Mały ping l Dużo FPS a mam lagi!

Witam tak jak w temacie mam stosunkowo mały ping w cs go ok 40-60 a FPS zależy od mapy ~150FPS a mam dziwne lagi jakbym miał ok 150ping. Czytałem na innych forach ale nic nie pomogło.

Internet 10MB

SS z pingowania onet.pl i programu WinMTR

89g0j7edi7f7_t.jpg

Pingowanie Onetu to nic ci nie da. Musisz server spingować na którym grasz. Ale już teraz mogę stwierdzić że masz tzw: Spike czyli skoki pinga.

przez to odczuwasz tak jak byś miał 150

Tak powinien wyglądać twój ping by umożliwić w miarę normalną rozgrywkę:

Beznbsptytu1420u_zpsac4231f0.png

Internet 4 Mb i do tego radiówka xD
Ale grać się jakoś da. A u ciebie jak widać, co 7 echo jest na poziomie +200 ms. To właśnie tworzy te "lagi". Jak to rozwiązać? No i tu jest właśnie problem bo to może być zależne od wielu czynników. Ja proponowałbym przedzwonić do dostawcy internetu i pogadać z nim o tym problemie. U mnie, gdy były problemy na następny dzień zjawiała się ekipa naprawcza i wszystko za friko konfigurowali, zmieniali itd.

Radiówki są dobre o ile dostawca jest ogarnięty. Sam mam internet radiowy 30/6 z niskim pingiem :) Po pingach autora widać że coś skacze, może to być spowodowane routerem albo komputerem, ale sądzę że to raczej problem dostawcy.

Witam tak jak w temacie mam stosunkowo mały ping w cs go ok 40-60 a FPS zależy od mapy ~150FPS a mam dziwne lagi jakbym miał ok 150ping. Czytałem na innych forach ale nic nie pomogło.

Internet 10MB

SS z pingowania onet.pl i programu WinMTR

89g0j7edi7f7_t.jpg