Raiderz

Jaki jest Max lvl w raiderz? zaczynam gre od nowa z kolegą i jesteśmy ciekawi jaki jest max lvl

Bodajże 40lvl xd

Ok dzięki :)

Nie graj. Na 10tym lvlu bodajże jest main quest wymagający item shopu.

@up

Really? Kiedy to wprowadzili ?

Ja tam kiedyś grałem i nic takiego nie widziałem.

up

to pewnie jakiś dodatkowy quest

Sprawdzałem, nie jest to nic dodatkowego. Żółty kolorek - główna linia fabularna.

To jest qurest tutorialowy pomagający oswoić sie z isem i nie jest do niczego potzrebny -.-

Gra jest spoko jak nie grałeś. Zabawa bedzie przednia serio mowie,a le po lvl capie po tygodniu sie znudzi. Ale z 3 tyg zabawy jak nic :D i to dobrej zabawy

Nieprawda gra jest nudna, nudniejsza niż newerwinter nights online. Po wybiciu max lvl'a nie ma co robić, a to i nie trwa długo. To już bym wołał grać NNO przynajmniej jest jakaś fabuła. Chociaż obie gry na dłuższą metę będą nudne. Jednak dla przejścia otoczki fabularnej czemu nie.

Sama gra jest bardzo przyjemna, grałem i bardzo dobrze wspominam, niestety tak jak mówił kolega wyżej - to jest gra na jakieś 3 tygodnie

Zły dział i jeszcze zaczyna się offtop. Zamykam, bo odpowiedź na pytanie została udzielona.

Jaki jest Max lvl w raiderz? zaczynam gre od nowa z kolegą i jesteśmy ciekawi jaki jest max lvl