[Diablo III] Fighting Dreamers - Zaprasza!

post.png

Ten klan powstał na "zgliszczach" OD?

Ten klan powstał na "zgliszczach" OD?

Tu chyba Ajron powinien się prędzej wypowiedzieć chociaż nie ukrywam że jest on jednym z członków teamu i dążymy do zbudowania dawnej zgranej grupy.

To wieczorem/jutro odezwę się po inva :P

Madirius#2600

Byłem stałym członkiem OD ale przed wakacjami przestałem grać i teraz zamierzam wrócić kiedy wystratują sezony :P co prawda mam 17 lat i jestem wiecznym gimbem (Ajron wie ocb. xD) ale chciałbym do was dołączyć

Ja też bym się z chęcią przyłączył. Przydała by się ekipa na sezony :D Suri#2705

Madirius#2600Byłem stałym członkiem OD ale przed wakacjami przestałem grać i teraz zamierzam wrócić kiedy wystratują sezony co prawda mam 17 lat i jestem wiecznym gimbem (Ajron wie ocb. xD) ale chciałbym do was dołączyć

Polecam tego zioma haha :D

Wybierz mnie! Mnie wybierz! Pewnie gdzieś kiedyś pokaźnej części OD śmignąłem swoim monkasem - pehowy. Po zapowiedzi patcha 2.0.1 przestałem pykać z prostej przyczyny - "po co?". Jako, że wchodzą sezony, a ja skończyłem chwilowo pracę zawodową (powrót na studia) to chętnie wyluzuję się w "staro-nowej" ekipie. Warunek jest jeden - muszę podłączyć się pod internety w Warszawie. Nowe mieszkanie - nowe internety. Deal with it. B) Jak tylko złapię sieć na pradze to mogę się odezwać po invite, aczkolwiek prosiłbym o zarezerwowanie 1 slocika, bo wiem, że ogłoszanie odrodzenia się (po części) starej ekipy przyniesie ze sobą dużo ludzi :o . A ja dopiero na początku września będę miał realny dostęp do diabełka. <_<

Zapomniałem - <_< pehowy#2790 - o ile mnie pamięć nie myli, bo na notebooku, który ledwo dźwiga sapera nie jest dane mi sprawdzić dostęp do konta na bnecie.

:wub: CAŁUSKI :D

Zachęcam bardzo do dołączenia do klanu sam jestem jednym z członków :)

Gra ktos od was na HC? Piszecie, ze macie ambicje, ale SC to zero wyzwania, byle kretyn moze osiagnac tu high end.

Gra ktos od was na HC? Piszecie, ze macie ambicje, ale SC to zero wyzwania, byle kretyn moze osiagnac tu high end.

Duża część z nas jest dojrzałymi osobami, ja prowadzę działalność gospodarczą i studiuje a jako relaks traktuje granie w diablo. Na HC i umieranie tam zwyczajnie nie mam czasu ;)

ErgoProxy#2278

Chętnie do was dołączę bo w grupie raźniej a jeśli będą ludzie z OD to mam gwarancję że będzie fajna ekipa :)

Zaprosiłem was ;) Sprawdźcie zakładkę społeczności.

Jesteście od PC czy też od PS3 bo na PS3 nie mogę znaleźć żadnej gildii czy tam społeczności żeby z kimś pograć.

tez kiedy u was bylem, ale akurat tylko hajmusa i ajrona pamietam nicki ;p, BialyWilq#2316, jak wroce to na sezon od zera wiec tego 200 paragona miec nie bede, mam nadzieje ze to problem nie bedzie

PC, moze Hajmus nie udostepnil zebysmy byli widoczni. Hoho, Madirius, ErgoProxy, Drrama, hajmus, Kaeni. Dobrze was znowu widziec.

Ajron, a o mnie nie zapomniałeś? :(

Rozumiem, że start sezonów dziś o 21? Będę musiał was gonić po powrocie do diabełka ^_^

NIEPOLECAM, zabraniają używać "XD" na czacie trolololo! XD

Można pograć z wami? :P Mam 150 paragon, ale przy sezonach nie ma to większego znaczenia

@D3AD

Poszło zapro.

Screen z wczorajszego maratonu : http://scr.hu/2xi6/rco73

Dotrwaliśmy jednak do 58lvl'a.

Maratonu? Kilka godzin gry to nie maraton :P