Promocja przed Warlords of Draenor?

Witajcie.
Czy można spodziewać się jakiejś promocji umożliwiającej tańsze rozpoczęcie gry przed wydaniem nowego dodatku? Czy może jednak lepiej kupić battle chesta już teraz?

zapewne można ale nie spodziewałbym się cudów; jeśli chcesz najtaniej to:

*słyszałem że upgrade startera do batttlechesta jest tani jeśli zrobisz to z linku ingame - nie potwierdzę ci tego info ale sprawdzić możesz

*alternatywa to znaleźć kogoś kto kupi ci (za swoją kasę ofc.) battlechesta w zamian za to że zrobisz z nim rafa i wyexpicie razem postać

jeśli chodzi o pandarię to aktualnie od kilku dni jest przecena w battle.net shopie i kosztuje na chwilę obecną 9,99 euro

prawdopodobnie można jeszcze przed wpisaniem klucza z pandarii włączyć 7 dni jej triala (w opcjach konta battle.net) co w sumie da:

do 20lvl za free, potem kilka euro albo za darmo battlechest w nim 30dni gry, potem trial 7dni za free i pandy za 9,99 euro;

z draenorkami się wstrzymaj bo chwilę po premierze ich cena powinna zejść do ~80zł

PS: podsumowując - jak masz czas a jeszcze nie grałeś w wowa to kupuj teraz i zapoznaj się przez te 37dni z grą żebyś potem nie był zbyt 'przytłoczony'. a jeśli masz już jakieś doświadczenie to czekaj do patcha 6.0, zapewne około 13 października (mówię o pre-patchu a nie wyjściu dodatku 13.11.14).

Gram na starterze od wczoraj i nie za bardzo wiem o co chodzi z tym linkiem? Chodzi o ten przycisk UPGRADE wciśnięty gdzie się da? :) Jak tak, to battlechest kosztuje normalnie 15 euro, a z dodatkami 60 euro zamiast 90.

Grałem w wowa kilka miesięcy za granicą także raczej nie będę przytłoczony :)

Teraz Pandaria wchodzi w skład do Battlechesta więc no... warto zdecydowanie. Można kupić też Warlords of Draenor w przedsprzedaży bo możesz zlevelować dowolną postać do 90 lvl kilkoma kliknięciami :)

Witajcie.
Czy można spodziewać się jakiejś promocji umożliwiającej tańsze rozpoczęcie gry przed wydaniem nowego dodatku? Czy może jednak lepiej kupić battle chesta już teraz?