Poszukuję myszki do 250 zł

Jak w temacie. Dodam również, że posłuży mi ona głównie do gier fps i używam claw gripu od zawsze.

PS Prosiłbym by myszki podane w propozycjach nie traciły szybko walorów wizualnych (wiem jestem chory ;_; ), dlatego steelseries'y z błyszczącego plastiku raczej odpadają.

Polecam zowie pro gaming fk, idealna do gier typu cs:go. Tworzona przy współpracy, z jednym z członków polskiego zespołu cs Virtus-Pro :P

Polecam myszkę, której sam używam. http://www.ttesports.com/Mouse/28/THERON/productPage.htm?a=a&g=ftr#.U__JlmMb974 Dla mnie bardzo wygodna i precyzyjna (zachwycająco sprawdza sie w CS:GO) z wieloma możliwościami konfiguracji i dopasowania do własnych upodobań.

Polecam myszkę, której sam używam. http://www.ttesports.com/Mouse/28/THERON/productPage.htm?a=a&g=ftr#.U__JlmMb974 Dla mnie bardzo wygodna i precyzyjna (zachwycająco sprawdza sie w CS:GO) z wieloma możliwościami konfiguracji i dopasowania do własnych upodobań.

Nie widziałem żadnej innej myszki, która za 210 zł oferowałaby regulację wagi i dobry sensor, na dodatek jest krótka. Jeśli ktoś znajdzie lepszą osobiście wręczę mu skrzynkę dobrych nadziei ;)

http://www.morele.net/mad-catz-r-a-t-5-czarny-294707/ - Bardzo dobra jakość i mimo komicznego wyglądu bardzo wygodna, po wyjęciu z pudełka wydaje się małą ale ma regulowaną wielkość więc można sobie przystosować do dłoni, kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do tych myszek, ale miałem okazję przez miesiąc jej używać i jest na prawdę super.

http://www.morele.net/corsair-raptor-m45-ch-9000052-eu-643055/ - Corsair i wszystko jasne, jakość wykonania i ergonomia perfekto

http://www.morele.net/genius-gila-31010162101-569409/ - kosmos, dużo guzików, światełka jak choinka, wszytko można powyłączać jak się nie podoba, mimo tylu guzików już po paru dniach da się przyzwyczaić do używania ich. Jakość wykonania jest bardzo dobra, ciekawy materiał pokrywa myszkę i jest to solidna zwarta konstrukcja, na obrazku może wydawać się tandetnie plastikowa, ale taka nie jest.

ja osobiście polecam Mad Cartz R.A.T 7 ,myszka jest wygodna ,można ją regulować pod własną dłoń , ma czuły sensor zrobiona jest z wytrzymałych komponętów więc sie nie rozpadnie wcześniej jak za 2 lata dodatkowo mamy przyciski pod np macro albo potki itp pod palcem + przycisk precyzyjnego celowana który w 1 momęcie zmniejsza czułośc DPI np do strzałów snajperskich :P

Myszka bedzie kosztować koło 270 zł + przesyłka ja osobiście sciągałem ją z amerykańskiego amazona gdzie zapłaciłem 59,99$ to niecałe 200 zł ale za przesyłke zapłaciłem 18 dolarów więc wyszło równo 250 zł :P jestem z niej bardzo zadowolony to jest już mój 2 R.A.T 7 stary zginą podczas malowania spadł na niego marmurowy parapet ok 100 kg co najśmieszniejsze myszka dalej chodziła xD ale plastik był cały połamany więc się już nie nadawała do grania xD ale działała :P

podaj długość dłoni i wtedy coś pomyślimy. Z reguły jest to jedna dziesiąta długości ciała(przy wzrości 191 cm moja długość dłoni wynosi ~19,5cm). Z długościami myszek spotkasz przeważnie z 10cm i 12,5cm. Theron jest ok. ale jest mały i osobiście czułem się jakbym używał myszki od laptopa(także używam claw gripa). Sam przerzuciłem się z niego na SS Sensei a później na Rivala z racji tego, że jest ergonomiczny(nie lubie symetrycznych myszek)

A ja będę miał do sprzedania Corsair Vengeance M90/M95… le do fpsów raczej bedzie z cieżka (165g). Aczkolwik kwestia jaką masz dłoń…

Przydały by się takie informaje jak aktualnie używane DPI, posiadana podkładka, stosowane makra.

P.S. Ratów i A4Tech'a V series niekupuj, mają lipne sensory.

Nie widziałem żadnej innej myszki, która za 210 zł oferowałaby regulację wagi i dobry sensor, na dodatek jest krótka. Jeśli ktoś znajdzie lepszą osobiście wręczę mu skrzynkę dobrych nadziei

Ogólnie laserów nie polecam, chyba że do gry na wysokiej czułości. Do niskiej czułości i np. CS GO tylko optyk. Laser ma dziwny "feeling" i ma lekkie opóźnienie ruchu kursora względem ruchu myszki, co nie występuje w dobrych optykach. Co jak co, ale grając u siebie na Avago 3060 będąc u kolegi granie na jego Avago 9500 było bardzo nieprzyjemne. Jak chcesz krótką, optyczna myszkę to CM Storm Recon (Avago 3090) może się sprawdzić.

Łapę mam akurat dość małą, więc poszukuję raczej krótkiej myszki. Długość od kciuka do końca palca wskazującego 12,5 cm. Gram na trochę większym DPI niż większość (1600), bo mikro korekty wychodzą mi i tak dość łatwo. Posiadana przeze mnie podkładka to steelseries quick mini (większej nie wcisnę na biurko). Zapomniałbym, że aktualnie posiadam mysz z sensorem laserowym, nie optycznym. Dziękuję za wszelkie sugestie.

Hmmm...

jak claw grip, fpsy, mała dłoń to czołgu tych ze stajni Roccata(Kone, Savu) czy Crosair(M90) nie ma sensu brać imo, dziwnie się bedziesz czuł...

Pomyślałbym nad myszką płaską Zowie FK Pro, SS Kana V2/Sensei wszystkie te modele są symetryczne, są to myszki proste, bez zbędnych przycisków i bajerów, z bardzo dobrymi sensorami.

Możesz jeszcze popatrzeć nad nowymi Logitechami G500/502 i ogólnie seria G.

Jak myślicie Ss Sensei czy Tt Theron?

PS G 500 okropnie mi się trzymało w przeciwieństwie do myszek Ss.

Sensei jest duży, jedna z większych myszek, możesz pomyśleć o mniejszej siostrze Kanie. Theron jest mały, ale posiada kilka fajnych bajerów, które dla mnie były zbędne.

Sensei ma bardzo dokładny sensor, można bardzo dokładnie ustawić wartość DPI, odświeżanie etc.

Musisz sam pomyśleć co chcesz od myszki i poczytaj o obu myszkach + popatrz na wymiary, żebyś potem nie musiał myszki zwracać, bo jest za duża/mała - niewygodna

http://www.morele.net/logitech-g300-910-002359-419093/

bardzo wygodna, świetnie się sprawdza w fpsach. polecam

Idealnie pasują mi wymiary therona, chyba go wezmę jak tylko pieniążki przyjdą ;) Dzięki wszystkim jeszcze raz. Do zamknięcia.

Nawet nie chce mi się czytać komentarzy ;_;

Myszka do 250zł no to idealny pułap cenowy do króla myszek, najlepsza do fps'ów i najlepsza myszka na amazonie *dum*dum*dum* Razer DeathAdder 2013

Polecam zamówić z amazon.com o tutaj z transportem itd. zapłacisz ok 250zł (ceny podobne jak w biednej polsce xd) ale za to wszystko oryginalne na 100%, ja zamówiłem z amazon'u pudełko wszystko jak trzeba, mój kolega za 220zł z allegro bez pudełka i okazało się, że są jakieś lipne ślizgacze więc warto poczekać i mieć świetny produkt z pierwszego sortu.

@up

DeathAdder jest okej, ale są lepsze sorry.

"króla myszek" śmiechłem XD

Nawet nie chce mi się czytać komentarzy ;_;Myszka do 250zł no to idealny pułap cenowy do króla myszek, najlepsza do fps'ów i najlepsza myszka na amazonie *dum*dum*dum* Razer DeathAdder 2013Polecam zamówić z amazon.com o tutaj z transportem itd. zapłacisz ok 250zł (ceny podobne jak w biednej polsce xd) ale za to wszystko oryginalne na 100%, ja zamówiłem z amazon'u pudełko wszystko jak trzeba, mój kolega za 220zł z allegro bez pudełka i okazało się, że są jakieś lipne ślizgacze więc warto poczekać i mieć świetny produkt z pierwszego sortu.

Stary, ty tak na serio? Lubię razer'a, mam nawet od nich krakeny, ale ta myszka definitywnie nie jest najlepsza i dla mnie za długa. Może byś chociaż spojrzał na co się zdecydowałem...

TT Theron to laser a przy twoich DPI wskazany był by optyk… tymbardziej iż posiadasz szmaciaka.

Sam użytkuje laser ale poniżej 3000DPI nieschodze, dodatkowo mam twarde podkładki.

P.S. Rówież mam QCK mini… lepiej pracować n blacie jak na tym czymś (mowa o laserach).

TT Theron to laser a przy twoich DPI wskazany był by optyk… tymbardziej iż posiadasz szmaciaka.Sam użytkuje laser ale poniżej 3000DPI nieschodze, dodatkowo mam twarde podkładki.P.S. Rówież mam QCK mini… lepiej pracować n blacie jak na tym czymś (mowa o laserach).

Podkładkę kupię za to co zostanie z 250 zł (może trochę dołożę), spokojnie.