HOTS Pytania i odpowiedzi

Cześć jako iż mam dostęp do ALPHY HOTS-a mogę odpowiedzieć na trochę pytań więc jak chcecie pytajcie ;P

Jak tam mechanika ? Bardziej podbna do Lol'a czy Doty , i co ważniejsze skąd masz dostęp ?

Niorgi Hots nie jest jak Dota ani lol aby wygrać w HOTS-ie trzeba robić cele mapy np; schodzić do kopalni rozwalać mobki zbierać czaszki, drużyna która zbierze więcej czaszek ma mocniejszego golema, jest 5 trybów każdy ma inne zadania ;p a dostęp to mam od kolegi (pożyczył mi konto bo mało gra ;s) on ma od blizzarda dużo grał w gry blizzarda itp

Widać, różnice między graczami lola, doty a tymi którzy wypełniają misję, używają mobków ?

Czy da się grać tak jak w lola, tylko push i game na lini do 15 minuty ?

Madjerry są ludzie którzy pushują na siłę ale im to nie wychodzi, większość jednak stara się grać teamowo oraz wypełniać misje.

Oczywiście że da rade pushować do 15min ale to nie ma większego sensu bo lepiej jest biegać i przejmować mobki w jungli

Czy ta gra to bardziej taki action jak panzar czy pełnoprawna MOBA??

A i czy brak golda i przedmiotów i farmienia wymaga jakiegos "skilla" od gracza ?

Oraz czy można wymainowac jakąs postac i czy jest tam coś takiego jak system ligowy w lolu?

Sorry za te czy czy ale dopiero wstałem i głowa jeszcze nie myśli.

ZbieramTazzosy co do pierwszego pytania jest to moba ale troche inna niz lol/dota trzeba rozwalać turrety/sciany/kapliczki/itd,itp tylko przeważnie robi się to wykonując zadania na mapie np zbieranie złota dla pirata aby ten ostrzelał baze przeciwnika. 2-gie Każda gra wymaga skilla co kilka lvl-i dostajesz kilka opcji np A: Skill Q zwieksza hela b: skill Q będzie leczył kilku sojuszników itd na początku masz tylko 2 opcje grając postacią wbijasz jej lvl max10 i co lvl dostajesz dodatkowe upgrady do skili które wybierasz podczas gry. Z mainowaniem postaci można co do systemu ligowego to jeszcze nie ma ale pewnie będzie wiadomo ALPHA ;p

Czy postacie są darmowe, i można zdobyć wszystko nie wydając złotówki ? Jak tam optymalizacja gry? Na słabszym komputerze będzie chodzić ? Długość trwania meczu ? Ilość darmowych postaci na start ? Czy wszystko mamy odblokowane, czy kupujemy jak w lolu ? (ja wolę tę drugą opcję, bo prawie jak pokemony).

Trzeba kupować postacie.

Deimond. Jest rotacja bohaterów 10 nie można zdobyć skinów tych lepszych oraz skinów dla mountów da rade tylko recolory reszte trzeba kupić (prócz master skina którego odblokowujesz na 10lvl postaci i trzeba go kupić za 10k golda w grze) Mój pc to i5 3,33ghz 4gb ramu geforce gt440 i chodzi na średnich w miarę płynnie są spadki fps-ów, postacie kupujesz od 2k do 10k golda.

Btw: Byłby ktoś zainteresowany streamem z HOTS-a ? to kolega mógłby postreamować :)

http://alpha.gaminglive.tv/#/channels/budek stream ON

Byłbym zainteresowany zagraniem. No ale cóż, cierpliwość jest cnotą :D

http://eu.battle.net/heroes/pl/battlegrounds/ Łapcie wszystkie mapy HOTS

Kolega pożyczył mi na jeden dzień konto..

Gra świetna i grywalna, już w ALPHIE.

Jednak sukcesu LOL-a nie pobije, gra zdobędzie napewno

rzeszę fanów.

Nie było dubbingu jak grałem, lecz jak widziałem filmiki

na YT to jestem pod wrażeniem.

Dubbing równie zaj****dobry jak gra!

Powiem wam tyle że gram w LoL-a od +- 2 lat grając w HOTS-a nie mam zamiaru wracać do LoL-a

Podoba mnie się pokonywanie neutral campów i przejmowanie tychże jednostek. Tylko pytanie. Walczą dopóki nie zginą czy przez ograniczony czas?

@Avitus, jak przejmiesz to walczą dla waszego teamu dopóki nie zostaną zabite;

Co do gry również z niecierpliwością czekam bo wiem że warto. Nie ma co mówić o LoL/DOTA2 killerze ale zapewne miejsce w top3 moba gwarantowane. Jak dla mnie powinni naprawić mapkę z ogrodem i można startować z OBT.

Nivis masz dostęp do bety ? jak tak to zapraszam do wspólnej gry i co jest nie tak z mapką w ogrodzie ?

Jest za duża, rośliny są za słabe a do tego całość jest zbyt podobna do Dragon Shrine; Wszystko to sprawia, że raz wieje nudą a dwa rozgrywki na tej mapie są zdecydowanie najdłuższe co przeczy założeniom twórców (mecze po 15-20min), ostatnio na reddicie ktoś wrzucił screen z gry na ogrodzie z czasem 50+ min. Moim zdanie powinni ją przerobić np. usunąć środkową linię, zwęzić trochę jungle i zbuffować roślinę albo niech będzie ona botem.

@nie mam dostępu na swoim głównym koncie, gdzie mam inne gry i znajomych więc nie gram póki co;

A ja mam takie nietypowe pytanie. Czy jako administrator i redaktor na pewnym konkurencyjnym portalu miałbym szanse otrzymać dostęp do alphy/bety Heroes of the Storm w celu zrobienia jej recenzji/pierwszych wrażeń? No wiecie jakiś ticket do Blizz'a i wyjaśnienie o co kaman (mogę potwierdzić, że jestem adminem itd.). Przeszłoby to czy raczej marne szanse?

Klucze rozsyłają pierw do właśnie takich osób, którzy narobią im reklamy i "nakręcą" innych, streamerzy z YT itp. więc moim zdaniem masz spore szanse. A jeśli kupiłeś jakaś grę od Blizzarda, to Twoje szanse wzrosną jeszcze bardziej.