Kraina Chciwości

Cześć!

Mam do was pytanie, czy kraina chciwości, bądź też po prostu portale tworzone po zabiciu goblina skarbnika są dostępne jedynie z dodatkiem RoS? To samo pytanie tyczy się legendarnych klejnotów, czy są one dostępne jedynie z dodatkiem?

Twórcy olali ludzi bez dodatku(sam go nie mam), więc nic z tego patcha oprócz nerfu monka nie ma.

@Tłumacząc to co powiedział dzz musisz zaspokoić chciwość blizza kupując dodatek mniemam :D.

Aby dostac sie do tej krainy, musisz byc chciwy.

Aby dostac sie do tej krainy, musisz byc chciwy.

Chciwy??

Jak to zrobić?

Bo mam dodatek i podstawkę. I nawet nie wiedziałem że da się przez ten portal

przejść..

Podobno w szczelinach te portale się nie pojawiają.

Pojawiają się wszędzie gdzie są Gobliny :)

Portal otwiera się po zabiciu goblina, losowego, gdziekolwiek. Ale jest niewielka szansa że po zabiciu zostawi za sobą portal.

Szczegóły tutaj : http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15157768/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-skarbiec-18-08-2014

Najlepiej w salach agonii farmić gobliny, podobno na drugim poziomie zawsze są dwa.

sale agonii znerfione, wszystko tylko z dodatkiem, w szczelinach nie ma portali.

ah to trochę lipa, ale no cóż poradzić... Trzeba będzie dać blizzowi zarobić ^^

dziś robiłem zadania, w salach agonii trafił się goblin z portalem; w sumie zarobiłem 20kk golda i 4 legendy (torment II)

ale jako że to RNG nie widzę sensu farmy, po prostu najlepiej robić zadania i być mile zaskoczonym jak się trafi ;p

Cześć!

Mam do was pytanie, czy kraina chciwości, bądź też po prostu portale tworzone po zabiciu goblina skarbnika są dostępne jedynie z dodatkiem RoS? To samo pytanie tyczy się legendarnych klejnotów, czy są one dostępne jedynie z dodatkiem?