L2 oficjal NA Nowy

Witam nabrała mnie ochota na zagranie w L2 z racji tego że ja akurat należałem do grupy osób grających w WoW nie miałem okazji zagrać w L2 tak więc dziś postanowiłem zagrać pobrałem NA wersję i właśnie zaczynam może gra ktoś z was chętnie bym dołączył. Nie jestem no life tak więc odrazu zaznaczam że gram dla zabawy i nie gram dłużej niz 3-4 h dziennie lub nawet mniej zależy od zmęczenia po pracy. Chętnych zapraszam w temacie.

Obecnie granie na officjalu l2 nie ma zadnego sensu...i od dobrych kilku lat tez nie ma :) Po 1 wbicie max lvla to kwestia okolo 2 lat...dlatego jak chces zgrac w l2 id zna jakies dobrego priva bo wiekszosc ludzi na nich gra.Na officjalu raczej nigdy nie dorownasz topowym gracza , + grania na NA gdzie nie ma polakow mija sie z celem. W l2 jezeli nie masz cp to sie nie wyexpisz na officjlanym servie.

Znajdź sobie prywatrny serwer mid/high rate (10-50x) z dużym online jak nie masz dużo czasu na grę. Jednak jeśli nie jesteś nastawiony na PvP wybierz mniejsze raty. Jest w czym wybierać, jest mnóstwo tematów o tym.

@donek co za pierdoły gadasz, skąd te 2 lata wziąłeś... Gram na Naia i problemu z levelowaniem nie mam. 2 tygodnie gry - 90poziom przy robieniu tylko i wyłącznie daily questów.

@donek co za pierdoły gadasz, skąd te 2 lata wziąłeś... Gram na Naia i problemu z levelowaniem nie mam. 2 tygodnie gry - 90poziom przy robieniu tylko i wyłącznie daily questów.

Taki poziom to nie problem, zobaczysz jak się zmieni z levela na level.

@donek co za pierdoły gadasz, skąd te 2 lata wziąłeś... Gram na Naia i problemu z levelowaniem nie mam. 2 tygodnie gry - 90poziom przy robieniu tylko i wyłącznie daily questów.

prosze Cie gralemw l2 dobre kilka lat....i pozniej bedziesz wbijal 0.01% na godzine ;)

@donek dokladnie pozniej leci jak krew z nosa i to na takiej zj*****ej kronice jak god :PP lepiej poszukac priva na jakis starszych wersjach.

A jaki serwerek możecie Polecić chodzi mi głównie o :

- Dużą Ilość Graczy

- Polską Społeczność Klan(Gram 1 raz więc pojęcie zerowe o grze)

- No i najważniejsze wiadomości na PW "Regulamin" ^^

Z góry dzięki ;)

Pierwszy lepszy Rosyjski serwer np. na kronice IL ci to zagwarantuje.

Witam nabrała mnie ochota na zagranie w L2 z racji tego że ja akurat należałem do grupy osób grających w WoW nie miałem okazji zagrać w L2 tak więc dziś postanowiłem zagrać pobrałem NA wersję i właśnie zaczynam może gra ktoś z was chętnie bym dołączył. Nie jestem no life tak więc odrazu zaznaczam że gram dla zabawy i nie gram dłużej niz 3-4 h dziennie lub nawet mniej zależy od zmęczenia po pracy. Chętnych zapraszam w temacie.