Grałeś w Minecraft i Terraria, więc może sprawdź sobie Cubic Castles, gra sieciowa, na identycznej zasadzie, zajmuje ok. 30 mb i jest w pełni darmowa, w IS możesz all kupić za złote kostki które locą, podczas zdobywania surowców...

PS. Wiem że ta gra nie ma nic wspólnego z RPG, nie posiada również fabuły, no i nie jest single player`em, ale uznałem ze może warto sporawdzić.

Baldur's Gate 2 Cienie Amn, 1 też ale grafika potrafi odstraszyć :(

Icewind Dale II - jak chcesz to też 1 ale w 2 ma lepszą grafikę i nie potrzebujesz znać fabuły z 1

Disciples II mroczne proroctwo, ogólna mechanika gry jak w hirołsach, ale inaczej zrobiona walka, totalnie inaczej

Resident Evil3: Nemezis

Roobin Hood: Legenda Sherwood

Dragon Age: Początek

Grałeś w Minecraft i Terraria, więc może sprawdź sobie Cubic Castles, gra sieciowa, na identycznej zasadzie, zajmuje ok. 30 mb i jest w pełni darmowa, w IS możesz all kupić za złote kostki które locą, podczas zdobywania surowców...PS. Wiem że ta gra nie ma nic wspólnego z RPG, nie posiada również fabuły, no i nie jest single player`em, ale uznałem ze może warto sporawdzić.

Wiesz wiesz, ale idziesz w zaparte i polecasz multi bez fabuły, gdzie gość chce single z fabułą, więc skoro wiesz że robisz źle to po co to robić. 0 logiki w twoich poczynaniach widzę. Nie musisz wciskać czegoś co tobie się ostro podoba innym którzy przy okazji szukają czegoś z zupełnie innej beczki, bo w taki sposób pokazujesz że nie rozumiesz prostych rzeczy, szwankuje u ciebie kojarzenie faktów i czytanie ze zrozumieniem więc robisz z siebie głupka.- po przeczytaniu tego staniesz się lepszym człowiekiem, nie dziękuj mi, robię to bezinteresownie.

Wspaniała gra ze starą grafiką - Planescape Torment

Z TES-ów to Morrowind (fabuła i questy lepsze niż Fallout 3, F3: New Vegas i Oblivion, Skyrim razem wzięte)

1GB RAM-u?:P To Deus Ex chyba nie pójdzie.

Poleciłbym ci Alpha Protocol i The Wolf Among Us (p'n'c), ale z takim sprzętem... :D

Jezeli sci fi, jezeli klimat, jezeli cos z rpg, to musze znow polecic system shock 2. Masz elementy rpg, masz swietny i ciezki klimat.

Klimat i fabuła ? Wiedźmin 1 / 2 : )

Duuuuuuzo jest takich gier. Jak np juz wspomniane wiedzminy, dragon age poczatek. A z innych to osobiscie moge polecic np bioshocka (pierwsza czesc i druga moze ci pojda, polecalbym jakies demo by sie upewnic. Ja mam 2 gb ramu a mi chodza gry ktore wymagaja 4 lub 6 wiec tez moze pojsc). Po za tym hmm, widze ze jestes zainteresowany skradankami (po odzewie na deus ex jak ktos powiedzial ze tam jest duzo skradania) a wiec splinter cell'e wszystkie, no moze po za convictions ale to tam ujdzie. A moze seria kultowa juz - thief? Tez bardzo dobra fabula a i klimat jest. Hmm, jesli lubisz magie to moge polecic avencast rise of mage - kiedys w jakiejs gazecie byla plyta z tym i o dziwo gra dobra, a biorac pod uwage date wydania to obecnie pewnie tania dosc. Z "klasycznych" rpg to moze kingdoms of amalur ? Chociaz tu juz nwm czy pojdzie bo z tego co pamietam to chyba cos kolo 2-3 giga ramu wymagalo. Z sci fi to oczywiscie mass effecty - jedynka napewno pojdzie a jest rownie dobra co dalsze czesci zwlaszcza jak sie w nie nie gralo ;)

Wydaje mi się że ogranicza Cię troszkę pamieć, bo 1GB to troszkę mało.

Jedynie gry typu Risen 1 i 2 (3 raczej nie da rady), Dragon Age 1 i 2, TES Oblivion, i Wiedzmin 1, oczywiście dodatkowo Mass Effect powinien dać rade.

Z grami typu Deus Ex BL i Wiedzmin 2 może mieć problem, ale kto broni przetestować.

Dragon age : początek serdecznie polecam! Możliwość walki taktycznej, ciekawa fabuła i różnorodni npc :)

ok walne prosto z mostu bez zbędnego rozpisywania się. Szukam jakiejś gry wciągającej klimatem i fabułą, grafiką też może :)

Mój sprzęt chyba znają wszyscy ale i tak go napisze :( :

amd athlon x64 x2 2000 2,3Ghz

Geforce 9500

1gb ram :P

Gry w które grałem:

- Cała seria Gothic, prócz 4 (bo to już nie jest gothic.)

- Risen 1

- Fable zapomniane opowiesci

- Alien Rage Najlepiej jakby to była gra cRPG, RPG lub sci-fi :)

- Sniper

- AfterFall: Insanity

- Minecraft

- Terraria