Fifa 14 Poszukuje graczy!

Siema szukam kogoś kto zagrał by ze mną w fife 14 pożyczał coinsy pomagał w grze dopiero kupiłem więc wiecie jak to jest mam skypa tylko mikro i słuchawki bd miał w poniedziałek - wtorek coś takiego .

Nie wiem czy dobrze zrobiłeś kupując tą grę teraz. Za miesiąc wychodzi 15 nie lepiej było zaczekać na nowszą wersję?

Do tego ten temat wygląda tak, jakbyś szukał murzyna, który ma dawać ci coinsy -.-

Po pierwsze nowa część wychodzi za kilkanaście dni a po drugie to większość ludzi albo pracuje na swoje coinsy albo je kupuje więc nie myśl że dostaniesz je za darmo i zacznij coś robić jeśli chcesz je dostać.

Z resztą nie widzę też co jest tutaj do pomocy. Gra jest prosta jak konstrukcja cepa a podstawowe dywizje nie stanowią wyzwania.

Zapisz sie do stowarzyszenia coinsowych żebraków ,moze tam ci pomoga i udziela kilku rad jak efektywniej żebrac coinsy i wyciskac ostatnie soki z naiwnych.

Nie wiem czy dobrze zrobiłeś kupując tą grę teraz. Za miesiąc wychodzi 15 nie lepiej było zaczekać na nowszą wersję?Do tego ten temat wygląda tak, jakbyś szukał murzyna, który ma dawać ci coinsy -.-

Nie szukam murzyna ponieważ kupuje kilka milionów coisów na allegro więc wiesz .

Siema szukam kogoś kto zagrał by ze mną w fife 14 pożyczał coinsy pomagał w grze dopiero kupiłem więc wiecie jak to jest mam skypa tylko mikro i słuchawki bd miał w poniedziałek - wtorek coś takiego .