Tibijskie serwery

Dziś wszedłem na dział Tibii na forum, a tam tematy o otsach, o tym, że ludzie szukają ludzi na ots itp.

To jak to z tym w końcu jest? Regulamin ważny już miesiąc, a w dziale jest "syf". Dajecie warny za jakieś gówna, a nie potraficie ogarnąć czegoś, czego nie powinno być.

@ Nie chce mi się szukać, ale jestem pewny, że w kategoriach z innych gier też są tematy dotyczący prywatnych serwerów.

PS. Jak tak bardzo wam zależy na tym, aby tępić piractwo i prywatne serwery, to zróbcie z tym porządek, a nie jedynie dajecie warny gdy ktoś coś napisze, więcej nie, bo się wam dupska ruszyć nie chce.

Niestety wyszła taka sytuacja, być może regulamin za szybko został zmieniony. Tak czy inaczej, zajmę się tym.

Mam dobry pomysł(Oczywiście w ramach sugestii):

-Większe kary za złamanie regulaminu odnośnie prywatnych serwerów.

Wyszła taka sytuacja, że:

1) nie wszyscy czytali regulamin,

2) nie wszyscy go respektują,

3) nie wszyscy są no-life'ami i mają czas na przeglądanie starych topiców czy każdego nowego tematu (mam tu na myśli moderatorów),

4) dlaczego każdy twój temat to "tak bardzo chcecie, a nie ma"? Nawet Warcraft dał już sobie spokój z dyskusją o pirackich serwerach,

5) szkoda, że twoje słowa to nie wuglaryzmy; widać za poprzedni temat dalej nie dostałeś warna, a był pełny bluzg,

6) jeśli widzisz jakiś temat o pirackich serwerach, to go zgłoś, a jeśli nie masz ochoty, to zawrzyj dziób na wieki wieków i oszczędź ludziom na forum swoich żali,

Amen.

Ok, dział Tibii został wyczyszczony :).

Mam nadzieję, że jesteś zadowolony.

Leman ja bym radził ci przysiąść i poprzeglądać działy by nikt nie pluł jadem, że modzi nic nie robią. B)

W sumie racja.
Jeszcze dzisiaj to załatwię.

To już nie chodzi o to, czy jestem zadowolony, ale o to, że jak ktoś wspomni to w ciągu 5 minut posta nie ma i warn jest, a rzeczy tak banalnej jak usunięcie postów, które tak samo łamią regulamin.

Vampir co do moich bluzg - proszę bardzo, daj temat na zażalenia i mnie zacytuj, bo nie mam pojęcia kiedy i w jakim temacie niby użyłem bluzg.

Pozdrawiam, temat można zamknąć. :)

@PS. To nie ma nic do no-life, co ty myślisz, że to cały dzień zajmuje?

Wyszła taka sytuacja, że:1) nie wszyscy czytali regulamin,2) nie wszyscy go respektują,3) nie wszyscy są no-life'ami i mają czas na przeglądanie starych topiców czy każdego nowego tematu (mam tu na myśli moderatorów),4) dlaczego każdy twój temat to "tak bardzo chcecie, a nie ma"? Nawet Warcraft dał już sobie spokój z dyskusją o pirackich serwerach,5) szkoda, że twoje słowa to nie wuglaryzmy; widać za poprzedni temat dalej nie dostałeś warna, a był pełny bluzg, 6) jeśli widzisz jakiś temat o pirackich serwerach, to go zgłoś, a jeśli nie masz ochoty, to zawrzyj dziób na wieki wieków i oszczędź ludziom na forum swoich żali,Amen.

Jeśli tak bardzo ci przeszkadzają moje tematy to ich nie przeglądaj. Mogę sobie ich pisać tyle ile mam ochotę, doputy nie będą offtopem.

Wyszła taka sytuacja, że:1) nie wszyscy czytali regulamin,2) nie wszyscy go respektują,3) nie wszyscy są no-life'ami i mają czas na przeglądanie starych topiców czy każdego nowego tematu (mam tu na myśli moderatorów),4) dlaczego każdy twój temat to "tak bardzo chcecie, a nie ma"? Nawet Warcraft dał już sobie spokój z dyskusją o pirackich serwerach,5) szkoda, że twoje słowa to nie wuglaryzmy; widać za poprzedni temat dalej nie dostałeś warna, a był pełny bluzg, 6) jeśli widzisz jakiś temat o pirackich serwerach, to go zgłoś, a jeśli nie masz ochoty, to zawrzyj dziób na wieki wieków i oszczędź ludziom na forum swoich żali,Amen.

Jakby tego było mało to przy rejestracji nie można zobaczyć regulaminu, sami sprawdźcie.

To już nie chodzi o to, czy jestem zadowolony, ale o to, że jak ktoś wspomni to w ciągu 5 minut posta nie ma i warn jest, a rzeczy tak banalnej jak usunięcie postów, które tak samo łamią regulamin.Vampir co do moich bluzg - proszę bardzo, daj temat na zażalenia i mnie zacytuj, bo nie mam pojęcia kiedy i w jakim temacie niby użyłem bluzg.

Chociażby w tym: http://i.imgur.com/7tNG3e9.jpg

Nie dość, że jawnie atakujesz użytkownika, to jeszcze stosujesz wulgarne określenia.

Twój post łamał regulamin i nie dostałeś warna, a post nie został usunięty, więc nie narzekaj na moderatorów.

BTW zdziwiłbyś się co do stałego bywalca, bo dostał nawet perma.

@Ksarou

Można przeczytać post bez zrozumienia, ale żeby przeczytać swój post bez zrozumienia, to coś nowego.

@EDIT:

Podkreśliłem, bo widzę problemy z czytaniem:

http://i.imgur.com/Biyue2p.jpg

Tylko za ten jeden post powinieneś dostać od 2 do 7 punktów i usunięcie postu.

W regulaminie nie ma zakazu o ataku, a gówno i d*pa to nie wulgaryzmy karalne - zdaniem PlainLazy

Tak jak pisałem, temat do zamknięcia.

@ Panie poważny uraziło cię to? W domu jak powiesz kurde to dostajesz karę na komputer? Zresztą sam jak widzisz napisałem i miałem to totalnie gdzieś czy dostanę tego bana czy nie. :)

Zdaniem kogokolwiek , jestem osobą poboczną , nie wiem o co chodzi , nie wiem co sie dzieje i nagle to sobie czytam...

Sprawa moderatorów to sprawa do moderatorów, jak jest temat w "syf" to po co tam zagladasz i co Cie to interesuje?

Sorki moim zdaniem , jakbym mial jakies prawa , szybciej bym dal dla takiej osoby jak Ty kolego , warna za wulgaryzmy, dziecinade i wszczynanie kłótni (w tym spamowanie) , niz dla osoby która zarzuciła temat z prywatnym serwerem do jakiejś gry.

Mówisz do kogoś Panie , a uważasz że mieszka z rodzicami? (Nie wiem jak Ty... W sumie nie obchodzi mnie to. Sugestia z rodzicami z powodu "kary". Kary raczej dają rodzice, chyba.)

Ciągłe powtarzanie "gó**o/d**a" (cytaty) wydaje mi sie dziecinne.

Sugestie , jakieś śmieszne porady do moderatorów pisz może na priv a nie zakładasz do tego temat , gdzie publicznie siejesz panike.

Podkreślam , nie wiem o co chodzi , co się dzieje. To tylko moja własna opinia , osoby pobocznej.

Tak jak pisałem w temacie:

-Po zwiększeniu punktów za prywatne serwery(3-4 punkty np.) można by było zmniejszyć ilość w jakimś stopniu,

Co do tematu z warnem:

-Jeden i drugi powinien dostać po punktach,gdyż dobrze Vampir pokazał jaki fragment powinien być zawarnowany a Ksarou za to próbuję się bronić mimo faktów.

Czym ja się próbuje bronić? Napisałem wyraźnie w temacie, że mnie to nie obchodzi i mogę nawet dostać perma. Skończmy ten offtop bo nie o to chodzi w tym temacie.

Czyli założyłeś temat w związku z jednym działem? Nieźle. Szybciej byłoby zawrócić gitarę moderatorowi przez prywatną wiadomość.

Dyskutujemy tu o pracy moderatorów. Napisałeś, że nie usuwają postów łamiących regulamin. Zgadzam się i za przykład podałem twój post. Gdzie tu offtop?

Naucz się czytać, napisałem, że potrafią dać warna tylko za to jak ktoś coś napisze, a gdy się spojrzy na tematy po 23 lipca to jest tam równie wielki syf. Zresztą skończmy tą dyskusje, nie mam ochoty z tobą pisać.

Ja mam lepszy pomysł, dawajcie perm bany osobom, w których postach jest słowo "pirackie" lub" prywatny".
To już trochę pod paranoję podchodzi moim zdaniem...

Ja mam lepszy pomysł, dawajcie perm bany osobom, w których postach jest słowo "pirackie" lub" prywatny".To już trochę pod paranoję podchodzi moim zdaniem...

Pomysł jest obalony patrząc ze strony regulaminu.

Punkt 1.2 dla przypomnienia.

Oj ludzie narobiliście pierdół i teraz właśnie są tego typu tematy. Komu przeszkadzał dział z Prywatnymi serwerami? Gra to gra i nie zmienia to fakt że jest to prywatny serwer.

Cóż dla mnie zmiana Regulaminu od samego początku była chora i widać osobą za niego odpowiedzialnym się poprostu nudzi. A jak już coś zmieniacie róbcie to z rozwagą bo później powstają właśnie takie pomysły "Per Bamy" itp ^^ śmiech an sali.

Sprawa zakończona. Jak ktoś jeszcze zobaczy temat o prywatnych serwerach niech zgłasza to reportem/PW.

Zamykam, bo robi się niepotrzebny spam.