Sposób na Riot Kayle i Ward

Witam nie dawno natrafiłem na kolejny sposób ze skinami

Działa do 7września(podobno)

Otóż wchodzimy tutaj i wpisujme ID z biletu do gamescomu 2014

Wiadomo nie każdy ma taki bilet, ale to nie problem bo można go zgarnąc stąd

Gdy po wielu próbach żaden nie pasuje można zmienic jakąs litere ale nie wiem czy zadziała.

Redaktorzy pisali coś że jadą na gamescom może jak któryś nie gra dałby mi ID :P

Kody mogły zostac wykorzystane.

NIe mam też pewności że to działa ale zawsze można spróbowac

Kolejny...
Wysyłasz ticket z numerem biletu, oni sprawdzają czy taki numer istniał/został wykorzystany.
Nie działa, temat można zamknąć, chyba że modzi lubią nędzny spam.

Hmmm mi się niby udało i to ma być poddane weryfikację, ciekawe... Może dostanę kayle i warda :X

Niby weszło, a szansa, że się pomylą zawsze jest :v

Mi weszło też, i wystukałem byle jaki kod. Zawsze darmowy skin - trzeba czekać, bo w 2 partiach będą wysyłać.

Nie dostaniecie, to już jest jakiś czas. I trzeba było mieć bilet aby dostać, nie ma szansy że się pomylą, albo tym bardziej dostaniecie skiny

Jakie ogary.
Idzie TICKET DO SUPPORTU, i oni MANUALNIE sprawdzają ten kod, więc domyslcie się, czy cos dostaniecie :rolleyes:

No wiadomo że riot ma dostęp do tego, bo riot to w/g szef gamescomu i on ma id wszystkich biletów.

W/w zdanie to sarkazm.

I nie wiem po co piszesz to drugi raz, żeby nabic Sobie posty.

To takie życie towarzyskie w internecie wiele postów to lans, czy jak.

A może ktos ma ten id bo kupił bilet albo znajomy nie gra w lola i mu da?

Jest wiele opcji, ale ty widzisz tylko jedną i to tak ciągniesz.

Wiem że czytanie ze zrozumieniem to już Level Master więc zaznaczę tobie że nie trzeba wpisywac ID z tej listy.

wpisujme ID z biletu do gamescomu 2014

A riot nie poinformował zbytnio o tej możliwości a ja chciałem tylko pomóc.

Niestety zawsze znajdzie się ktoś "pseudo mądrzejszy" co wie wszystko lepiej.

Spina na 10+ linijek, lol.
Ahh tak, zapomniał bym, wysyłasz ticket z tym kodem do supportu i oni to sprawdzają manualnie jak by ktoś nie wiedział.
Kappa

A tak swoją drogą, ten temat ZACHĘCA do OSZUKIWANIA firmy Riot Games, wysyłając sfałszowane kody by uzyskać wirtualne, płatne dobra. Jakiś close przypadkiem nie jest w tym przypadku niezbędny?

Nie dałby żaden redaktor. Temat do kosza jak nic...

Jeszcze nie ty decydujesz czy temat zostanie zamknięty.

Moim zdaniem osoba z takim upoważnieniem oceni czy zamknąć czy nie.

I chce mi się znowu kłócić z osobą która nie umie przedstawić porządnego argumentu.

Oraz nie umie się przyznac że nie przeczytał wszystkiego i źle zrozumiał.

Czytanie ze zrozumieniem jest dla ciebie za trudne więc i tak nie zrozumiesz.

Będziesz się dalej kłócił i mówił, że się nie da oraz prosił o zamknięcie tematu?

nie działa, temat można zamknąć, chyba że modzi lubią nędzny spam

Jeżeli ktoś ma bilet i ID to nie rozumiem czemu to nie działa? Więc nie wiem po co piszesz nieprawdę, może jakbyś dostał jakieś punkty to zmienił byś tok rozumowania?

I on na pewno oszukuje bo bilet kradziony.

Pomijając fakt, że link skopiowany z MPC, który wiadomo jaką ma formę, kody są zużyte, w momencie w którym wpisujesz "kod" na stronie Riotu, to JEST WYSYŁANY TICKET DO RIOTU/SUPPORTU, oni manualnie sprawdzają czy ten kod jest poprawny, więc logicznym jest, że nie otrzymasz nic.
"Gdy po wielu próbach żaden nie pasuje można zmienic jakąs litere ale nie wiem czy zadziała."
Za sam ten tekst powinien momentalnie jakiś banan/warn oraz close polecieć.

Skoda że link mam z grupy na facebooku,ale ty jak widac wiesz wszystko lepiej.

Piszesz 10x to samo i grozisz mi warnami/banami oraz zamknięciem tematu.

Zamknięcie tematu nastąpi i z tego co wiem osoba która dodaje post i nic nie wnosi do tematu to spam a ty zrobiłeś to już 4x.

Jesteś aż tak ubogi w słownictwo ?

Mógłbyś odpuścic sobie bo wszyscy wiedz że to jest TICKET bla bla bla?

Czy poinformujesz o tym jeszcze kilka razy. A tak na marginesie to nikogo to nie obchodzi.

Jeśli zrozumiesz to nie odpiszesz. ale to może byc trudne.

Oraz zakoncz to spamowanie i załóż swój własny temat i będziesz mógł robic kariera albo bloga na ten temat.

Idę po popcorn.

warn_ico.png
Offtop. ~PL

Temat zamykam. Wszystko co trzeba wiedzieć jest w pierwszym poście.

Witam nie dawno natrafiłem na kolejny sposób ze skinami

Działa do 7września(podobno)

Otóż wchodzimy tutaj i wpisujme ID z biletu do gamescomu 2014

Wiadomo nie każdy ma taki bilet, ale to nie problem bo można go zgarnąc stąd

Gdy po wielu próbach żaden nie pasuje można zmienic jakąs litere ale nie wiem czy zadziała.

Redaktorzy pisali coś że jadą na gamescom może jak któryś nie gra dałby mi ID :P

Kody mogły zostac wykorzystane.

NIe mam też pewności że to działa ale zawsze można spróbowac