Kupienie pieca - Avans

Mam do was pytanko, opłaca się kupić kompa z avansu (przecena z 1900~na 1200~) czy lepiej samemu złożyć na morealch ?

A co już było mówione o gotowcach? >.>

Składaj na morele.net. Gotowce to bomba czasowa.

Jak pierdyknie, to mnie rozdupcy ?
A nie można by tak, wziąć gotowca usmażyć mu grafike i wkleić swoją ?
Procesor ma całkiem całkiem, do Tibi w sam raz (joke).

Ja miałem z awans'a i chodził mi 4 lata, więc pierdzenie o szopenie. Jedynie kupując gotowca (masz plomby) - zapomniałem te słowo gdzie nie można wymienić określonej części, jak sprzęt na to nie pozwala. Jednak fakt wydajniejszy komputer można złożyć samemu, a drugi minus nie liczyłbym na sprzęt w awansie bo pustki.

Jednak gotowiec nie musi być tandetny (zależy jaka marka, gdzie kupiony i jakie ma podzespoły). Pamiętaj sklep upada więc nie dostaniesz żadnej gwarancji na części. A na morele masz gwarancję na każdą kupioną część z osobna.

Więc wybór od ciebie zależy (jeszcze jedna uwaga, w gotowcach są słabe zasilacze).

nigdy nie kupuj gotowca jego prawdziwa wartość to około 60% ceny jakiej żąda sprzedający, lepiej kupić części samemu i mieć 100% pewności że nie masz w środku jakiegoś "chińskiego" syfu.

W sumie, jo...

U nas te sklepy co rok/dwa się zmieniają :< a lenie nawet nowych ludzi nie zatrudnią..
No to chyba wracam do punkty wyjścia stuk stuk morele.pl

99% gotowców to ściema, tym bardziej w takich sklepach jak Avans, Saturn i nie wiadomo jeszcze gdzie. Płacisz 2000 a dostajesz sprzęt wartości 1000 może 1200, a reszta to nieoficjalna prowizja za nie wiadomo co i dlaczego. Już nie mówiąc o tym, że duża ich część robi bum, trach i do widzenia zaraz po upłynięciu gwarancji. Najlepiej składać sam, a jeżeli już gotowca to od jakiejś uczciwej firmy typu właśnie morele.net. Żadnych Avansów, Saturnów, Media Marktów itp. To są sklepy do robienia z ludzi głupków, w których telewizor wartości 3800 zł kosztuje 4500 po promocji -25%...

Mam do was pytanko, opłaca się kupić kompa z avansu (przecena z 1900~na 1200~) czy lepiej samemu złożyć na morealch ?