Szukam podobnej, turowej

Siemka! Szukam podobnej gry do LOTRO 3 era z PS2 tylko że na kompa (emulatory odpadają). Chodzi mi mianowicie o podobny system walki co tam, tzn turowy. Gra może być online/2D/3D lub cokolwiek :) Byle nie margonem, myfantasy

Zależy do jakiego stopnia chcesz ten system turowy w RPG.

To ułatwi mi zadanie bo nie mam bladego pojęcia czy nie preferujesz takich gier z perspektywy pierwszej osoby czy z trzeciej osoby.

Ograniczające się do walki.

Polecam Jagged Alliance, Fallout Tactics, UFO, XCOM...jest na rynku na prawdę sporo strategii turowych

Ograniczające się do walki tak??

To w takim razie Final Fantasy,Wizardry 8,Jagged Alliance,Fallout,UFO,XCOM.

Dałbym ci nawet listę gier tego typu ale na PM.

Prosiłbym :)

Na przykład ten link: http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=23

Ale więcej to dałbym później bo lista ulubionych stron jest za duża.

SIlent Strom cała seria jest warta uwagi. Nocna straż (nie pamiętam angielskiego tytułu), potem wyszła następna część.

Taki system walki jak w Trzeciej Erze, jest w grach typu jRPG, czyli:

Na PC:

Final Fantasy 7

Final Fantasy 8

Last Remnant

Breath of Fire 4

Na PlayStation 1 jest najwięcej tego typu gier, ale można grać w nie na pc za pomocą emulatora o nazwie ePSX

Tutaj mogę wymienić sporo gier, jeśli CIę takie interesują. Np. Legends of Dragoon, Persona

Na PlayStation 2 (na PC gramy za pomocą emulatora o nazwie PCSX)

Final Fantasy 10

Final Fantasy 10-2

Final Fantasy 12

Valkyrie Profile 2

i kilka innych, które wyleciały mi z głowy.

PS. Już chyba 3 raz na tym forum piszę taką samą listę :)

Pobieram Finala 8 :)

divinie original sin :) gra przyjemna, walka turowa, 3d rpg z zrzutem izometrycznym, caly czas rozwijajaca sie scena moddingu

Nikt nie wspomniał, a na STEAM jest do kupienia FF III, tochę dziwnie działa sterowanie na komputerze, nawet jak grasz na padzie, ale i tak polecam.

Pobieram Finala 8

Doskonały wybór :) Najlepsza część serii według mnie.

Wersja na PSX ma lepszą ścieżkę dźwiękową niż ta na PC. Poza tym niczym się nie różnią.

Siemka! Szukam podobnej gry do LOTRO 3 era z PS2 tylko że na kompa (emulatory odpadają). Chodzi mi mianowicie o podobny system walki co tam, tzn turowy. Gra może być online/2D/3D lub cokolwiek :) Byle nie margonem, myfantasy