Pomoc w wybraniu serwera

Hej witam wszystkich, a więc z okazji tego że gracze diablo III dostali mały prezęcik w postaci Battle Chesta mam okazje pograć sobie w króla MMoRpg.

Mam pytanie na jakim serwerze zacząć grać, mam do wyboru:

WOW1 albo WOW2 a nastepnie mase serwerów, jeśli mógłby ktoś napisać czym się różni WOW1 od 2 i na jakim serwerze polecali byście zacząć gre.

Chciałbym aby było sporo graczy, którzy głównie posługują się językiem angielskim (miło by było gdyby też trafiło się sporo polaków)

Oraz ostatnie moje pytanie czym się róznią serwery PVP, RP, RPPVE i Normal

Póki co dowiedziałem się że najbardziej optymalnym jest Burning Legion

Z góry dziękuje :P

WOW1 i WOW2 to nie są serwery tylko konta, prawdopodobnie w obrębie swojego battle.net masz aktywowane dwa wowy (pierwszy to zapewne starter a drugi battlechest który dostałeś), dla pewności sprawdź na swoim profilu co jest co i graj na ulepszonej edycji. Na screenie niżej masz przykład (w tym przypadku wybrać powinieneś WOW2):

71untitled.jpg

tu masz ranking serwerów (nie bierz czegoś z populacją mniejszą niż 4k):

http://www.wowprogress.com/realms/rank/eu/lang.en

a jeśli chcesz polaków to: burning legion (przewaga hordy, na stronie wyżej możesz to sprawdzić klikając w nazwę serwera)>>>>>>defias

typy serwerów:

pvp: dozwolone są walki między graczami w całym świecie

normal: można walczyć między sobą tylko w wyznaczonych terenach bg/arena/duel

rp: to samo co normal tylko ludzie udają że wcielają się w swoje postacie

rppvp: to samo co pvp tylko tu też pajacują.. tz. udają że są swoimi postaciami

tak naprawdę nie ma to jakiegoś większego znaczenia, to nie tibia gdzie na pvp będą ci ścigać bo całym świecie i zabiorą EQ więc wybieraj konkretny serwer a nie jego typ tym bardziej że jak np. ty grasz na serwerze X a kolega na Y to i tak możecie grać razem.

Wyjasniłeś mi dokładnie wszystko co chciałem wiedzieć. :)

Wielkie dzięki. Temat do zamknięcia

Zapraszam na Defias Brotherhood RP PVP. Polaków jest też sporo, ale nie tylko. Jest elegancki balans między Hordą, a Aliantami co oznacza najkrótsze kolejki na bg i ciekawe akcje podczas expienia, świetne world PVP. Niedawno utworzyliśmy właśnie na tym serwerze świeżutką gildię - Awak Tanka. Póki co wystartowaliśmy już ze wspólnym raidowaniem, a w planach mamy również PvP i RP. Jest już masa świetnych ludzi, pozytywny klimat i zawsze pomocna ekipa. Zapraszam serdecznie. Nick w grze - Kshkshu. Gramy po stronie Hordy. Pozdrawiam :}

Pozwólcie, że odświeże bo mam problem
http://zapodaj.net/ce9ac446f80fd.jpg.html

Mam batle chesta z miss of pandaria/ Jednak wybierająć serwer live wyskakuje mi aktualizacja wlasnie za 15 euro do wersji miss of pandaria lub opcja play trial. Tak samo jest w WoW2. Na WoW1 nie wiem bo i tak nie chce grac na serwerach US. Nie wiem co wybrać, czy może napisać do supportu o pomoc?

Dodam za na LIVE mam subskrypcje na 29 dni, ale ten wybór między ulepszeniem za 15 euro do miss of pandaria lub kliknięciem Play trial mnie trochę niszczy

Ze swojej strony polecam Darksorrow, anglojezyczny, PVP I PVE na poziomie, duzo szwedow I ludzi z tamtych okolic, polska gildia byla jak gralem wiec w razie czego mozna tez po polsku pogadac. Fajny serwer.

@pencammm Jak wbijesz 20lvl jakąś postacią powinno Ci to zniknąć, też tak miałem na nowych kontach. Kliknij trial i graj.

Edit. No chyba, że wybierasz konto na którym nie masz battlechesta. Wejdź na battle.net zaloguj się i zobacz które z twoich kont ma battlechesta. Wow1 czy Wow2.

Hej witam wszystkich, a więc z okazji tego że gracze diablo III dostali mały prezęcik w postaci Battle Chesta mam okazje pograć sobie w króla MMoRpg.

Mam pytanie na jakim serwerze zacząć grać, mam do wyboru:

WOW1 albo WOW2 a nastepnie mase serwerów, jeśli mógłby ktoś napisać czym się różni WOW1 od 2 i na jakim serwerze polecali byście zacząć gre.

Chciałbym aby było sporo graczy, którzy głównie posługują się językiem angielskim (miło by było gdyby też trafiło się sporo polaków)

Oraz ostatnie moje pytanie czym się róznią serwery PVP, RP, RPPVE i Normal

Póki co dowiedziałem się że najbardziej optymalnym jest Burning Legion

Z góry dziękuje :P