[ArcheAge] Freak Of Nature - u Nas gracze tworzą gildię!

Jesteśmy weteranami gier MMO, którzy poznali się całkiem przypadkowo. Między setkami gier w których każdy z nas miał swoje pięć minut można znaleść takie tytuły jak World of Warcraft, World of Tanks, Guild Wars/Guild Wars 2, Lineage, Path of Exile, Tera Online, Atlantica Online, Royal Quest oraz wiele innych popularnych, bądź mniej gier. Mamy nadzieję że upór, zaciętość i dążenie do doskonałości zaszczepione w każdym z nas, pociągnie za sobą wielu innych śmiałków, chcących dołączyć w nasze szeregi!

W planach mamy okupację wschodniego kontynentu (Haranya), także w naszych szeregach znajdziesz tylko rasy takie jak Firran i Harani, w późniejszych etapach gry Warborn.


Co oferujemy?
- Przyjemną atmosferę, chęć i umiejętność współpracy.
- Poważne podejście jak i zaangażowanie w życie gildii.
- Ekipę pełnoletnich ludzi, umiejących się dobrze bawić i żartować.
- Własne miejsce do komunikacji głosowej (TS3).



Czego oczekujemy?
- Przynajmniej 18 lat.
- Umiejętności grania w zespole.
- Aktywności w grze (przynajmniej raz na 2-3 dni).
- Wkładu w gildię (pomoc innym, surowce, rady).
- Własnego zdania i kreatywnego myślenia.


Wymagamy:
- Posiadania komunikatora TS3 i możliwości rozmowy jak i odsłuchu.
- Kultury osobistej.
- Wykreślenie ze słownika słowa "niemożliwe".




Nie przykleję do postu tysiąca grafik, miliarda kolorów i nie będę mówił jacy cudowni jesteśmy.
Stawiamy na jakość, a nie ilość, także jeżeli lubisz tłum, przekrzykiwanie się i chcesz być traktowany jak produkt, nie jak człowiek - otwórz tematy niżej.

Więcej informacji i kontakt z Nami znajdziecie na naszej stronie.

Ravalion tego nie napisał ale jest to mutacja gildii Drop the Flute

Jak ja widze tą gildię?

Ma równie denną nazwę co poprzednia (co zresztą dotyczy WSZYSTKICH polskich gildi na wschodzie), ma beznadziejne logo: dłoni z 2 kciukami -.-'

Pytanie do Ravaliona:

1. Ilu macie członków?

2. W co celuje ta gildia? PvP? PvE? RP?

3. Który serwer?

4. Jaki sens widzisz w KOLEJNEJ casualowej gildii po wschodniej stronie. I to kolejnej gildi bez tradycji. Jeszcze rozumiem gdyby ktoś tworzył gildię hardkorową lub otwierał oddział multiklanu, ale to co robicie doprowadza mnie do załamki ( nie dotyczy to ciebie tylko całej polskiej społeczności)

5. Czy ty byłeś choćby w Ynestere/Halcyonie ? Albo na Freedom Island? wiesz co gildię na te 30 osób casualowo podchodzacych do gry tam spotka ?

btw

W planach mamy okupację wschodniego kontynentu (Haranya)

To jest błąd logiczny bo okupację to mogą planować co najwyżej ludzie z zachodniego kontynentu. Nie da się okupować swojej własnej ojczyzny :P

btw2

na waszej stronie absolutnie wszystko (poza formularzem) jest niedostępne -więc jak niby mam się czegoś dowiedzieć, hmm?

Drogi przyjacielu... to co powinienem napisać, to napisałem, i radzę nie wyprzedzać z informacjami kogoś, od kogo wcale nie wiesz więcej. :)
Nie jesteśmy żadną mutacją, a twój brak wiedzy, pokazuje tylko to, ze nie masz pojęcia o kim mówisz.

1.Twój nick jest równie denny jak to co próbujesz komukolwiek udowodnić.
2. Ocenaisz gildię po ilości członków? Wystarczy przeczytać to co jest nizej.
3. Który serwer? a widzisz gdzieś listę oficjalną serwerów na headstart? Nie? no to po co to pytanie?
4. To że ty jestes casualem, nie znaczy ze każdy kto zaczyna grać, ma takie samo podejscie. Tradycję mamy, bo większosc z nas gra ze sobą od dobrych 7 lat.
5. Nie rozumiem do czego pijesz? grałem wystarczająco dużo, mam wystarczająco doświadczenia - zresztą, nie tylko ja :)
6. Gildia casuali? to dobrze, ze tak o nas myślisz, będziemy mieli okazję zaskoczyć kolejnego zaściankowo myślącego "cebulaka".
7. Nie widzę najmniejszego sensu twojej wypowiedzi, bo nie jest to miejsce do dyskusji i wylewania swoich frustracji czy rozczarowań, a wątek rekrutacyjny.

Pewnie, odrazu dam Ci nawet maila i hasło na konto, żebyś mogł obejrzeć całą gildię "od środka", masz racje.

Wybacz, ale stratą czasu dla mnie, jest dialog z ludźmi takiego pokroju.


ps. przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji

5. Czy ty byłeś choćby w Ynestere/Halcyonie ? Albo na Freedom Island? wiesz co gildię na te 30 osób casualowo podchodzacych do gry tam spotka ?

odp. na pytanie https://www.youtube.com/watch?v=XWkA3ARK6OI (start 3:30)

W sumie pytania o ilość ludzi, cel gildii oraz serwer to podstawowe pytania osoby która szuka gildii. A odpowiedzi takie opryskliwe jakby to były nie wiadomo jakie wymagania.

3. Który serwer? a widzisz gdzieś listę oficjalną serwerów na headstart? Nie? no to po co to pytanie?

W sumie są znane:

Shatigon

Kyprosa
Eanna
Dahuta

A tego co bylo 5 linijek niżej, ani tego co było mówione na streamie już nie przytaczasz? Serwerów będzie conajmniej 8, nazwy znasz 4.

"-...kreatywnego myślenia."

Widzisz, problem rodzi się w miejscu, gdy piszą ludzie, którzy pytają o coś, co ich to ciekawi... a trolli internetowych jest wystarczająco dużo. :)
Jeżeli coś się nie podoba, to zapraszam na stronę, chętnie porozmawiam, ale niestety widzę że kogoś bardzo boli fakt że coś jest nie po jego myśli.

ok, ja sie pisze;)

Ja jak kolega wyżej xd

Drogi przyjacielu... to co powinienem napisać, to napisałem, i radzę nie wyprzedzać z informacjami kogoś, od kogo wcale nie wiesz więcej. Nie jesteśmy żadną mutacją, a twój brak wiedzy, pokazuje tylko to, ze nie masz pojęcia o kim mówisz.1.Twój nick jest równie denny jak to co próbujesz komukolwiek udowodnić.2. Ocenaisz gildię po ilości członków? Wystarczy przeczytać to co jest nizej.3. Który serwer? a widzisz gdzieś listę oficjalną serwerów na headstart? Nie? no to po co to pytanie?4. To że ty jestes casualem, nie znaczy ze każdy kto zaczyna grać, ma takie samo podejscie. Tradycję mamy, bo większosc z nas gra ze sobą od dobrych 7 lat.5. Nie rozumiem do czego pijesz? grałem wystarczająco dużo, mam wystarczająco doświadczenia - zresztą, nie tylko ja 6. Gildia casuali? to dobrze, ze tak o nas myślisz, będziemy mieli okazję zaskoczyć kolejnego zaściankowo myślącego "cebulaka".7. Nie widzę najmniejszego sensu twojej wypowiedzi, bo nie jest to miejsce do dyskusji i wylewania swoich frustracji czy rozczarowań, a wątek rekrutacyjny.Pewnie, odrazu dam Ci nawet maila i hasło na konto, żebyś mogł obejrzeć całą gildię "od środka", masz racje.Wybacz, ale stratą czasu dla mnie, jest dialog z ludźmi takiego pokroju.ps. przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji

Drogi przyjacielu -nigdy nie twierdziłem że wiem więcej od kogokolwiek -ale widze ześ ty przyjacielu mistrzem doczytywania tekstu którego tam nie ma

Jeśli nie jesteście "Mutacją" to co to niby jest - rozumiem ze ktoś się pod ciebie podszywa?

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?10915-EU-PL-Drop-The-Flute-%28Haranya%29

Ciężko było napisać jak się gildia jeszcze niedawno nazywała?

Ad 1. Nie zrozumiałbyś sensu mego nicku nawet po 10 latach spędzonych na medytacji. Na dokładkę jest on o WIELE sensowniejszy od nazw Drop the Flute (co to niby znaczyć ja się pytam? Tzn idziesz sobie drogą w grze, widzisz gościa i wołasz do niego "Upuść fujarkę albo zgon"? czy tez może to wy lubicie upuszczać fujarkę? tzn jesteście bandą pijanych grajków czy jak?)

Freak of Nature + 2 kciuki - czy to jest gildia dla mutantów popromiennych? Widzisz dla normalnej osoby (tzn nie dla mnie) taka nazwa jest nad wyraz wręcz denna, i żle świadczy o gildii -zobacz sobie dowolne gildie z tradycjami z tego działu portalu (do dowolnej gry) i policz ile ma nazwę tej "klasy"

Po drugie: widzisz ja nie próbuje ci nic udowodnić, to jest wszystko w twojej głowie. Ty nawet nie ogarniasz jaki jest mój cel

Ad2. Zrób ze dwa trade runy na Freedom to pogadamy o ocenianiu gildii po ilości członków. Btw UWIELBIAM gildie masowe, w kupie zawsze siła. Zerg zmiażdży wszystko! jeśli zerg nie daje rady -należy zwiększyć wielkość zergu, choćby i 10 krotnie.

Ad3. To było pytanie na którym serwerze gracie OBECNIE. Napisłaeś ogłoszenie gildii a zapomniałeś o najważniejszym "szczególe". No chyba ze to jest super sekretna tajemnica dostępna tylko na waszej stronie

Ad4i Ad6. Jestem hardkorem, nerdem i no lifem i czas spędzony w grach mam zapewne większy niż cały twój żywot. Mój wpis natomiast odnosił się bezpośrednio do frazy Aktywności w grze (przynajmniej raz na 2-3 dni)

Jeśli powyższe zdanie nie jest dla ciebie DEFINICJĄ casualostwa to nie mamy o czym rozmawiać

Tradycji nie macie bo tradycja odnosi się tylko i wyłącznie do gildii - a tą założyłeś nie przymierzając z tydzień temu. To że członkowie gildii mogą mieć jakąś reputację jest tu bez znaczenia.

IX kohorta -to gildia z tradycją, bo jest znana od lat, i każdy o niej słyszał. Twoja gildia jest ledwo co założona - co oznacza że nie ma tradycji

Ad5. To było nad wyraz proste pytanie, bez podtekstów -nie możesz odpowiedzieć tak, tak, wiem? albo nie, nie , nie wiem?

Ad7 - w moim zapytaniu (z których nie odpowiedziałeś na żadne było tylko 5 punktów, hmm) to jest forum dyskusyjne (nad którym nie masz kontroli, lol) A moje oppytania odnoszą się bezposrednio odnośnie gildii, i nie są czymś niespodziewanym

+

odrazu dam Ci nawet maila i hasło na konto, żebyś mogł obejrzeć całą gildię "od środka", masz racje.

O czym ty mówisz, litości.

ponownie -sformułowanie z mojego btw2 odnosi się do twojego Więcej informacji i kontakt z Nami znajdziecie na naszej stronie.

Na waszej stronie nie widać żadnych informacji bo wszystko jest ukryte.

Zresztą myśl że wy macie na forum cokolwiek wartego uwagi jest dosłownie przewyborna -chyba się nieco przeceniasz

Zdajesz sobie sprawę że np taka Kohorta ma większość strony odkrytą?

Ba tona największych gildi ma całe spisy członków na widoku publicznym - bo niby czemu mieli by to ukrywać?

niestety widzę że kogoś bardzo boli fakt że coś jest nie po jego myśli.

Ta - nie po mojej myśli jest fakt że po stronie wschodniej otwierają się kolejne gildie, zamiast stworzenia jednej a potężnej

i nie po mojej myśli jest że wszystkie te gildie wyciągają nazwy dosłownie z "zaścianka dla cebulaków" -btw ja jestem w gildi OnionOne ;D

No ale większe gildie to przecież tłum, przekrzykiwanie się i chcesz być traktowany jak produkt < no dosłownie defincja większości multi gildii. Oh wait...

Masz rację -nie po mojej myśli jest że wszystkie te gildie absolutnie nic nie osiągną i będą mięsem armatnim, gdy w tym samym czasie taki Gondor będzie sobie budował zamki

Wybacz, ale nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z kimś, kto ma problemy ze swoją osobą.

Pozdrawiam

Piszę się :)

Wybacz, ale nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z kimś, kto ma problemy ze swoją osobą.Pozdrawiam

a on taki esej napisał :D hahahhahaha :D

Drogi przyjacielu -nigdy nie twierdziłem że wiem więcej od kogokolwiek -ale widze ześ ty przyjacielu mistrzem doczytywania tekstu którego tam nie maJeśli nie jesteście "Mutacją" to co to niby jest - rozumiem ze ktoś się pod ciebie podszywa?http://forums.archeagegame.com/showthread.php?10915-EU-PL-Drop-The-Flute-%28Haranya%29Ciężko było napisać jak się gildia jeszcze niedawno nazywała?Ad 1. Nie zrozumiałbyś sensu mego nicku nawet po 10 latach spędzonych na medytacji. Na dokładkę jest on o WIELE sensowniejszy od nazw Drop the Flute (co to niby znaczyć ja się pytam? Tzn idziesz sobie drogą w grze, widzisz gościa i wołasz do niego "Upuść fujarkę albo zgon"? czy tez może to wy lubicie upuszczać fujarkę? tzn jesteście bandą pijanych grajków czy jak?)Freak of Nature + 2 kciuki - czy to jest gildia dla mutantów popromiennych? Widzisz dla normalnej osoby (tzn nie dla mnie) taka nazwa jest nad wyraz wręcz denna, i żle świadczy o gildii -zobacz sobie dowolne gildie z tradycjami z tego działu portalu (do dowolnej gry) i policz ile ma nazwę tej "klasy"Po drugie: widzisz ja nie próbuje ci nic udowodnić, to jest wszystko w twojej głowie. Ty nawet nie ogarniasz jaki jest mój celAd2. Zrób ze dwa trade runy na Freedom to pogadamy o ocenianiu gildii po ilości członków. Btw UWIELBIAM gildie masowe, w kupie zawsze siła. Zerg zmiażdży wszystko! jeśli zerg nie daje rady -należy zwiększyć wielkość zergu, choćby i 10 krotnie.Ad3. To było pytanie na którym serwerze gracie OBECNIE. Napisłaeś ogłoszenie gildii a zapomniałeś o najważniejszym "szczególe". No chyba ze to jest super sekretna tajemnica dostępna tylko na waszej stronieAd4i Ad6. Jestem hardkorem, nerdem i no lifem i czas spędzony w grach mam zapewne większy niż cały twój żywot. Mój wpis natomiast odnosił się bezpośrednio do frazy Aktywności w grze (przynajmniej raz na 2-3 dni) Jeśli powyższe zdanie nie jest dla ciebie DEFINICJĄ casualostwa to nie mamy o czym rozmawiaćTradycji nie macie bo tradycja odnosi się tylko i wyłącznie do gildii - a tą założyłeś nie przymierzając z tydzień temu. To że członkowie gildii mogą mieć jakąś reputację jest tu bez znaczenia.IX kohorta -to gildia z tradycją, bo jest znana od lat, i każdy o niej słyszał. Twoja gildia jest ledwo co założona - co oznacza że nie ma tradycjiAd5. To było nad wyraz proste pytanie, bez podtekstów -nie możesz odpowiedzieć tak, tak, wiem? albo nie, nie , nie wiem?Ad7 - w moim zapytaniu (z których nie odpowiedziałeś na żadne było tylko 5 punktów, hmm) to jest forum dyskusyjne (nad którym nie masz kontroli, lol) A moje oppytania odnoszą się bezposrednio odnośnie gildii, i nie są czymś niespodziewanym+odrazu dam Ci nawet maila i hasło na konto, żebyś mogł obejrzeć całą gildię "od środka", masz racje.O czym ty mówisz, litości.ponownie -sformułowanie z mojego btw2 odnosi się do twojego Więcej informacji i kontakt z Nami znajdziecie na naszej stronie.Na waszej stronie nie widać żadnych informacji bo wszystko jest ukryte.Zresztą myśl że wy macie na forum cokolwiek wartego uwagi jest dosłownie przewyborna -chyba się nieco przeceniaszZdajesz sobie sprawę że np taka Kohorta ma większość strony odkrytą?Ba tona największych gildi ma całe spisy członków na widoku publicznym - bo niby czemu mieli by to ukrywać?niestety widzę że kogoś bardzo boli fakt że coś jest nie po jego myśli.Ta - nie po mojej myśli jest fakt że po stronie wschodniej otwierają się kolejne gildie, zamiast stworzenia jednej a potężneji nie po mojej myśli jest że wszystkie te gildie wyciągają nazwy dosłownie z "zaścianka dla cebulaków" -btw ja jestem w gildi OnionOne ;DNo ale większe gildie to przecież tłum, przekrzykiwanie się i chcesz być traktowany jak produkt < no dosłownie defincja większości multi gildii. Oh wait...Masz rację -nie po mojej myśli jest że wszystkie te gildie absolutnie nic nie osiągną i będą mięsem armatnim, gdy w tym samym czasie taki Gondor będzie sobie budował zamki

Do Panów zainteresowanych, wysłalem prywatną wiadomość z informacją o ts'ie i częścią formalną. :)

W razie jakichkolwiek pytań/problemów czy wątpliwości, zapraszam na ts.

Poważni i kulturalni gracze.

Polecam.

Jesteśmy weteranami gier MMO, którzy poznali się całkiem przypadkowo. Między setkami gier w których każdy z nas miał swoje pięć minut można znaleść takie tytuły jak World of Warcraft, World of Tanks, Guild Wars/Guild Wars 2, Lineage, Path of Exile, Tera Online, Atlantica Online, Royal Quest oraz wiele innych popularnych, bądź mniej gier. Mamy nadzieję że upór, zaciętość i dążenie do doskonałości zaszczepione w każdym z nas, pociągnie za sobą wielu innych śmiałków, chcących dołączyć w nasze szeregi!

W planach mamy okupację wschodniego kontynentu (Haranya), także w naszych szeregach znajdziesz tylko rasy takie jak Firran i Harani, w późniejszych etapach gry Warborn.


Co oferujemy?
- Przyjemną atmosferę, chęć i umiejętność współpracy.
- Poważne podejście jak i zaangażowanie w życie gildii.
- Ekipę pełnoletnich ludzi, umiejących się dobrze bawić i żartować.
- Własne miejsce do komunikacji głosowej (TS3).



Czego oczekujemy?
- Przynajmniej 18 lat.
- Umiejętności grania w zespole.
- Aktywności w grze (przynajmniej raz na 2-3 dni).
- Wkładu w gildię (pomoc innym, surowce, rady).
- Własnego zdania i kreatywnego myślenia.


Wymagamy:
- Posiadania komunikatora TS3 i możliwości rozmowy jak i odsłuchu.
- Kultury osobistej.
- Wykreślenie ze słownika słowa "niemożliwe".




Nie przykleję do postu tysiąca grafik, miliarda kolorów i nie będę mówił jacy cudowni jesteśmy.
Stawiamy na jakość, a nie ilość, także jeżeli lubisz tłum, przekrzykiwanie się i chcesz być traktowany jak produkt, nie jak człowiek - otwórz tematy niżej.

Więcej informacji i kontakt z Nami znajdziecie na naszej stronie.