Oszustwo niczym w Vincim

Ostatnio trochę gmerałem w internecie szukając tańszych gier steam i oto co udało mi się wywnioskować:

Rosjanie za Skyrima płacą niecałe 9€ aa my w tym czasie 15€
Jest tak z większością gier jednak różnica sięga zazwyczaj 2-4€

I tutaj pytanie do was czy jest możliwość aby wpisać kodzik ?cc=ru kupić jakąś grę jako gift, potem ?cc=pl i aktywować ją ?

Albo możemy prosić Gabe aby podpisał nas pod rosje, luj z tego, że jesteśmy w |OJROPIE| !

Nie, nie możesz prosić Gejba o takie cuda. Wszelkie próby oszustwa, czyli np. rejestrowania się jakoś przez proxy na Rosję i przesyłanie sobie tańszych giftów do Europy jest nielegalne. Tak właśnie działa G2A.com stąd mają tańsze gry na steam, w sumie to nie tylko oni. Dlatego ostatnio zacząłem wątpić w ich rzetelność.

Podsumowując, jeśli nie kupisz gry euro bedąc w Polsce, musisz się liczyć, ze zbanowaniem konta Steam.

Nie, nie możesz prosić Gejba o takie cuda. Wszelkie próby oszustwa, czyli np. rejestrowania się jakoś przez proxy na Rosję i przesyłanie sobie tańszych giftów do Europy jest nielegalne. Tak właśnie działa G2A.com stąd mają tańsze gry na steam, w sumie to nie tylko oni. Dlatego ostatnio zacząłem wątpić w ich rzetelność.Podsumowując, jeśli nie kupisz gry euro bedąc w Polsce, musisz się liczyć, ze zbanowaniem konta Steam.

Chyba,że gra nie ma region locka to wtedy bana może nie być :I

Ale lepiej nie ryzykować z proxy,linkiem CC itp.

Co wy gadacie. Znam wiele osób które mają konta na steamie jako Ameryka żeby kupować sobie gry w dolarach bo wychodzi taniej. Tak samo nie raz kupowałem klucze na allegro i moje konto steam jak działało tak działa. Po premierze BF3 znalazłem na allegro tani klucz, jak się potem okazało gra była w języku rosyjskim (nie doczytałem tego) - jednak nie mam z grą najmniejszych problemów nawet dziś i można wgrać język angielski czy polski podmieniając pliki. Nie sądzę żeby takie Valve czy EA chciało się banować osoby które mają grę "zza granicy", tym bardziej że zamiast zyskać klienta takim banem by stracili.

A nie możecie po prostu kupić taniej od ruskich na steamtrades.com , tf2outpost.com ? Bez żadnego walenia się.

Ostatnio trochę gmerałem w internecie szukając tańszych gier steam i oto co udało mi się wywnioskować:

Rosjanie za Skyrima płacą niecałe 9€ aa my w tym czasie 15€
Jest tak z większością gier jednak różnica sięga zazwyczaj 2-4€

I tutaj pytanie do was czy jest możliwość aby wpisać kodzik ?cc=ru kupić jakąś grę jako gift, potem ?cc=pl i aktywować ją ?

Albo możemy prosić Gabe aby podpisał nas pod rosje, luj z tego, że jesteśmy w |OJROPIE| !