Drakensang Online

Jak to teraz jest? Grałem kiedyś, było P2W, ale jakoś dało radę teraz podobno jest jeszcze gorzej jak nie masz premium i regularnie nie kupujesz to podobno nie ma co nawet, czy to prawda? Proszę o szczerą odpowiedź osób które grają, dzięki.

W pve nie ma takiego p2w ale w pvp to już jest przesada

W tej grze jest największe P2W jakiekolwiek widziałem -_- . Żeby zidentyfikować itemy, potrzebne ci amulety a te rzadko wydropisz, a jak już wydropisz to potrzebujesz około 100 na item. Po prostu P2W, P2W i jeszcze raz P2W.

W tej grze jest największe P2W jakiekolwiek widziałem . Żeby zidentyfikować itemy, potrzebne ci amulety a te rzadko wydropisz, a jak już wydropisz to potrzebujesz około 100 na item. Po prostu P2W, P2W i jeszcze raz P2W.

To to jeszcze pół biedy, grałem kiedyś max lvl i jakoś szło nawet z identyfikowaniem gorzej, że nie dodali dotąd handlu i zapewne już nigdy nie dodadzą, bo im się to nie opłaca. Tak to identyfikujesz Tobie może być niepotrzebne to oddasz komuś i tym sposobem mniej kamieni do identyfikacji schodzi, a to im nie pasi. Do tego podobno żeby wylosowało jakieś porządne statystyki na przedmiocie trzeba mieć duużo szczęścia, albo identyfikować dużo przedmiotów aż trafisz, eh. Faktycznie P2W straszny, szkoda słów. Dobra daruje sobie ten tytuł, dzięki.

P.S. Znacie jakąś grę w tym stylu i może King's Road? Lubie tego typu gry, ale wszystkie P2W.

W PvP jest P2W, ale do 40lvla. Od 40 do 45 już można dropić unikaty i inne, które są lepsze od tych itemków za MM. Sęk w tym że expienie jest trochę monotonne i wielu graczom po prostu nie chce się wbijać tego 40. Jakby był handel, to gra stałaby się 2x fajniejsza.

@Edit. Sorki, że napisałem posta, kiedy temat już nieaktualny ;-;

Jeśli chcesz darmowego hnsa to graj w PoE, jeśli jesteś gotów zapłacić to graj w diablo 3, jeśli nie stać cię na diablo zawsze możesz spróbować torchlight 2, ale darkensanga nie ruszaj.

Jak to teraz jest? Grałem kiedyś, było P2W, ale jakoś dało radę teraz podobno jest jeszcze gorzej jak nie masz premium i regularnie nie kupujesz to podobno nie ma co nawet, czy to prawda? Proszę o szczerą odpowiedź osób które grają, dzięki.