Złapałem Oszuta na mmorpg.pl!

Ma nick Pajacyk , powiedział że jeśli pozwole mu grać na jego koncie w cs : go to da mi cd-key do diablo 3 ros , a później ja mam mu dać psc , no to wiedziałem odrazu że to oszust , domyśliłem się że normalny człowiek nie wymienia rosa na byle gówno , także , kiedy zalogował się , zmienił dane , ja zablokowałem konto do póki ja nie wejde na konto on nie może . Kazał po tym wszystkim kupić mi psc 20 zł , złodziej jeden . Jeżeli można prosić żebyście go wytępili raz na zawsze , to macie tu jego dane

Dzięki Steamowi uzyskałem jego ip : 89.229.23.201

Proszę was zniszczcie gnoja !

Będziesz miał na przyszłość, jak można wymieniać się z osobą która ma 2 posty...

btw. nie mogłeś mu dać family share na cs:go?

Nie działa , sam próbowałem , jeżeli tak zrobisz to w cs go , można grać tylko z botami niestety

Dzisiaj ide na Policje powiem im kto to jest i gdzie mieszka i się skończy :)

IDIOTYZM po cholerę to wypisujesz? "Idę na Policję" żałosne i niby co im powiesz? Że typ cię nie okradł? Dałeś mu konto więc nie ma tutaj mowy o kradzieży ... a za 20 zł to cię tam wyśmieją :)

Wcale nie dałem mu psc , typek mnie okradł obiecywał że dał a nie dał także wiesz , ja dotrzymałem słowa a on nie

Idz ty lepiej przygotuj się do rozpoczęcia Roku szkolnego bredzisz bzdury. Za 20 zł to oni palcem u nogi nie ruszą.Nie rozumiem tego waszego internetowego fenomenu "IDĘ NA POLICJĘ" i niby co? zamkną go ? Postraszą ? haha tragedia.

ehh naiwność ludzi...ty mu konto dałeś co z tego ze cie oszukał bo nie dal ci tego co ci obiecał...ogólnie sprawdza się tutaj powiedzenie obiecanki cacanki...druga sprawa nic nie wskórasz tym wystarczy ze przeczytasz każdy regulamin w grach i tam pisze nie udostępniać konta osobą trzecim wiec z takim pozwem może się jedynie podetrzeć.

Na koncie było 30 innych gier wartych 400 zł !

No wiesz VampirLord wysłał dane gdzieś tam i portal zamkną, a mnie poda na policję za to, że napisałem, że jest chory na głowę i powinien się leczyć XD kolo ma 26 lat i tak odwala, więc to co tu jest opisywane to nic takiego i jeszcze jest w normie xD

btw konta może i nie odzyska ale może na policję zgłosić kradzież to 2 inne sprawy

Na koncie było 30 innych gier wartych 400 zł !

i co z tego tak jak ci ludzie tutaj pisali DAŁEŚ SAM a nie ze on ci się włamał na konto wiec tym samym jest to twoja głupota...dlatego nie rozumiem jak jak można być takim naiwnym...ja na przykład konto daje jedynie znajomemu którego znam od 20 lat i wiem gdzie mieszka ^_^...a nie jakiemuś noname z forum którego na oczy nie widziałeś.

@UP problem polega na tym ze on mu je dal anie ze tam tamten mu się włamał na konto wiec nic nie wskóra na policji z tym

Wykroczenie było (lub jest?) do 250 złoty, powyżej to przestępstwo. Zakładam, że i tak tym nic nie wskórasz.

Swoją drogą on Ci się nie włamał na konto, tylko mu je dałeś. Pisaliście jakąś umowę wymiany?

Na tej samej zasadzie jakbyś dał się obcemu przejechać na rowerze a on z nim uciekł, policja powiedziała by, że jesteś idiotą jakbyś tam do nich przyszedł.

Mam w archiwum na gg , pytałem sie go czy jeżeli dam mu konto on mi da rosa , powiedział że tak , nie dostałem rosa , więc chyba mogę zgłosić

E faktycznie nie pomyślałem , odzyskam konto steam i po sprawie . A wiecie czy ddosy są karalne ?

Są karalne, także nie polecam ci go ddosować.

Jedna sprawa Mnicho wiesz o tym ze on może cie jakby coś pozwać o to ze udostępniłeś jego dane osobowe ?? I wiesz ze jest to wykroczenie większe niż to ze on cie oszukał z kontem do którego sam mu dałeś passy ??

Czlowieku ...rozumiem , ze jestes mlody i nic nie wiesz o swiecie i prawie....nie masz umowy , gier nie mozna dawac/sprzedawac do tego dales mu to ....i tyle za chwile pewnie bana ci dadza zreszta juz reportuje bo nie mozna udostepniac kogos danych.

No dobrze , nie reportuj , już usuwam dane osobowe

Chciałbym dołączyć się do tematu, na innym forum o pewnej grze mmo-survival znalazł się właśnie użytkownik a dokładniej podszywka kobiety o nicku "Pajacyk", proponował mi wymianę grę za grę, mało wpisów ktoś zupełnie nowy, zgodziłem się, ale odpowiednio się zabezpieczyłem konto gry było na pewniej platformie do której nie podałem jej e-maila i "miała sprawdzić czy wszystko gra". Powiedziałem jej że ma 1h, ale odciąłem ją po 30 min sprawdzić co się dzieje, co się okazało że dany użytkownik używał cheatów na moim koncie za friko przez 30min, nie mówiłem mu tego że to odkryłem, on mi dał grę (musiałem wymusić nawet doszło do gróź B), otrzymał e-mail do konta i na tym się skończyło. Jeśli was ciekawi konto do gry które mi podał posiadało pewne dane osobowe, lecz kobiece.

Moim zdaniem może iść na policje bo doszło do kradzieży w której osoba chciała wyłudzić nawet więcej gier, zawarł umowę ma to zresztą ma to na piśmie w wiadomościach że przedmiot za przedmiot druga osoba jednak nie dotrzymała swojej części umowy. Powiedzmy że coś w stylu umowy ustnej.

Umowy ustne ciągle podlegają konsekwencji karnej w razie nie spełnienia ich warunków jednak trudniej udowodnić ich zawarcie (Zapisy rozmów z "Pajacykiem" powinny wam pomóc w razie ewentualnego zgłoszenia na policję)

Jeśli was ciekawi konto do gry które mi podał posiadało pewne dane osobowe, lecz kobiece.

Mnicho podał Kwiatkowski więc mogło ci się pomylić, hm? :D

Jedna sprawa Mnicho wiesz o tym ze on może cie jakby coś pozwać o to ze udostępniłeś jego dane osobowe ?? I wiesz ze jest to wykroczenie większe niż to ze on cie oszukał z kontem do którego sam mu dałeś passy ??

To nie ma znaczenia czy dał mu sam dane to konta czy nie. Jeżeli ma gdzieś udokumentowaną rozmowę, o której pisze w swoich postach to nie ma o czym rozmawiać.

I przestańcie po gościu jechać, jasne zachował się naiwnie ale ma prawo iść z tym na policję bo został oszukany a w zależności od poniesionych szkód zostanie to potraktowane jako wykroczenie albo przestępstwo.

Ludzie, znajcie swoje prawa! Własność wirtualna, to nadal własność!!