DeadMau5

Cześć, nie działa mi myszka, o co chodzi? wygląda tak

c136b8890b9d.jpg

a na serio, Kupiłem 2 miesiące temu myszkę A4Tech Oscar X760 BlueFire

657x450_a4tech_mysz-a4tech-evo-xgame-las

i problem w tym, że rolka wcisnęła się do środka, można ją przesuwać i działa, jednak przycisk rolki jest zbyt wklęśnięty i jednocześnie nie da się go kliknąć. Co radzicie, oddać ją do naprawy (powinni przyjąć bez problemów prawda?) czy ją samemu naprawić, sądze ze to będzie prosta sprawa na pewno ;) doradzcie

Witam!

Z tej strony Mariusz Kapczyniuk, doradca do spra...

Żarty, żartami. Sprawa jest taka.

Jeden. Jeśli jest to uszkodzenie spowodowane stricte Twoim niedbalstwem, agresją, niechlujstwem - jakkolwiek, to nie masz co liczyć na naprawę gwarancyjną.

Dwa. Jeżeli jest to wada spowodowana błędem w produkcji, niedotrzymaniem umowy, bla bla bla, to dawaj do reklamacji.

Trzy. Jeśli kupiłeś w sieciach jak Media Markt i takie tam, zawsze możesz powiedzieć, że stało się to praktycznie "samo" i domagasz się naprawy/wymiany (u mnie pomogło, wymiana towaru od ręki).

Cztery. Szukam kobiety ^_^

Pięć. Jeśli żaden z w/w powodów nie pomaga to walcz samemu. Będzie ciężko, bo zazwyczaj ta rolka jest na takim metalowym/plastikowym bolcu, który wisi na pseudo podstawkach (za niefachową nomenklaturę przepraszam). Prawdopodobnie coś z tego co to podtrzymuje złamało się, wygięło czy jakoś tak.

Powodzenia i jak coś trzeba - pisz :)

J.

tzn wydaje mi sie ze nie zlamalo się, tylko wypadło, przynajmniej myszkach za 10zl jak rozkręcałem 4fun, to wyglądało to ze z jednej strony rolka była włożona a na drugiej stronie spierała się na widełkach, i tutaj chyba wypadło tylko, przynajmniej tak mi sie wydaje :< ale, jak rozkręce samemu to strace gwarancję prawda?
wiesz, nie ubijałem kotletów myszką, moze fakt za mocno ją nacisnąłem ale przeciez, przez takie cos nie powinno sie tak stac no bez jajec.

ps, jest problem bo sklep w ktorym kupilem tą myszke są totalne wyprzedaze, (ostatnio klawe bezprzew. + mysz bezprzew kupilem z 100zl przecena na 26 xD)

tak więc wątpie czy mają w ogole jakie kolwiek myszki, bo sklep prawie goły i wesoły :< więc co, bede czekal 2tygodnie bez tej myszki lol? az wyślą naprawią i odeślą o_O?

Skoro uważasz że naprawa może być prosta - otwórz. Jak nie dasz rady - odeślij na gwarancje, powinni przyjąć.

Nie przyjmie nikt myszki , która była rozebrana. Jeśli to konkretny sprzęt to musi mieć jakieś ukryte plomby. Łatwo zauważyć, też czy były rozebrane czy nie po samych gwintach. Więc albo gwarancja albo sam. Nie słuchaj/czytaj głupot jakie pisze kolega powyżej.

Co do widełek to nie wypadło. Jak mogło niby się podważyć do góry i zsunąć skoro obudowa blokuje. Musiało pęknąć, zastanów się. Jeśli już robisz i będzie to pęknięcie to albo kropelka, albo roztop to jakąś lutownicą. Dziadowki sposób ale pomaga mi od lat :)

No nic, ja tylko dałem rady. Reszta należy do Ciebie, pozdrawiam.

J.

Nie znam myszki która miałaby jakiekolwiek plomby. Same otwarcie myszki jest banalnie proste i sprowadza się do odkręcenia kilku śrubek więc nie wiem jak ktokolwiek ma się domyślić że mysz była jednak rozbierana.

moj stary a4tech z kulką miał plomby :)

Możesz posłuchać rad użytkownika Avantu, nie mam nic przeciwko :) Mam nadzieję, że nie będzie drugiego tematu z płaczem albo wiadomości na privie co teraz zrobić, co zrobić, ojejkujejku :)

Nie ma plomb? To abstrahując od nich weźmy porównanie z mechaniki samochodowej. Możesz odkręcić zderzak itd, przemalować - super. Nic nie widać i sprzedawać jako niemalowane. Jednak ktoś kto chociaż parę razy widział coś takiego w życiu, od razu zauważy, że śruby były odkręcane czy coś było tam gdzieś majstrowane.

PS. Moja poprzednia myszka miała plomby, to samo klawiaturka, laptop i obudowa na kompie była zaplombowana. (Laptop miałem od środka jakieś gówno - nawet nie widziałem i straciłem gwarancje).

Myślę, że z mojej strony wyczerpałem temat, reszta należy do Państwa, jak zwykle pozdrawiam i takie tam.

J.

Cześć, nie działa mi myszka, o co chodzi? wygląda tak

c136b8890b9d.jpg

a na serio, Kupiłem 2 miesiące temu myszkę A4Tech Oscar X760 BlueFire

657x450_a4tech_mysz-a4tech-evo-xgame-las

i problem w tym, że rolka wcisnęła się do środka, można ją przesuwać i działa, jednak przycisk rolki jest zbyt wklęśnięty i jednocześnie nie da się go kliknąć. Co radzicie, oddać ją do naprawy (powinni przyjąć bez problemów prawda?) czy ją samemu naprawić, sądze ze to będzie prosta sprawa na pewno ;) doradzcie