Echo vs spell cast speed , ice nova vs ice spear

Jaka jest roznica miedzy echo a cast speed? Echo dodaje 50 cast speeda, a cast speed tylko 20, wiec jakis musi byc myczek.

Grałem ice spearem caly czas, mam tabula na sobie wiec sie bawie w 6L, i pytanie czy ice nova moze choc troche dorównac ice spearowi? Jaka kombinacje pod nove polecacie przy 6L

Te dwa gemy różnią się od siebie diametralnie. Faster Casting po prostu zwiększa cast speed'a a Spell Echo powoduje iż po rzuconym czarze jak echo rzuca się drugi ten sam. Wartość cast speed'a jest wyższa jednak spell echo zmniejsza obrażenia jeżeli nie jest q20. Według mnie problemem Ice Novy jest jej zasięg, aby zadać obrażenia musimy być w miarę w centrum wydarzeń a Ice Spear pozwala nam zachować dogodny dystans.

@echo to double

Jaka jest roznica miedzy echo a cast speed? Echo dodaje 50 cast speeda, a cast speed tylko 20, wiec jakis musi byc myczek.

Grałem ice spearem caly czas, mam tabula na sobie wiec sie bawie w 6L, i pytanie czy ice nova moze choc troche dorównac ice spearowi? Jaka kombinacje pod nove polecacie przy 6L