Build maruadera pod solo

Siema szukam buildu dla maruadera , chodzi mi żeby wytrzymywać , gram solo. Słyszałem o ,,immortal" może mi ktos wytłumaczyć na czym polega i podesłać mi link do buildu ?

mam 48 lvl

48 lvl to trochę późno na szukanie buildu, tutaj masz listę buildów maraudera http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/740906.

bo właśnie teraz chce wrócic bo darmowy reset , a o co chodzi z tym immortalem ?

Ja właśnie zacząłem nim grać, pro nie jestem, ale buduję do niemal pod full tanka, a z molten strike tak czy siak bardzo szybko się bije ;p

No po prostu jesteś tankiem

Polecam stworzyć postać według swojego pomysłu jest tyle możliwości, ja ostatnio dobiłem 43 lvl duelistą na tornado shota, mimo że drzewko szło pod barrage to udało mi się je pozmieniać.

@edit:Infernal blow polecam, miałem tylko z 35lvl na tym buildzie, ale przy fajnych support gemach to dobry build, możesz jeszcze lightning strike spróbować.

Biorąc pod uwagę że masz 48 lvl prawdopodobnie nie dysponujesz pokaźną ilością waluty więc radzę dokładnie czytać "build'y" gdyż niektóre wymagają specjalnego ekwipunku najczęściej nietaniego. Wręcz radziłbym szukać takich "tanich dla początkujących" gdyż znaczącą ułatwisz a co za tym idzie uprzyjemnisz sobie rozgrywkę. Z tworzeniem własnych postaci jest ten problem że nie znając dobrze gry możesz sobie nieźle spieprzyć postać za pierwszym razem, choć chyba każdego pierwsza postać to nie jest jakiś przecinak. Ja osobiście polecałbym szukać czegoś na Infernal Blow gdyż według mnie jest to najbardziej efektywny i efektowny atak.

Maruder Molten Strike to tani i efektowny build. Zaczynająć od 0, nie kupując nic od nikogo w 3 dni wbiłem 75 level. Potem wydająć walute która uzbierałem z poprzednich postaci kupilem itemki, 30k dps i 4k hp. Najłatwiejszy build w grze, przyjemny i elastyczny.

Nie chce zakladac nowego watku to podczepie sie tutaj, mam 24 lvl i szukam jakiegos buildu na duelista. Mam tez 2 pytanie, czy oplaca sie chodzic z tarcza jesli nie daje rady?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

wejdzcie na forum PoE tam macie setki buildow pod kazda klase... i do tego jeszcze jakie itemy skladac.

wejdzcie na forum PoE tam macie setki buildow pod kazda klase... i do tego jeszcze jakie itemy skladac.

Mara pod RF , nie do zabicia, a do 65 lvl latasz z Molten strike+ Searing BOnd totem i szafa gra, 1.5k z moltena i 2k z totema :) i przy okazji okolo 500-700 hp /sec z okolo 4.5k hp

Siema szukam buildu dla maruadera , chodzi mi żeby wytrzymywać , gram solo. Słyszałem o ,,immortal" może mi ktos wytłumaczyć na czym polega i podesłać mi link do buildu ?

mam 48 lvl