Seasonal HC

Znajdzie się jakaś osoba/gildia mająca zamiar grać na HC w nowym, pierwszym (zaczynającym się jutro) sezonie? ;P

Sporo jest takich, nie wiem czy mogę reklamować, ale na przykład freaks, poszukaj w społecznościach w grze.

sesony zechły 2h po owartciu ludzie na bugach po wbijali max level a w 5 h po padł maltalel na hc t6 ludzie juz maja endgamowe sety ponad plowa co gra na hc ma ubiur na solo farme t6

sesony zechły 2h po owartciu ludzie na bugach po wbijali max level a w 5 h po padł maltalel na hc t6 ludzie juz maja endgamowe sety ponad plowa co gra na hc ma ubiur na solo farme t6

Co to zmienia? To, że ktoś ma end-game gear ma mnie skreślać z zabawy? Jeżeli ktoś chce być top1000 pod względem wyexpienia to za późno, ale jeżeli chodzi o rekordy griftów to cały czas można pobić tych z najwyższych miejsc ;)

Jak dla mnie tryb sezonowy to tylko pretekst zeby sobie zaczac od nowa :D bo juz od jakiegos czasu coraz mniej gralem w d3 :D A teraz razem ze znajomym sobie gramy na hc na trybie sezonowym ...

Znajdzie się jakaś osoba/gildia mająca zamiar grać na HC w nowym, pierwszym (zaczynającym się jutro) sezonie? ;P