Wybór postaci

Witam !

Mam zamiar zacząć grać w Vindictusa , mam już spore doświadczenie z non-targetami (C9 , DN) w związku z czym mam pytanie.

W owych grach zawsze lubiłem postaci szybkie , zwinne , z bardzo dobrym DPS-em (C9 - reaper , DN - acrobat).

Odnośnie Vindictusa mam dylemat, mianowicie zastanawiam się pomiędzy Kai'em ,a Vell'a.

Którą z nich polecalibyście biorąc pod uwagę moje preferencje oraz własne doświadczenia z nimi ?

Która daję więcej przyjemności z gry uwzględniając tamtejszy non-target ?

Za wszystkie odpowiedzi dzięki z góry !

Najlepiej samemu wybrać, ponieważ mi dajmy na to największą przyjemność z gry sprawia Karok(więc sam widzisz nikt Ci w tym względzie nie doradzi), natomiast biorąc pod uwagę resztę wymagań to polecam Ci albo Kaia z łukiem ze względu na smashe z kopów, styl podobny do postaci z innych gier które wymieniłeś lub Vella z łańcuchami. Najlepiej jakbyś sam sobie zobaczył, zrób postać pograj chwilę, potem zrób drugą też pograj i zdecyduj ^^

P. S. Nie myślałeś o Evie z Kosą? To chyba coś w stylu Reaperess z C9.

Vella postać która ma największy speed attack i ciekawe combosy a Kai to łucznik a w non targetach to się szybko nudzi ;D

Najlepiej samemu wybrać, ponieważ mi dajmy na to największą przyjemność z gry sprawia Karok(więc sam widzisz nikt Ci w tym względzie nie doradzi), natomiast biorąc pod uwagę resztę wymagań to polecam Ci albo Kaia z łukiem ze względu na smashe z kopów, styl podobny do postaci z innych gier które wymieniłeś lub Vella z łańcuchami. Najlepiej jakbyś sam sobie zobaczył, zrób postać pograj chwilę, potem zrób drugą też pograj i zdecyduj ^^P. S. Nie myślałeś o Evie z Kosą? To chyba coś w stylu Reaperess z C9.

Myśleć myślałem ale mam już dosyć kosy i chciałem coś dual blade albo właśnie bow, zależy mi na zwinności , szybkości i efektywności.

Ładny wygląd skilli i dobre combo też mile widziane ;)

Vella!

Xgun kai ma wszystko czego szukasz zwinny fajny wygląd skilli bowem niegraj za nudny gameplay albo dual blade vella :D
Btw Kupię 70 Gs'a +10 3* z scrollami Mael Leo/imp

warn_ico.png
Od tego jest targowisko
~Leman

Z bow kaiem to już nawet nie chodzi o nudę, bo wcale tak nudno nie jest, ale to jest po prostu postać słabsza niż kai crossgun i tyle. Szczególnie jeżeli chodzi o dodge. Przegrałem całą grę i cały end game obydwoma i o ile bow był dla mnie ciekawszy to crossgun jest znacznie skuteczniejszy i ma większe możliwości.

Po Revampach kai stracil troche tego i tamtego. Ja moge ci polecic hurka. Dobra postac na początek. Dobry dps i sporo hapsa.

Hurkiem też grałem i grało mi się lepiej niż kaiami. O wiele łatwiej wykręcić dobry att żeby nie dostawać kopa na malinie, a ta postać w dobrych rękach może być prawie niezniszczalna.

Witam !

Mam zamiar zacząć grać w Vindictusa , mam już spore doświadczenie z non-targetami (C9 , DN) w związku z czym mam pytanie.

W owych grach zawsze lubiłem postaci szybkie , zwinne , z bardzo dobrym DPS-em (C9 - reaper , DN - acrobat).

Odnośnie Vindictusa mam dylemat, mianowicie zastanawiam się pomiędzy Kai'em ,a Vell'a.

Którą z nich polecalibyście biorąc pod uwagę moje preferencje oraz własne doświadczenia z nimi ?

Która daję więcej przyjemności z gry uwzględniając tamtejszy non-target ?

Za wszystkie odpowiedzi dzięki z góry !