Kilka pytan newbie

Witam, jako iż zacząłem grać w tą gierkę pojawiło się parę pytań.

1. Czy blade dancerem można grać solo. Wiem, że jest ponoć dobry pod party, bo jest brany ze względu na swojego buffa czy tam dobry dps,mniejsza, ale czy da radę grać nim solo.

2. Czy od 10lvla czy tam niższych opłaca się szukać party, czy solowac te instancje, a jeżeli solować to do którego lvla się opłaca.

3. Czy expiąc mam robić wszystkie q jakie mi się trafią w wioskach, czy lecieć tylko wątek główny, a może po prostu olać questy i grindować same instacje ?

za odpowedzi wielkie dzieki.

nikt? nic?

Dancerem moglbys grac solo ale to troche nudne , co do expa to skoro chcesz expic sam to rob tyle questow ile sie da , samumu grindowac instancje idzie wolno i nudnie:P na solo gre polecam gear master / shooting star :3

Podpinam sie pod temat

Jest juz assassin na europejskiej wersji ?

Nie, assasina jeszcze nie ma, ale mają go wydać jeśli to prawda za 2-3 miesiące

Co do 3 pytania to najlepiej rób wszystkie questy bo idzie wtedy najszybciej lvl,bo robisz instancje za które dostajesz exp i questy za które też dostajesz exp.

a na wersji Sea czy jak ona sie tam nazywa od cherry tam jest ? :D i jak z pingiem ? gral ktos?

Witam, jako iż zacząłem grać w tą gierkę pojawiło się parę pytań.

1. Czy blade dancerem można grać solo. Wiem, że jest ponoć dobry pod party, bo jest brany ze względu na swojego buffa czy tam dobry dps,mniejsza, ale czy da radę grać nim solo.

2. Czy od 10lvla czy tam niższych opłaca się szukać party, czy solowac te instancje, a jeżeli solować to do którego lvla się opłaca.

3. Czy expiąc mam robić wszystkie q jakie mi się trafią w wioskach, czy lecieć tylko wątek główny, a może po prostu olać questy i grindować same instacje ?

za odpowedzi wielkie dzieki.