Szukam anime podobne do

Siemka,

Szukam anime podobne do

-Suisei no Gargantia

-Shingeki no Kyojin

Chodzi mi o anime którego historia dotyczy ziemie,wyginięcia ludzi.

Anime musi być trochę poważne niż komediowe(już za dużo komedii oglądałem :P)

Copellion.

Siemka,Szukam anime podobne do -Suisei no Gargantia-Shingeki no KyojinChodzi mi o anime którego historia dotyczy ziemie,wyginięcia ludzi.Anime musi być trochę poważne niż komediowe(już za dużo komedii oglądałem )

Generał Daimos.

daimos-o.gif

Ziemskie miasta są niszczone przez ogromne roboty. Napastnikami przewodzi admirał Richiter, syn Leona, choć ten na chwilę przed zgonem zabronił mu wojny. W Japinii grupa naukowców pod przewodnictwem profesora Izumiego skonstruowała potężnego, mierzącego czterdzieści pięć metrów i ważącego sto pięćdziesiąt ton mecha bitewnego nazwanego Daimos, posiadającego ogromną moc i siłę. Izumi przejął projekt po tragicznej śmierci ojca Kazuji, który był autorem całego przedsięwzięcia. Pilotem zostaje jego syn.

Generał Daimos.Ziemskie miasta są niszczone przez ogromne roboty. Napastnikami przewodzi admirał Richiter, syn Leona, choć ten na chwilę przed zgonem zabronił mu wojny. W Japinii grupa naukowców pod przewodnictwem profesora Izumiego skonstruowała potężnego, mierzącego czterdzieści pięć metrów i ważącego sto pięćdziesiąt ton mecha bitewnego nazwanego Daimos, posiadającego ogromną moc i siłę. Izumi przejął projekt po tragicznej śmierci ojca Kazuji, który był autorem całego przedsięwzięcia. Pilotem zostaje jego syn.

Grafika mi trochę nie odpowiada :P

A jeśli chodzi o copellion to zobaczę

Znacie może jeszcze jakieś ?

Shin Sekai Yori

Black bullet

uchuu senkan yamato 2199

Chrome Shelled Regios - zniszczenie ekologiczne doprowadziło do degradacji środowiska. Ludzie którzy ocaleli ukryli się w gigantycznych kroczących miastach osłoniętych kopułami. Poza śmiertelnym dla ludzi klimatem zagrażają im także zmutowane zwierzęta. Poszczególne miasta rozgrywają między sobą turnieje ( coś w stylu kontrolowanej wojny ) w których stawką są kopalnie surowców.

Toppa gurren lagann

Texhnolyze, Ergo proxy, i na upartego Wolf's rain i z filmów Gin-iro no Kami no Agito

Żadne z tym anime mi się nie podoba,znacie jeszcze jakieś ?

Od siebie polecam

http://www.animeavenue.net/category/tokyo-ghoul/

http://www.animeavenue.net/category/akame-ga-kill/

Up oglądnąłem już

Tengen toppa guren lagan, pierwsze odcinki są średnie ale potem akcja sie rozkręca i naprawde wciska w fotel

Fate/Zero?

Może nie w temacie, ale mi się super spodobało D:

Bokurano

Guilty Crow (powiedzmy...)

Evangelion

Zetsuen noTempest

Tak jak niektórzy wyżej polecam gorąco:
Shinsekai Yori

A tak od siebie dodam jeszcze:
Shiki i Ergo Proxy

Tak jak niektórzy wyżej polecam gorąco:Shinsekai YoriA tak od siebie dodam jeszcze:Shiki i Ergo Proxy

Shinsekai Yori Bardzo fajne, ale będziesz musiał przebrnąć przez wątek z pedałami bo przecież w postępowej produkcji nie mogło go zabraknąć :/

Shinsekai Yori Bardzo fajne, ale będziesz musiał przebrnąć przez wątek z pedałami bo przecież w postępowej produkcji nie mogło go zabraknąć :/

xD

Dobra zobaczę sobie,a teraz podajcie jakieś poważne anime,bez niepotrzebnych echhi i takim tam

Copellion.

nie poleciłbym nawet wrogowi.

A ja polecę Full metal alchemist : Brotherhood oraz Darker than black ewentualnie phantom ; requiem for phantom tudzież Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin (co prawda jestem na drugim odcinku dopiero,ale już widać że anime jest bardzo dojrzałe)