Pobiera od nowa pakiet 2

Witam! Pobierałem pakiet 2 cały dzień, i tak doszedłem do pakietu 3, w którym pobrało się 79%.

Po zatrzymaniu aktualizacji, zaczoł od nowa pobierać pakiet 2. Próbowałem przeczytać coś o tym, ale zawsze ludzie pisali, że tosprawdzenie plików które już zostały pobrane, a jednak pokazuje ile się pobiera i ile kb/s. Miałem pobrane z 20gb, a nagle zrobiło się z 15gb wolnego miejsca na dysku. Za pomoc dziękuję.

Uroki AIONa. Ja pobierałem całą noc. Zignoruj to i pobieraj od nowa, nic nie da żadna metoda, skoro 15gb danych ci zniknęło.

Nie pobiera ci się od nowa tylko aktualizuje pobrane pliki

Nie pobiera ci się od nowa tylko aktualizuje pobrane pliki

No właśnie chodzi o to, że znowu pobierało pakiet 2 ;p

znowu 8 godzin to pobierałem ;/

Uroki AIONa. Ja pobierałem całą noc. Zignoruj to i pobieraj od nowa, nic nie da żadna metoda, skoro 15gb danych ci zniknęło.

Ja też dzisiaj pobierałem całą noc, ale niestety... wstałem o trzeciej już zmęczony, patrze, a tam problem E02016 ;/

Wiem jak to naprawić, ale wtedy to mi się nie chciało szukać tego... Dzisiaj zacząłem, i co chwila taki błąd wyskakuje.

No bo z downloaderem Aiona tak jest. Pobierasz wszystko albo nic. Jak przerwiesz to leci od nowa. Jaka gra taki downloader, niestety.

No bo z downloaderem Aiona tak jest. Pobierasz wszystko albo nic. Jak przerwiesz to leci od nowa. Jaka gra taki downloader, niestety.

Właśnie zauważyłem z kolegą, który też się o tym przekonał, razem tą grę pobieramy, tylko jest jeszcze jeden problem...

Gdy zostawiłem na noc, to mi błąd wyskoczył, tak jak to już pisałem... Teraz mi poszło do 5 pakietu, w którym ten błąd się ujawnił, i zaczęły mi się pakiety aktualizować. Podczas aktualizacji, musiałem co chwila pliki usuwać, bo wyskoczyły mi błędy. Na razie usunąłem tych plików 8.

Zostawiłbym jeszcze, ale boje się że przy następnym pakiecie znowu błąd wywali...

Wybacz że się tak rozpisuję ;D

Witam! Pobierałem pakiet 2 cały dzień, i tak doszedłem do pakietu 3, w którym pobrało się 79%.

Po zatrzymaniu aktualizacji, zaczoł od nowa pobierać pakiet 2. Próbowałem przeczytać coś o tym, ale zawsze ludzie pisali, że tosprawdzenie plików które już zostały pobrane, a jednak pokazuje ile się pobiera i ile kb/s. Miałem pobrane z 20gb, a nagle zrobiło się z 15gb wolnego miejsca na dysku. Za pomoc dziękuję.