Świeży gracz

Siema dziś zacząłem przygodę z Poe świetna gra lecz nie rozumiem jej do końca oglądałem parę stream lecz nie wszystko jest dla mnie jeszcze jasne. Po pierwsze jaka postać najlepsza pod expa po drugie czy jest ktoś chętny żeby zacząć razem ktoś kto mi wytłumaczy co jest grane piszcie pw ja o godzinie 10 jestem wolny i możemy zagrać

Nie ma postaci "najlepszej pod expa"... Wybierasz postać którą gra ci się najprzyjemniej. Tyle. Ze streamów wiedzy wyciągniesz mniej niż z forum oraz samodzielnej gry. Bulid także dostosowywujesz do siebie.

Żeby nie było, że offtop:

Podobno marauder "wymiata". Konkrety dostaniesz poniżej za moment c:

Łucznik pod lightning arrow jest podobno łatwy, fajny i przyjemny do grania.

@Osobiście gram dualistą na tornado shot/puncture

A pomożecie mi w grze zacząłem witchem dobry wybor

Wiesz co pisz do mnie na pw to podam ci ts my tam gramy już trochę i się znamy na poe(tak myśle) to ci pomożemy

Wiesz co pisz do mnie na pw to podam ci ts my tam gramy już trochę i się znamy na poe(tak myśle) to ci pomożemy

Jaki masz ts

Siemka gram shadow 23 lvl ale jesli sa ludzie do gry od nowa mogę zacząć też Steam WeNeedSmoke w grze ZyjIPij posiadam ts skype

Siema dziś zacząłem przygodę z Poe świetna gra lecz nie rozumiem jej do końca oglądałem parę stream lecz nie wszystko jest dla mnie jeszcze jasne. Po pierwsze jaka postać najlepsza pod expa po drugie czy jest ktoś chętny żeby zacząć razem ktoś kto mi wytłumaczy co jest grane piszcie pw ja o godzinie 10 jestem wolny i możemy zagrać