Lagi

Czasami, w momencie gdy się kogos zaatakuje, albo zrespi sie kilku przeciwników, gra łapie nawet kilkusekundowego laga, ma to miejsce zazwyczaj, jak dopiero co wbije sie do gry, irytuje to, bo już druga postać na Beyond mi przez to padła. Gra chodzi normalnie w 60 FPS'ach na max detalach, z tego co widzialem po czacie, to nie tylko ja tak mam, są jakies fixy na to?

Nie jestem pewny czy chodzi Ci o laggi czy desync, który w POE jest obecny i uciążliwy. Jeżeli grasz na steam i masz lagi to jest wina server'a na którym obecnie grasz, jeżeli instalka ze strony to problemem jest desync. Wpisz /oos dzięki czemu desync nie powinien już być zabójczy :) Jeżeli steam to możliwym rozwiązaniem jest http://steamcommunity.com/app/238960/discussions/0/648811126903223920/?l=polish

Nie chodzi mi o ping, tylko o kilkusekundowe freezy gdy zaatakuje się przeciwnika za pierwszym razem, gdy wejdzie się do gry, i czasem, gdy wejdzie się do nowej lokacji.

Czasami, w momencie gdy się kogos zaatakuje, albo zrespi sie kilku przeciwników, gra łapie nawet kilkusekundowego laga, ma to miejsce zazwyczaj, jak dopiero co wbije sie do gry, irytuje to, bo już druga postać na Beyond mi przez to padła. Gra chodzi normalnie w 60 FPS'ach na max detalach, z tego co widzialem po czacie, to nie tylko ja tak mam, są jakies fixy na to?