APB Reloaded czy żyje?

Mam pytanko czy all points buletin jeszcze zyje sa jacys gracze polscy jak i zagraniczni?

Żyje i ma graczy.

Teraz GF pracuje nad upgradem silnika UE3 2008 do UE3 2012. Silnik UE3 2012 nie zmieni to grafiki na tą z Gears of War 3, ale pozwoli na polepszenie optymalizacji i dodanie w przyszłości wodotrysków graficznych (wtedy może wyglądać o wiele ładniej).

Co do tego co wprowadzili. Dawno już nie grałem, ale regularnie czytam bloga: http://apbreloaded.gamersfirst.com/ Wprowadzili lepszy system do wyłapywania cheaterów i polepszyli matchmaking (dobiera pod ekwipunek). Kiedyś wprowadzili tak tylko do testowania zabawę, gdzie wszystko się rozwalało, ale to było tylko chwilowe. Poza wciskaniem rzeczy do item shopa, to w tej grze tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dali jakieś 2 dyskryty do walki zespołowej (takie areny), ale tam znowu latają dzieci i robią team killery.
Gdybym wiedział, że GF kupi tę grę, to nigdy bym jej nie kupował (jeszcze za czasów RTW).

Na moje oko, to GTA Online będzie gwoździem do trumny.

I społeczeność to w większości dzieci przed mutacją, które śmieją się do mikrofonu i zabijają drużynę. Tam też nic się nie zmieniło. Doszły do tego jeszcze trolle, które np. zagradzają ci wyjazd, ale nie biorą udziału w misji (po prostu zobaczyły, że coś się dzieje, to blokują ci ucieczkę). Na szczęście nie ma już Turków, ale Rosjanie dalej są. Czyli bez zmian.

Dobra gierka i żyje nadal, ostatnio wchodziłem sprawdzić jak się ma, ale mimo komputera za prawie 3k dalej ścina.

Żyje i ma graczy. Teraz GF pracuje nad upgradem silnika UE3 2008 do UE3 2012. Silnik UE3 2012 nie zmieni to grafiki na tą z Gears of War 3, ale pozwoli na polepszenie optymalizacji i dodanie w przyszłości wodotrysków graficznych (wtedy może wyglądać o wiele ładniej). Co do tego co wprowadzili. Dawno już nie grałem, ale regularnie czytam bloga: http://apbreloaded.gamersfirst.com/ Wprowadzili lepszy system do wyłapywania cheaterów i polepszyli matchmaking (dobiera pod ekwipunek). Kiedyś wprowadzili tak tylko do testowania zabawę, gdzie wszystko się rozwalało, ale to było tylko chwilowe. Poza wciskaniem rzeczy do item shopa, to w tej grze tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dali jakieś 2 dyskryty do walki zespołowej (takie areny), ale tam znowu latają dzieci i robią team killery. Gdybym wiedział, że GF kupi tę grę, to nigdy bym jej nie kupował (jeszcze za czasów RTW). Na moje oko, to GTA Online będzie gwoździem do trumny. I społeczeność to w większości dzieci przed mutacją, które śmieją się do mikrofonu i zabijają drużynę. Tam też nic się nie zmieniło. Doszły do tego jeszcze trolle, które np. zagradzają ci wyjazd, ale nie biorą udziału w misji (po prostu zobaczyły, że coś się dzieje, to blokują ci ucieczkę). Na szczęście nie ma już Turków, ale Rosjanie dalej są. Czyli bez zmian.

Dodali przecież Open Conflict czyli district bez matchmaking(Łapiący każdego,nie patrząc na threat)

Co do GTA jako pogromca APB:R=Gdyby GTA miało customizację lepszą niż APB to owszem.

Społeczeństwo bardziej używa TS3 bo VOIP to łatwe kille.

Rosjanie są mniejszością z powodu Innovy.

Trolle zawsze były(Z griefem przy użyciu samochodu do blokowania).

IS trochę się zmienił bo dodali kilka reskinów(oraz ich wersję do Loyalty Systema) oraz JMB z wyrzutnią rakiet.

Jest ona słabsza ale strzela 2 pociskami zamiast 1.

Mój brat w to pogrywa, optymalizacja leży, ludzie przeszkadzają w misjach, ale z tego co wiem to z populacją źle nie jest, i innego gta online za darmo w tej chwili raczej nie ma.

gra zyje dalej od czasu do czasu wchoze do gry pograc chwile ale czekam na patcha z nowym silnikiem gry ... co do optymalizacji to nie wiem co wy tak marudzicie ... gra ma male wymagania ... wystarczy miec 3-4 gb ramu i gra nie scina ... ja posiadam phenom II x4 945, 6GB ram, HD 6870 gram na fullHD max ustawienia z AA itd i w ogole mi nie scinalo wiec wtf?!;/

Mój brat w to pogrywa, optymalizacja leży, ludzie przeszkadzają w misjach, ale z tego co wiem to z populacją źle nie jest, i innego gta online za darmo w tej chwili raczej nie ma.

Wszystko leży w kilku rzeczach:

-Community

-GTA Online dopiero w listopadzie(Znaczy GTA V z multi).

-Reloaded nie ma animatora i działają na mniejszej ilości procesorów niż powinno.

gra zyje dalej od czasu do czasu wchoze do gry pograc chwile ale czekam na patcha z nowym silnikiem gry ... co do optymalizacji to nie wiem co wy tak marudzicie ... gra ma male wymagania ... wystarczy miec 3-4 gb ramu i gra nie scina ... ja posiadam phenom II x4 945, 6GB ram, HD 6870 gram na fullHD max ustawienia z AA itd i w ogole mi nie scinalo wiec wtf?!;/

Przy takiej ilości RAM to jeszcze może problem z brakiem ram występować.

Poza tym jest dużo tematów na ich forum jak to komp doskonały jest słaby w APB.

A czy jedi istnieją ?
-Oczywiście, że tak. Graj śmiało !

Mam pytanko czy all points buletin jeszcze zyje sa jacys gracze polscy jak i zagraniczni?