Szukam graczy do gierki Path of Exile ! ; ))

Część. Mam 17 lat, myślę ,że jestem sympatyczną osobą. Szukam graczy do gierki Path of Exile. Wiek nie ma różnicy.. byle osoba była sympatyczna i miała ochotę na grę. W grę pograłem z 2 dni i wbiłem 26 lvl, jestem w 2 akcie. Ale jeśli się znajdą z 2-3 osoby które będą zaczynały od 1 lvl.. nie ma problemu mogę zacząć od 1 lvl. Chętnie pomogę nowym graczom ; )) Proszę pisać pod forum, PW albo GG . Najchętniej grałbym w godzinach 8:15 - 17:30 lub od 22:00 - nocy ; )) Liga - Rampage. Do gadania najlepiej Skype :D

Pozdro ; )))))))))))))))

Zapraszam na www.steelandmagic.pl akurat reaktywujemy gildie i mamy ekipke na fresh start

Ok wiec ja zaczynam sciagac, znow sie skusze do tej gry, zobacze co tam :)

szukam kogos do wspolnej gry, bede dopiero pierwszy raz gral w path of exile. Pisac w tym poscie lub pw

Siemka gram w poe 2 dni wbilem 22 lvl ale jak cos moge zaczac od nowa steam WeNeedSmoke w grze ZyjIPij lub pw

Piszcie na steamie, 40lvl

http://steamcommunity.com/profiles/76561198096615719

Część. Mam 17 lat, myślę ,że jestem sympatyczną osobą. Szukam graczy do gierki Path of Exile. Wiek nie ma różnicy.. byle osoba była sympatyczna i miała ochotę na grę. W grę pograłem z 2 dni i wbiłem 26 lvl, jestem w 2 akcie. Ale jeśli się znajdą z 2-3 osoby które będą zaczynały od 1 lvl.. nie ma problemu mogę zacząć od 1 lvl. Chętnie pomogę nowym graczom ; )) Proszę pisać pod forum, PW albo GG . Najchętniej grałbym w godzinach 8:15 - 17:30 lub od 22:00 - nocy ; )) Liga - Rampage. Do gadania najlepiej Skype :D

Pozdro ; )))))))))))))))