Cena konta: SC 2 Hots, WoW

Witam!

Czy może ktoś napisać ile jest warte moje konto?

Posiadam:

Starcraft 2 WoL + HoTs [+ zmiana nazwy]

WoW - Classic - Pandaria [Zostało 20 dni abonamentu + kilka postaci 30lvl, Mount z HearthStone'a]

Hearthstone - 19 rank. [ 2 legendy i kilka epiców ]

Myśle, że 200zł-300zł dostaniesz za to

Mysle ze jedną noc z Pacietem sam na sam a jak doplacisz 100 to moze i soltys lodzika pyknie ;3

nic, sprzedawanie konta battle.net jest nielegalne i grozi banem.

Witam!Czy może ktoś napisać ile jest warte moje konto?Posiadam:Starcraft 2 WoL + HoTs [+ zmiana nazwy]WoW - Classic - Pandaria [Zostało 20 dni abonamentu + kilka postaci 30lvl, Mount z HearthStone'a]Hearthstone - 19 rank. [ 2 legendy i kilka epiców ]

Starcraft ~55-60zł // zmiana nazwy jest darmowa

WoW ~nowe jest warte 70zł więc twoje max 40 // postacie i ten mount nic nie warte

HS ~ ranga w sumie żadna, ale za te legendy z 5zł

w sumie 100 możesz wziąć, powyżej to już musisz trafić na idiotę (nie żeby ich brakowało).

oczywiście sprzedaż konta jest nie legalna więc to tylko luźne przemyślenia, if you know what I mean ;)

Starcraft ~55-60zł // zmiana nazwy jest darmowaWoW ~nowe jest warte 70zł więc twoje max 40 // postacie i ten mount nic nie warteHS ~ ranga w sumie żadna, ale za te legendy z 5złw sumie 100 możesz wziąć, powyżej to już musisz trafić na idiotę (nie żeby ich brakowało).oczywiście sprzedaż konta jest nie legalna więc to tylko luźne przemyślenia, if you know what I mean

Starcraft napewno nie 60 zl bo jest z dodatkiem :)

I nic nie pisalem o tym, ze chce je sprzedac. Chcialem, zeby ktos mi napisal ile to jest warte.

A i powiedz mi jeszcze jedno. Gdzie znajdziesz wowa Complete Packa za 70zl?

Prosze Cie nie opowiadaj takich glupot

Starcraft napewno nie 60 zl bo jest z dodatkiem I nic nie pisalem o tym, ze chce je sprzedac. Chcialem, zeby ktos mi napisal ile to jest warte.A i powiedz mi jeszcze jedno. Gdzie znajdziesz wowa Complete Packa za 70zl? Prosze Cie nie opowiadaj takich glupot

wow do cata kosztuje 40 zl a panadaria 50 czy cos takiego...twoje jest uzywane wiec wiecej niz 70 nie dostaniesz :)

za sc2 kolo 100

battlechest 30-35zł ; pandy są za 9,99euro w oficjalnym sklepie do tego 10dni już zużyte a konto na twoje dane więc jest mało warte, tak jak pisałem wyżej 40zł max

Starcraft napewno nie 60 zl bo jest z dodatkiem

http://allegro.pl/konto-battlenet-starcraft-2-wol-hots-najtaniej-i4408915941.html

w tej cenie też hearthstone z 2 legendami

także proszę cię, nie przesadzaj; gram w gry blizzarda od kilku lat i wiem co ile jest warte

A i powiedz mi jeszcze jedno. Gdzie znajdziesz wowa Complete Packa za 70zl? Prosze Cie nie opowiadaj takich glupot

Kupując w oficjalnym sklepie - wow do cataclismu - 4 euro + pandaria 10euro - czyli wychodzi 60zł z 'hakiem' za nowego wow'a.

O tym jak kupić wow'a za 4 euro jest tutaj: http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1htkhg/wow_battlechest_for_4_euro/

Również potwierdzę to co zostało napisane wyżej - konto warte w okolicach 100zł (maksymalnie 120zł).

battlechest 30-35zł ; pandy są za 9,99euro w oficjalnym sklepie do tego 10dni już zużyte a konto na twoje dane więc jest mało warte, tak jak pisałem wyżej 40zł maxhttp://allegro.pl/konto-battlenet-starcraft-2-wol-hots-najtaniej-i4408915941.htmlw tej cenie też hearthstone z 2 legendamitakże proszę cię, nie przesadzaj; gram w gry blizzarda od kilku lat i wiem co ile jest warte

Dales mi link do wygaslej aukcji :) Patrzylem sobie teraz na allegro ceny i za podstawke biora 50zl+ :)

A mozesz mi teraz napisac dlaczego "Abraxus" wycenil ten zestaw na 200-300? Chce poznac Twoje zdanie .

A po co kupowac konto battle.net? Jest to najlatwiejsze do zrecoverowania konto.

Twoje mogloby byc warte maksymalnie ze 100zl.

Zanim zaczniesz sie rzucac, napisze ci dlaczego. Mianowicie uzywane gry sa bardzo, ale to bardzo tanie. Niektorzy patrza na to z perspektywy "a, dalem za gre 100zl, sprzedam ja za 80", otoz nie, taka gre idzie sprzedac za 30, moze 40zl - taki rynek. Jezeli wezmie cie na sprzedawanie tego konta, nie licz na wiecej niz 100.

A co do abraxusa. Jego 200-300zl, smieszne. Mialbys dostac za konto z grami wiecej, niz sam za nie zaplaciles?

oczywiście że do wygasłej aukcji, bo dzięki temu wiemy że ktoś to kupił, co mi z aukcji za np. 100 jak nikt nie złożył żadnej oferty;

ta podstawka jest nowa (klucz) czy czyjeś konto?

@FEJK no i można taniej ;)

@@HBKTharlok prosiłeś o wycenę to ci ją zrobiłem, powtarzam 100zł to odpowiednia kwota za to konto jak ci nie pasuje trudno, nie musisz się tu awanturować. To mój ostatni post w tym temacie bo sprawa została załatwiona.

A po co kupowac konto battle.net? Jest to najlatwiejsze do zrecoverowania konto.Twoje mogloby byc warte maksymalnie ze 100zl.Zanim zaczniesz sie rzucac, napisze ci dlaczego. Mianowicie uzywane gry sa bardzo, ale to bardzo tanie. Niektorzy patrza na to z perspektywy "a, dalem za gre 100zl, sprzedam ja za 80", otoz nie, taka gre idzie sprzedac za 30, moze 40zl - taki rynek. Jezeli wezmie cie na sprzedawanie tego konta, nie licz na wiecej niz 100. A co do abraxusa. Jego 200-300zl, smieszne. Mialbys dostac za konto z grami wiecej, niz sam za nie zaplaciles?

Zapłaciłem po 100 za kazda czesc SC [Pudełkowa wersja]. Za wowa Tez 100 zl za complete packa.

"Zanim zaczniesz sie rzucac, napisze ci dlaczego." Gdzie sie rzucam?

oczywiście że do wygasłej aukcji, bo dzięki temu wiemy że ktoś to kupił, co mi z aukcji za np. 100 jak nikt nie złożył żadnej oferty;ta podstawka jest nowa (klucz) czy czyjeś konto? @FEJK no i można taniej @@HBKTharlok prosiłeś o wycenę to ci ją zrobiłem, powtarzam 100zł to odpowiednia kwota za to konto jak ci nie pasuje trudno, nie musisz się tu awanturować. To mój ostatni post w tym temacie bo sprawa została załatwiona.

Dobrze rozumiem i dziekuje za to co napisales. Wydalem troche na te gry np. za SC bo kupilem je w dniu premiery czy tam 2 dni po.

Mysle ze temat do zamkniecia. Dziekuje za komentarze!

Ale tak szczerze, kogo to bedzie obchodzic ile placiles ty? Do konta sa przypisane tylko klucze, pudelka sa nieistotne, a klucze sa o wiele tansze niz wersje pudelkowe.

Ale tak szczerze, kogo to bedzie obchodzic ile placiles ty? Do konta sa przypisane tylko klucze, pudelka sa nieistotne, a klucze sa o wiele tansze niz wersje pudelkowe.

Dobrze, ale ja tylko napisalem ze nie zaplacilem mniej. Ja z mojej strony zamykam temat.

Witam!

Czy może ktoś napisać ile jest warte moje konto?

Posiadam:

Starcraft 2 WoL + HoTs [+ zmiana nazwy]

WoW - Classic - Pandaria [Zostało 20 dni abonamentu + kilka postaci 30lvl, Mount z HearthStone'a]

Hearthstone - 19 rank. [ 2 legendy i kilka epiców ]