Ktoś gra jeszcze w Endless Online?

szukam graczy do pogrania ze mną w Endless Online może być też na privie ;p

Temat co innego, post co innego.

Zmieńcie mu nazwę tematu.

Grałem kiedyś, miłe wspomnienia mam. Mogę popykać jak jakiś fajny serwer znajdziecie, w wypadku tej gry prywatne serwery są nie do porównania lepsze, bardziej rozbudowane. Global umarło dawno, dawno temu z powodu cheaterów.

Temat co innego, post co innego.Zmieńcie mu nazwę tematu.A na privku pandora czy aternal ? ( pamiętam tylko to)

jak to pandora czy aternal chyba nie jesteś w temacie bo nie ma czegoś takiego w tej grze kolego <_< po co ty tu wogule piszesz chyba tylko żeby sobie dodać ilość odpisów na posty <_<

Grałem kiedyś, miłe wspomnienia mam. Mogę popykać jak jakiś fajny serwer znajdziecie, w wypadku tej gry prywatne serwery są nie do porównania lepsze, bardziej rozbudowane. Global umarło dawno, dawno temu z powodu cheaterów.

Wiem niestety teraz gra tylko 100 osób przez tych wszystkich hakerów ... kiedyś grało 1000 osób małe mmo ale było fajnie miałem lvl 20 teraz. gram sobie na priv server Fallen Evolution ale nie polecam ;p

Moja pierwsza gra MMORPG, z chęcią pograł nie ważne gdzie, ważne aby była spora populacja, nie zbyt wysoki EXP rate

hej, wydaje mi się, że macie 3 opcje, fallen evolution, bones underground i zwykły serwer, właśnie byłem zobaczyć co się dzieje na EOr, jeśli graliście dłużej to pewnie wiecie co to jest, ale tam też nikt nie gra niestety

szukam graczy do pogrania ze mną w Endless Online może być też na privie ;p