Szukam kogos do gry

Szukam kogos do wspolnej gry. Mam 9 lvl na serwerze silverwood. Moze być to osoba ktora wie co i jak a moze byc osoba ktora dopiero zaczyna przygode

Dopisuje się do tematu i zastanawiam się czy znajdą się odoby do wspólnej gry na serwerze Zaviel. Jak coś pisać pod tematem

Zapraszam na stronę Steelandmagic.pl , tam stoi nasza sekcja która się dobrze trzyma i jest dużo nowych graczy. Tyle, że gramy na Gelidrze, ale transfer postaci jest gratisowy więc nie powinno być problemu.

nie wiem czemu ale mam blokadę na waszego ts3 blck list :P

Wejdz do gry a tam napisz do kogos od nas zalatwimy sprawe.

no ok jak coś zgłoszę się do was. Zapraszam kolejne osoby do wspólnej gry Rift to jedna z najlepszych gier MMORPG tylko niestety niedoceniana przez wiele osób.

Podchodziłem do tej gry już z 2 razy, za pierwszym osiągnąłem z 30lvl, ostatnio też grałem ale samemu mi się nie chce. A więc, chciałbym zacząć z jakąś ekipą od nowa na dowolnym serwerze, pisać w temacie jakby coś :)

Witam, więc sprawa wygląda tak - chętnie zagrałbym z Wami, nie była by to gra hardcorowa z mojej strony gdyż na co dzień pracuję, poza tym wolny czas to treningi i siłownia.. a już resztki wolnego czasu to właśnie gry MMO. Czas leci priorytety się zmieniają wiadomo (chociaż nie powiem chciałbym ,żeby pieniążki same wpadały a ja mógłbym te 8, 12, 16 h poświęcić bez skrupułów na granie no ale..) także więc szukam po prostu teamu, który przygarnąłby mnie i niekiedy pomógł w jakiejś kwestii która była by dla mnie mniej oczywista :-) a samemu to wiadomo.. aż się nie chcę nawet zaczynać zawsze dobrze jest się do kogo odezwać, pozdrawiam B)

Nighthawk, ja mogę z tobą zagrać, zaczekamy może ktoś się jeszcze zbierze i wtedy będzie można zagrać już. :D

Nighthawk, ja mogę z tobą zagrać, zaczekamy może ktoś się jeszcze zbierze i wtedy będzie można zagrać już.

o proszę, świetnie dzeejson - miło by było, właśnie zacząłem zasysać klienta no i w przeciągu dwóch godzin się ściągnie lecz dzisiaj mam drugą zmianę i byłbym dopiero na grze przed 24 nie wcześniej ! :)

No ja też dopiero zacząłem pobierać i za godzinkę będę mieć, spoko spoko to bardzo prawdopodobne że ja też już po 24 będę. ;)

No ja też dopiero zacząłem pobierać i za godzinkę będę mieć, spoko spoko to bardzo prawdopodobne że ja też już po 24 będę.

no to lajtowo, w takim razie odezwę się do Ciebie na gadu późnym wieczorem. Pozdro :)

ja jak coś też będę ok 23:30 jak wrócę po pracy. to jak coś podajcie namiary na gg lub skype to możemy zacząć razem ja mogę grać kimkolwiek a w kilka osób gra będzie niesamowita gwarantuję. No serwer może ten Gelindra i dojdziemy do SteelandMagic wyżej podany adres.

Fujivarr, mój numer gg masz napisany u mnie w info, jak chcesz to napisz. Mam póki co serwer ts3 na pięć slotów do testu, zobaczymy jak nam się uda zmontować ekipę.

a ja zapraszam na świat Bloodiron (pvp) mam 30lvl moge podexpić was na Riftach szybko :) byśmy zrobili jakąś Gildie :)

A jak z tym Riftem jest, aktualuzacje są częste? Czy raz do roku coś tam wprowadza? Ile kosztuje jakas premka i czy zakup tej premki zwalnia mnie z zakupu dodatków?

danio dawaj na nasz serwer transfer jest za free a razem będzie dużo ciekawiej. Co do gildii do już lepiej do jakieś dojść i aby pomogli nam w ogarnięciu wszystkiego

ale chyba nie da sie przejść na stałe tylko tak żeby iść jakieś rajdy porobić a po wylogowaniu i zalogowaniu znowu jest się na swoim serwie bynajmniej u mnie tak jest :) a tak poza tym jakoś wole grać na świecie pvp :)

danio, napisłem do ciebie na priv :)

Akurat kiedy zrezygnowałem z zaczęcia przygody z Rift i ściągnełem Far Cry 3 to akurat zbiera się porządna ekipa.