Das Tal

Witam, chyba jako jeden z nielicznych (nie wiem ile było zaproszeń) dostałem się do pierwszych testów alpha i jak wiadomo będzie można zagrać jedynie 30-60 min. A więc może by się znalazła jakaś grupka graczy na te 60 min? Trzeba będzie ustalić godzinę i przy okazji piszę, że skype/ts3 czy coś innego można, ale nie jestem zbyt rozmowną osobą ;p

Też dostałem inva, ale dokładnie tego nie czytałem. Jak to ma wyglądać w tą niedzielę? Mówisz, że tylko godzinka?

@up Tak pisało, szczeże mówiąc jestem zawiedziony tą 1 marną godziną :

What you can expect
  • A single test match will run for 30-60 minutes and we’re probably gonna play two to three matches per test evening.

PS. Nie jestem pewny czy dobrze to zrozumiałem, jakby ktoś mógł to przetłumaczyć trochę konkretniej będę bardzo wdzięczny.

Dobranoc :)

Ja rozumiem to tak że jeden mecz trwa 30-60min, i prawdopodobnie będzie można zagrać 2/3 mecze wieczorem.

Witam, chyba jako jeden z nielicznych (nie wiem ile było zaproszeń) dostałem się do pierwszych testów alpha i jak wiadomo będzie można zagrać jedynie 30-60 min. A więc może by się znalazła jakaś grupka graczy na te 60 min? Trzeba będzie ustalić godzinę i przy okazji piszę, że skype/ts3 czy coś innego można, ale nie jestem zbyt rozmowną osobą ;p