The Crew pytanie

Witam,

mam problem na becie the crew. Mam 190 poziom samochodu i w żaden sposób nie mogę go podnieść, jak zrobię te zadanie i w zadaniu jest np. za złoto +2 to się pokazuje : the part level is to low for this spec. Może ktoś pomóc ? widziałem taki sam samochód z lv 200+.

Wg twojego opisu dostajesz komunikat, iż poziom częśći jest za mały dla tej klasy samochodu (przynajmniej ja tak zrozumiałem). Może inny spróbuj albo coś ?

Całe te przeglądarkowe strategie, to jedno i to samo, nie wiem po co w coś takiego ktoś gra, sam pograłem troszkę w grepolis, i teraz widzę, że to nie miało sensu, flashówki dają więcej frajdy niż takie coś. Z czasem przyjdzie taka chwila w tych browserówkach, że zapłacić będziesz chciał, ba będziesz musiał. Nie twierdze że wszystko na przeglądarkę jest shitem, ale w 85% przypadków jest.

warn_ico.png
Chyba pomyliłeś gry.

Offtop
~Leman

The Crew na przegladarke :lol:

Poziom samochodu możesz podnieść nawet do 1200. To, że widziałeś ten sam na 200 to żadna rewelacja. Część którą próbujesz zdobyć jest na zbyt niski posiom (ty masz na nią za wysoki). Zbieraj części na poziom bardziej zbliżony do poziomu swojej postaci.

Aha i nie wiem jakim cudem ten geniusz pomyślał, że the crew jest przeglądarkowe?

faariwasi ty na pewno tematu nie pomyliłeś :D? Nie grałem w the crew, ale to chyba coś wspólnego z częściami ma.

A zakładasz te części czy wysyłasz do KG ?

Witam,

mam problem na becie the crew. Mam 190 poziom samochodu i w żaden sposób nie mogę go podnieść, jak zrobię te zadanie i w zadaniu jest np. za złoto +2 to się pokazuje : the part level is to low for this spec. Może ktoś pomóc ? widziałem taki sam samochód z lv 200+.