Newbie!

Witajcie! Otóż chciałbym spróbować swoich sił w tej grze, otóż kiedyś grałem kilka h w Poe klasą chyba Dualist jeśli się nie mylę.
Jakoż iż przyszedł nowy dodatek to proszę, wytłumaczcie kompletnemu noobowi w tych sprawach początki, raczej będę grał tą samą klasą.
Jaki serwer wybrać?

Najlepiej jakbyście mi wytłumaczyli wszystko od początku abym trochę zrozumiał :D

No to może inaczej: Zapraszam do wspólnej rozgrywki ze mną jesteśmy w podobnej sytuacji tylko że ja coś tam o tej grze wiem, mam 17 lat i po pracy od 17 moge pograć.

No ja mam 15 lat, ale raczej to nie przeszkadza. Podaj swój nick a Cie dodam :)

Jeszcze pobieram i aktualizuje mój nick steam to: grzegorzseb

Może ktoś jeszcze chce zagrać to zapraszamy pod tematem :)

Mógłbym też dołączyć ?

Jasne, dodajcie mnie na steam i sie zgadamy.

Też moge do was dołączyc, narazie w akcie 2 siedze nick PisMentYol na Rampage, dodawac w grze bo nie gram przez steam ;D

truskaffek chodzi nam raczej o gre od zera, osobiscie nie lubie jak biega obok jakas postac 20lvl+ i bije nudno tak

wbicie 20 lvla to kwestia 2h O.o

Dedacz możesz mnie dodać nick na steam patrykopl.

Truskaffek: W tępie bezmyślnego grindu w stylu szarża może i tak -_-

w szarzy to ja moge to zrobic w 45min, biegalem po calych mapach i zajelo to 2h chyba ze chcecie farmic na Ledge to mozecie tam latac bez konca.. Ja nick podalem jak ktos chce sie do mnie dolaczyc niech dodaje do znajomych, nie to nie ;) nastepne rozmowy o czasie wbijania sie do 2 aktu sa chyba zbedne.

Ja mam już 14lvl Dualist, dodawajcie mnie na steamie: Akrus471

a w grze nick xBloodShadow

Siemka. Nie wiem czy już zaczęliście ale razem z kuzynem możemy dołączyć ; ) Grę mamy zainstalowaną, pograliśmy może z 1h. I chętnie zaczniemy od 1 lvl. Mam 17 lat, kuzyn 15 .. możliwy skype czy ts3 (lepiej Skype). Jak coś piszcie na gg: 50873727 ; )) Myślę ,że jesteśmy miłymi osobami, kulturalnymi itd ; )) Najchętniej grałbym w godzinach 9 - 17 albo 23.. da radę również wieczorkiem :D

IGN: HashXx

Jeśli ktoś chce razem pograć, ma jakieś pytania, pisać.

Liga rampage.

steamcommunity.com/id/Cycuszek69

IGN: CycuszekGG / Cycuszek

Śmiało dodawać ^,^

Ja również gram Nick Princepolo 22 Czarka :)

Chętnie przyjme pomoc w dobraniu Bilda ;)

Dziś gram do 13-później praca, po 22 znów będę pewnie Online :)

pogram, z chęcią, tylko właśnie pobieram PoE:P

Dobra, teraz zacząłem grać Witczem dodawajcie mnie na grze nick

BehindxShaxDxows

ja tez chetnie pogram nick w grze StormMag lat 24 :D dodawac :D