Nudzi mi sie i szukam anime

Hay

Tak wiec szukam anime typu, napierdalanka, super moce, totalny rozpierdol + komedia :D

i drugiego trochę już bardziej zwykłego romans + komedia

Tu anime które już obejrzałem lub oglądam

Naruto (2 serie)Fairy TailAnotherNorgamiMagi (2 serie)No game, no lifeSword Art onlineDarker Than BlackKatanagatariSoul EaterFullmetal Alchemist: BrotherhoodFate (Wszytkie jakie narazie były)Shaman kingShingeki no kyojinBTOOMDeath NoteBleachAo No ExorcistD.Gray-ManMirai nikkiBerserkGuilty CrownSteins GateHataraku Maou-sama!Blade and SoulTokyo RavensHunterxHunter 2011Suisei no GargantiaSword Art online 2Deadman WonderlandAkame ga KILL!Toaru Majutsu no IndexToaru Majutsu no Index IIBlood LadIchiban Ushiro no DaimaouWitch Craft WorksKateikyoushi Hitman Reborn!Tokyo GhuolBlack LagoonBlack Lagoon: The Second BarrageBlack Lagoon: Roberta's Blood TrailHakkenden: Touhou Hakken IbunHakkenden: Touhou Hakken Ibun 2Kaichou wa Maid Sama!Brave 10Bokura wa Minna KawaisouBarakamon

Inne sezony Darker than black (Chyba że obejrzałeś)
Code:Breaker
Princess lover!
Haiyore! Nyaruko-san
Noragami

Komedia(z naciskiem na to mocno) + romans hmm:

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai(moja ulubiona), Sakurasou no Pet na Kanojo, ore no nounai sentakushi ga gakuen lovecome o zenryoku de jama shiteiru no chyba, że coś cięższego "kalibru" Clannad, Angel Beats

ew. obczaj Date a Live :D

Romans - http://www.anime-shinden.info/20637-sukitte-iinayo-online.html

Komedia - http://www.anime-shinden.info/25090-great-teacher-onizuka-online.html

Komedia/Akcja - http://www.anime-shinden.info/7285-kdmpfer-online.html

Akcja/Rozpi**ol/Echhi -http://www.anime-shinden.info/9390-highschool-of-the-dead-online.html

@Kaitokun

Tu mnie masz :D Zajebi**cie mi sie podoba to anime a pozniej bd jeszcze lepiej :D

D66.gif

No nie no trzymajcie mnie :P Takie wymagania a nie oglądałeś kandydata numer 1 :P Jeśli totalna rozwałka + komedia to tylko i wyłącznie Beelzebub! :D

Romans z komedią to może np. Toradora, Chuunibyou demo Koi ga shitai, NouCome

---------------

O i MayoChiki :P

-------------

Btw. Lucky widzę że zakochałeś się w TG :P

Właśnie miałem pisać o Toradorze :D

Nie wiem co by tu... Monogatari/Bakemonogatari itp

Może Dragon ball?(nie zauważyłem tego na liście)

Zaraz posprawdzam wasze propozycje jak mi się któraś spodoba to całą noc będę siedział

a i takie pytanie wiecie może gdzie mogę przeczytać mange bleach od rozdziału 479 po polsku bo nie mogę znaleźć

Manga-lib.pl? Bleach jest licencjonowany więc raczej starszych chapków nie znajdziesz. Co do romansów dodam jeszcze Kami nomi zo shiru sekai :P

-------------

ooo do napierdzielanek dodam Hagure Yuusha no Estetica i może to co mi kiedyś polecili Monaiji-tachi ga Isekai kara kuru sou desu yo :P

Manga-lib.pl? Bleach jest licencjonowany więc raczej starszych chapków nie znajdziesz. Co do romansów dodam jeszcze Kami nomi zo shiru sekai -------------ooo do napierdzielanek dodam Hagure Yuusha no Estetica i może to co mi kiedyś polecili Monaiji-tachi ga Isekai kara kuru sou desu yo

Kurcze a szkoda, ostatnio właśnie mnie wzięło na mangę (co jest u mnie dziwnym zjawiskiem) no ale cóż bywa :P

Jeszcze raz dzięki za propozycje, Miłego wieczoru (raczej nocy :D dobra idę oglądać :P)

A po angielsku nie da rady? Bleach nie jest trudnym tytułem a i języka się poduczysz :P

Napier***elanka to może:
Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou desu yo
K-project
Romansidło komediowe to polecam:
(oczywiście) Hentai Ouju to Warawanai Neko (ecchi z lekka)

Warawanai'a to ja obejrzę jak tylko skończę Hyouke bo już od dawana miałem a nie było okazji :P

A po angielsku nie da rady? Bleach nie jest trudnym tytułem a i języka się poduczysz

Ta opcja właśnie jest ostateczności, nawet apk kursu ściągnąłem i chyba będę musiał jej użyć :P

Mangę w języku obcym czyta się bardzo łatwo dzięki temu że jest zilustrowana zazwyczaj bez problemu idzie wszytko zrozumieć. Dlatego np. ja czytając mangi w oryginale (tak do zabawy i nauki) mimo swojej nijakiej znajomości Japońskiego (nie znam żadnych - no prawie - kanji) też jestem w stanie je zrozumieć :P

Mangę w języku obcym czyta się bardzo łatwo dzięki temu że jest zilustrowana zazwyczaj bez problemu idzie wszytko zrozumieć. Dlatego np. ja czytając mangi w oryginale (tak do zabawy i nauki) mimo swojej nijakiej znajomości Japońskiego (nie znam żadnych - no prawie - kanji) też jestem w stanie je zrozumieć

przy angielskim się na pewno sprawdzi (raczej większość coś kojarzy ze szkoły a jak nie to z gier i filmów) , ale przy japońskim raczej nie :P jakieś znaczki i trudno raczej je zapamiętać :D

Hay

Tak wiec szukam anime typu, napierdalanka, super moce, totalny rozpierdol + komedia :D

i drugiego trochę już bardziej zwykłego romans + komedia

Tu anime które już obejrzałem lub oglądam

Naruto (2 serie)Fairy TailAnotherNorgamiMagi (2 serie)No game, no lifeSword Art onlineDarker Than BlackKatanagatariSoul EaterFullmetal Alchemist: BrotherhoodFate (Wszytkie jakie narazie były)Shaman kingShingeki no kyojinBTOOMDeath NoteBleachAo No ExorcistD.Gray-ManMirai nikkiBerserkGuilty CrownSteins GateHataraku Maou-sama!Blade and SoulTokyo RavensHunterxHunter 2011Suisei no GargantiaSword Art online 2Deadman WonderlandAkame ga KILL!Toaru Majutsu no IndexToaru Majutsu no Index IIBlood LadIchiban Ushiro no DaimaouWitch Craft WorksKateikyoushi Hitman Reborn!Tokyo GhuolBlack LagoonBlack Lagoon: The Second BarrageBlack Lagoon: Roberta's Blood TrailHakkenden: Touhou Hakken IbunHakkenden: Touhou Hakken Ibun 2Kaichou wa Maid Sama!Brave 10Bokura wa Minna KawaisouBarakamon