Gra z trudnymi wyborami

Witam właśnie skończyłam 5 epizod 2 sezonu the walking dead i mam do was pytanie są jeszcze jakieś gry, które w jakimś stopniu posiadają takie wybory moralne jak w TWD? Gatunek nie jest ważny, interesuje mnie tylko, granie na uczuciach gracza.

Mi do gustu przypadło The Wolf Among Us

Polecam Dragon Age: Początek. Większość decyzji to właśnie "granie na uczuciach gracza". Dodając do tego niepowtarzalny klimat fantasy, świetną taktyczną walkę oraz super fabułę otrzymujemy jedną z najlepszych gier rpg. :)

EDIT: Jeśli nie lubisz klimatów fantasy zawsze możesz sięgnąć po równie dobrą serię Mass Effect :)

Popieram Wodremesa Dragon Age Początek to świetny wybór 2 taka se ale to nie jest to samo bo to siekanina bardziej.

The Sims 3/4 :)

Visual Novelki można podciągnąć pod gry xD

http://fuwanovel.org/novels

Fallouty :)

Podejmowanie decyzji sprawiało mi wiele frajdy

Na pewno Fallouty. Co do Dragon Age to takie sobie te wybory. W ME jakoś lepiej to wyszło. W sumie to każda gra od BioWare jakieś wybory moralne: Kotor 1 i 2, Jade Empire, ME, DA.

Heavy Rain

The wolf among us grałam, dragon age, me, fallouty to samo. Myślę, że większość tych nowych gier już sprawdziłam.

Heavy Rain, ale jest tylko na PS3. Fahrenheit jest dość ciekawy, to gra tej samej firmy co HR.

Tak jak wyżej koledzy, polecam Dragon Age(zwłaszcza jedynkę, bo dwójka to dno) + dodatek.

Mass Effect i KOTOR, jak najbardziej, świetne gry.

Dodałbym jeszcze Wiedźmina, o którym nikt nie wspomniał.

Zdecydowanie pierwsza część Fable. Tak naprawde to ona zapoczatkowala taki styl w grach gdzie musisz wybrac jedna ze stron liczac sie z konsekwencjami itd. Jeszcze nie zapominajmy ze to swietny klasyk (mimo prawie 10 lat) i tak robi wrazenie swoim klimatem i fabułą.

Oooo !! Fable pewno, że Fable ! To była gra ! Zapomniałem sobie o niej :(

Polecam, świetnie zrobiona gra z wyborami, które baaardzo mocno wpływają na to jak gra się potoczy.

Skoro mówisz, że większość nowszych gier sprawdziłaś możesz rzucić okiem na coś starszego a mianowicie Baldur's Gate. Osobiście nie grałem ale oglądałem kilka gameplay'ów i trochę o tym tytule czytałem. Wybory są tam bardzo ważne z tego co zauważyłem.

Torment. Do pomyslenia, do poplakania.

To the moon gra na uczuciach gracza, ale to gra liniowa i nie ma tam dokonywania wyborow.

Fable. Gra po prostu wymiata. Nie dość, że walka wygląda bardzo dobrze to i można zdecydować czy chce się być po stronie zła czy dobra. ^^

Abraxus szkoda że nie mieszkasz u mnie w mieście taka dziewczyna gamerka to marzenie a co do tematu to mam nadzieję że grałaś w Gothica albo serie TES.

@dans01

Oj nie wiem czy byś ze mną wytrzymał.

Tylko w tornamenta nie grałam, zaiteresowały mnie visual novel, możecie jakieś dobre polecić?

Wiedźminy to pewnie ugrane, co? Deus Exy?

Gra z trudnymi wyborami? "Papers, please" ; ) No i niedoceniany "Spec Ops: The Line", tylko, że w nim wybory nie zmienią biegu fabuły, ale niektóre są dosyć trudne do podjęcia.