Global

Warto wrócić? Nie mam w co grać, a większość nowych gier to gó*no. Jeśli tak to na EN czy PL? I ogólnie co powiecie na temat starego, niekoniecznie dobrego metka.

Nie warto!

Warto jedynie w metka na serwerach grać.

Spróbuj World of metin2 :)

Spróbuj World of metin2

https://metin2.co.nz/

O tym mowa? Warto?

Taa ale tylko z teamem jakimś bo samemu tak jakoś smutno jak to w metinie :D

Nie zwracaj na nich uwagi... są może 2 serwery i to polskie warte uwagi, które nie są oficjalne, ale w dalszym ciągu normalny polski metin trzyma się bardzo dobrze ( tym bardziej po łączeniu serwerów i po stworzeniu całkiem nowego ostatnio )

Serwer en juz nie istnieje, a pl serwer caly czas leci do przodu.

Moja opinia to opinia osoby, która grała w polskiego metina od samego początku i przesiedziała tam ponad 5 soczystych lat.

Mi ta gra dalej frajde daje i gdzieś tam mam nawet postać jedną więc może nie wszystko stracone ;)

Pozdrawiam!

też polecam Globala PL dużo osób gra bo było łączenie i do tego nowy serwer TBD tanie itemki więc łatwy start :)

Pogram sobie trochę na tym nowym serwie TBD :) Nie wiem jak długo bd grał i czy się wkręcę ale spróbuje może trochę pogram wiec jak ktoś tez chce zacząć proszę o kontakt :D (podam nick jak już zrobię postać)

Warto wrócić? Nie mam w co grać, a większość nowych gier to gó*no. Jeśli tak to na EN czy PL? I ogólnie co powiecie na temat starego, niekoniecznie dobrego metka.