Ja i mój sobowtór

Witam ostatnio tak się zastanawiałem czy gdzieś na świecie może żyć mój sobowtór . Ciekawie byłoby poznać jego osobowość, hobby i jakoś porównać ze swoimi , w jakim stopniu się ze sobą pokrywają. Być może jest więcej niż jeden naszych sobowtórów , być może żyli oni na przestrzeni różnych epok i nigdy nie dojdzie do bezpośredniego kontaktu. Chciałbym się dowiedzieć co wy o tym myślicie ? Zastanawialiście się kiedyś czy mieliście/macie swojego sobowtóra i czy chcielibyście go spotkać ?

Osoba która wygląda praktycznie jak Ja , coś pokroju bliźniaka .

nerd8.jpg

Prosz.

mieszka w Newadzie przy strefie 51

Ten temat najprawdopodobniej został zainspirowany filmem "Wróg" zgadza się ? ;) Jeśli nie to obczaj go wydaje się ciekawy.

Nie , niestety nie oglądałem filmu ale niedługo zamierzam się za niego zabrać :)

Jeden koleś znalazł swojego sobowtóra ^_^

To fakt,niekiedy można znaleźć kogoś kto jest do nas bliźniaczo podobny. Tak jak w tym przypadku ;)34govlw.jpg2v94z7b.jpg

10151783_649027135171703_397652960227685

0281923.jpg

Yao-Ming-Pies-fot.-nbadoppelgangers.tumb

Ciekawy temat się rozkręca. :D

Co rozumiesz przez sobowtóra? Są sobowtórzy celebrytów, którzy są bardzo podobni (zewnętrznie) do znanych ludzi, ale muszą sobie pomóc np. fryzjerem.

Na świecie może być osoba, która z wyglądu jest do ciebie podobna i nie jest spokrewniona, ale to by było na tyle. Bliźniaka nie znajdziesz, bo biologii nie oszukasz.

Co rozumiesz przez sobowtóra? Są sobowtórzy celebrytów, którzy są bardzo podobni (zewnętrznie) do znanych ludzi, ale muszą sobie pomóc np. fryzjerem. Na świecie może być osoba, która z wyglądu jest do ciebie podobna i nie jest spokrewniona, ale to by było na tyle. Bliźniaka nie znajdziesz, bo biologii nie oszukasz.

Nie chodziło mu o bliźniaka a raczej osobę,która wygląda tak samo(Opcjonalne byłyby cechy charakteru itp.)

keanu reeves tez mial sobowtora w dalekiej przeszlosci, tylko to dotyczy watku inkarnacji. Spotkanie swojego sobowtora, to jak wygranie w lotka

Piszesz, że nie chodzi ci o bliźniaka, a później piszesz, że chodzi ci o osobę, która wygląda tak samo.

Może istnieć osoba, która jest do ciebie podoba i np. gdyby się ścięła tak jak ty i ubrała tak jak ty, to byłaby bardzo podobna, ale nie znajdziesz drugiej takiej samej osoby.

Tutaj masz przykład: http://geekologie.com/2014/01/doppelgangers-unrelated-strangers-who-lo.php

Zostali ubrani i ostrzyżeni tak samo i dzięki temu są bardzo podobni.

heh może chodzi ci o doppelgangera?Temat raczej rzadko wykorzystywany w fantastyce, ale od czasu do czasu się pojawia (w Wiedźminie np.)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sobowt%C3%B3r_(mitologia)

a tak na serio, nie wiem ile jest kombinacji kodu genetycznego, które odpowiadają za nasz wygląd(oczywiście czynniki zewnętrzne również na to wpływają), ale nie jest rzeczą niemożliwą żeby pewna sekwencja kodu dna się powtórzyła i puff! Za 20 lat znajda gościa który wygląda jak np. Nicolas Cage

Witam ostatnio tak się zastanawiałem czy gdzieś na świecie może żyć mój sobowtór . Ciekawie byłoby poznać jego osobowość, hobby i jakoś porównać ze swoimi , w jakim stopniu się ze sobą pokrywają. Być może jest więcej niż jeden naszych sobowtórów , być może żyli oni na przestrzeni różnych epok i nigdy nie dojdzie do bezpośredniego kontaktu. Chciałbym się dowiedzieć co wy o tym myślicie ? Zastanawialiście się kiedyś czy mieliście/macie swojego sobowtóra i czy chcielibyście go spotkać ?