Prośba o wykonanie grafiki

Jako że super uzdolniony graficznie nie jestem, to liczę na pomoc userów forum. Potrzebuje niewielkiej grafiki, którą będę mógł wrzucić w sygnaturkę, jako element nagłówka na stronie czy coś takiego. Co ma na owym obrazku być? Jakiś przyjaźnie wyglądający indyk, najlepiej z elementami growymi, np. padem. Albo wykonany tak, żeby kojarzył się bardziej z grami, a nie z drobiem. Ale i bez tego się obejdzie, jak indyk dobry. Ktoś się odważy?

syAWnjJ.png trzymaj, wiesz gdzie przelać kase :)

Wiedziałem że mogę na ciebie liczyć

http://zapodaj.net/c228b6da81b22.png.html Liczę że moja kilku godzinna praca się Panu spodoba!

Ja zrobiłem takiego Steam-indyka:

2e14w38.jpg

Dobra, fajnie, jeden post Xasrama był nawet zabawny i drgnęły mi kąciki ust, ale teraz liczę na jakieś poważne odpowiedzi. Hydepark hydeparkiem, ale trochę ogarnięcia.

@zax A coś bez logo steama? :)

dgkttx.jpg Trzymaj swojego indyka minuta pracy :D

zax, kolorki mi się podobają. Jeśli usunąłbyś logo steama (a zamiast tego powiedzmy jakiś retro pad, ale niekoniecznie) to będzie idealnie.

Mi Steam pasuje, bo jest to tak naprawdę najlepsza teraz furtka do zaistnienia gier indie. Zrobiłem indyka podobnego trzymającego pada:

291n8t0.jpg

Mogłeś go nie obrysowywać, wyglądałoby lepiej :)

Nie mówię, że steam jest zły, ale zwyczajnie nie pasuje do moich planów. Bez wygląda o wiele lepiej.

@Froippi Fakt.

Ale tak czy siak dzięki zax, ten jest o wiele lepszy, przyda się.

@Kuba Też bardzo fajny, dzięki wielkie.

7lyr8YZ.png

lub

mhkcWM0.png

Mnie wyszło coś takiego :D

Jako że super uzdolniony graficznie nie jestem, to liczę na pomoc userów forum. Potrzebuje niewielkiej grafiki, którą będę mógł wrzucić w sygnaturkę, jako element nagłówka na stronie czy coś takiego. Co ma na owym obrazku być? Jakiś przyjaźnie wyglądający indyk, najlepiej z elementami growymi, np. padem. Albo wykonany tak, żeby kojarzył się bardziej z grami, a nie z drobiem. Ale i bez tego się obejdzie, jak indyk dobry. Ktoś się odważy?