Windows Update

Witam,

Mam ciekawy problem. Chodzi o Windows Update. Wyłączyłem tą usługę w panelu sterowania na 'Nigdy nie sprawdzaj, czy dostępne są aktualizacje", w services.msc wyłączyłem na stałe usługę Windows Update i Windows Search a jednak po jakimś czasie to się samo włącza i znowu jest ustawione na automatyczne szukanie i aktualizowanie. Na innych komputerach nigdy czegoś takiego nie miałem, wyłączałem i już. Co jeszcze muszę wyłączyć? Windows 7 Home Premium SP1 64-bit OEM.

Nie wiem czy system nie crackowany. Jednak pomogę po priomo nie w msconfig to ustawiasz tylko : start/wyszukaj/services.msc/uruchom jako administrator - Windows Update zatrzymaj i wyłącz, oraz tak samo windows searach.

System dopiero co kupiony 3 dni temu:) A tak właśnie robiłem jak mówisz, tylko nie uruchamiałem jako administrator. Teraz tak zrobię i zobaczymy. Najwyżej będę to codziennie wyłączał:)

Windows Update pewnie się znowu uruchamia po instalacji jakichś bibliotek od MS typu: Visual Basic czy DirectX.

>Kup oryginalny system
>Wyłącz aktualizacje

Powiedz mi jedno: po co? Chcesz mieć dziurawy system?

Windows Update pewnie się znowu uruchamia po instalacji jakichś bibliotek od MS typu: Visual Basic czy DirectX.>Kup oryginalny system>Wyłącz aktualizacjePowiedz mi jedno: po co? Chcesz mieć dziurawy system?

Wracaj na wypok.

A ważne po co? Wyłączył i już. Może mu niepotrzebne.

Dobra tam, po co w ogóle na to odpowiadasz. Temat do zamknięcia.

Edit : Nie musisz robić tego codziennie, raz wystarczy i koniec. Musisz jedynie zatrzymać usługę, i już. Możesz też panel sterowania/system i zabezpieczenia /wyłącz lub włącz aktualizowanie systemu windows/Nigdy nie sprawdzaj czy są aktualizacje i ok.

Witam,

Mam ciekawy problem. Chodzi o Windows Update. Wyłączyłem tą usługę w panelu sterowania na 'Nigdy nie sprawdzaj, czy dostępne są aktualizacje", w services.msc wyłączyłem na stałe usługę Windows Update i Windows Search a jednak po jakimś czasie to się samo włącza i znowu jest ustawione na automatyczne szukanie i aktualizowanie. Na innych komputerach nigdy czegoś takiego nie miałem, wyłączałem i już. Co jeszcze muszę wyłączyć? Windows 7 Home Premium SP1 64-bit OEM.