CoD - ESL,MLG itp

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem interesować się Esportem. Gram już kilka lat w Call of Duty i myślałem z kolegami o podejściu do tego profesjonalnie. I tu pojawia się problem: Eventy np. turnieje na MLG wymagaja xboxa 360 a my takowych konsol nie mamy. I tu rodzi sie pytanie, czy są jakieś eventy związane z CoDem, na których można grać na PC?

aktualnie cod w esporcie odchodzi w zapomnienie, fakt, są jeszcze organizowane turnieje w Cod4, ale ogromnych pul nagród bym się nie spodziewał. Aktualnie z fps'ów na topie jest oczywiście CS:GO ;)

aktualnie cod w esporcie odchodzi w zapomnienie, fakt, są jeszcze organizowane turnieje w Cod4, ale ogromnych pul nagród bym się nie spodziewał. Aktualnie z fps'ów na topie jest oczywiście CS:GO

No w lidze MLG - Turniej Amatour 3vs3 w Ghost 650$ a za wejscie placi sie ok. 50zl. Teraz nowy CoD wejdzie to mi sie nie wydaje, ze odejdzie z eSportu na dobre :). Oczywiscie nie licze tylko na ligii polskie ale tez zagraniczne.

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem interesować się Esportem. Gram już kilka lat w Call of Duty i myślałem z kolegami o podejściu do tego profesjonalnie. I tu pojawia się problem: Eventy np. turnieje na MLG wymagaja xboxa 360 a my takowych konsol nie mamy. I tu rodzi sie pytanie, czy są jakieś eventy związane z CoDem, na których można grać na PC?